Całodobowe Pogotowie Rowerowe - stanowczo ODRADZAM

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Całodobowe Pogotowie Rowerowe - stanowczo ODRADZAM

Postautor: photozoner » ndz cze 26, 2011 10:42 am

Jeśli ktoś rozważa skorzystanie z usług tej firmy (Pogotowie rowerowe) to proponuję szukać dalej.
Rowery (szt.3) kilka dni temu wróciły z w/w "serwisu".
Efekt:
- w jednym z rowerów był luz na przednim kole. Po powrocie z serwisu, luz jak był tak jest.
- w drugim rowerze, od czasu pobytu w serwisie, podczas jazdy słychać odgłos chrobotania czegoś przy łańcuchu.
Odgłosów tych nie było przed oddaniem roweru do przeglądu.
Dzwonię więc do firmy aby złożyć reklamację...
Dowiaduję się, że wszystko powinno być dobrze, podobno u nich nie było takich problemów, zatem musi być to moja wina. :shock:
Pan łaskawie może przyjechać, ale odpłatnie. KPINA!

£askawca jednak po kilku dniach dojechał, aby swoim fachowym okiem rzucić na to co klient-debil nabroił z rowerem przez okres 2 dni po odebraniu z serwisu.
Jest diagnoza! Trzeba wymienić kilka rzeczy (koszt to kolejne 200,-) i będzie dobrze.
Tu uwaga: jak sprzęt było oddawany do serwisu, to umowa była taka, że jak będzie coś do wymiany to majster dzwoni i o tym mnie informuje.
Sprawa jest prosta: sprzęt może i został nasmarowany, ale jeździ gorzej niż przed serwisem. "Serwisant" przy odbiorze rowerów twierdził, że rowery mają dobre oprzyrządowanie i są w dobrym stanie. Podczas serwisowania nie miał uwag odnośnie zużycia elementów (nie dziwne - rowery bardzo mało jeżdżone)
Reasumując: zapłaciłem 200 PLN a rower jeździ gorzej. Aby jeździł tak jak przed serwisem, wymaga wymiany kilku części za kolejne 200 PLN.


Jak ktoś chce się tak bujać, niech korzysta z usług na takim poziomie.
Jak ktoś chce uniknąć takich kwasów, niech omija tą firmę szerokim łukiem.
Awatar użytkownika
photozoner
 
Posty: 752
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:23 pm
Lokalizacja: Piaseczno

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: amasoft » pn paź 03, 2011 11:35 pm

Jednak najlepszy serwis to własny garaż i własne narzędzia. :)
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: smog » pt paź 07, 2011 12:08 pm

Dokładnie. Nie święci garnki lepią. Przeczyścić, nasmarować, doregulować i już.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: Spartacus 999 » pt paź 07, 2011 3:05 pm

Kpina! Powinni za to beknąć w sądzie.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: Wano » pt paź 07, 2011 8:30 pm

Niestety ale mam takie same odczucia jak Photozoner.

Dałem dwa rowery do naprawy. W jednym miała być jedna część wymieniona w drugim ogólny przegląd. Skończyło się to tym, że miałem telefon z komentarzem, że po rozebraniu okazało się, że do wymiany jest cała litania części. Naprawa kosztowała połowę wartości rowerów. Wtedy czułem, że zostałem naciągnięty.

Rok później pękła mi rama. Zadzwoniłem z pytaniem ile kosztuje zaspawanie. Padła cena 300pln. Ostatecznie zrobiłem to w Al-Spaw Tytan Apolinary Grzegorczyk w Piasecznie za 50 pln. I wtedy to już wiedziałem że ktoś chciał mnie orżnąć.
Awatar użytkownika
Wano
 
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:25 pm

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: photozoner » ndz paź 09, 2011 2:03 pm

Sprawa nabiera rozmachu. Dzisiaj dostałam maila z groźbą podania do Sądu :shock:
...no chyba, że przeproszę, to wtedy pan przemyśli sprawę :mrgreen:
Nawet mi to na rękę bo będę miał okazję upomnieć się o zwrot kosztów i odszkodowanie.
Tak więc oficjalnie NIE PRZEPRASZAM, bo nie mam za co.
Nie ma ani jednej fałszywej informacji w mojej opinii, do której mam prawo.
Awatar użytkownika
photozoner
 
Posty: 752
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:23 pm
Lokalizacja: Piaseczno

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: Robert72 » pn mar 25, 2013 6:27 am

Witam korzystaliśmy ostatnio z usług P.Alberta i jesteśmy wraz z żoną Bardzo zadowoleni z wykonania usługi ceny i kultury osobistej Pełen Profesjonalizm i te poczucie humoru :) Gorąco Polecamy Robert i Ania :)
Robert72
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2013 6:21 am
Lokalizacja: Góra Kalwaria

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: rafal » ndz kwie 07, 2013 12:37 am

Solidnie i rzetelnie, a do tego z dojazdem we wskazane miejsce. Polecam wszystkim niezdecydowanym, bo jestem mile zaskoczony serwisem i dokładnością wykonania usługi.Pełen profesjonalizm. :D
rafal
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 12:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

CA£ODOBOWE POGOTOWIE ROWEROWE

Postautor: Majkel » ndz kwie 07, 2013 11:28 am

Bardziej wiarygodna jest dla mnie opinia photozonera, niż kilka słów napisanych przez jednopostowych userów, którzy znając życie po napisaniu tego nie pojawią się już więcej na forum.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron