Przyjazne Miasto i Gmina

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Przyjazne Miasto i Gmina

Postautor: Filipek » wt cze 21, 2011 5:17 pm

..... jak i czym udać się do Gminy, Starostwa, U.S - Piaseczno. 1* komunikacją masową ? 2*transportem własnym ? 3* rowerem ? 4*na autobutach ?
Filipek
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 21, 2011 12:23 pm

Postautor: Filipek » wt cze 21, 2011 5:41 pm

1* komunikacja masowa- chyba najgorsze rozwiązanie. Dlaczego * L * jeżdżą tylko do PKP ? , a nie dalej ul. Dworcową, J.Pawła, W.Polskiego, Puławską, Kościuszki ? Podwyższają koszty dotarcia na miejsce i tak dalej pieszo ! Proponuje udzielenie " wysokiej premii " osobie , która wymyśliła i zrealizowała trasę * L *. Odciążyła Centrum Piaseczna, utrudniła dotarcie do centrum., jak i opuszczenie jego.... BRAWO :roll: Kto działa na szkodę Gminy i mieszkańców ?
Filipek
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 21, 2011 12:23 pm

Postautor: Filipek » czw cze 30, 2011 1:46 pm

...proszę Was o dyskusje .....
Filipek
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 21, 2011 12:23 pm

Postautor: sanchez » czw cze 30, 2011 2:00 pm

Nie ma nad czym.

Chcesz - jedziesz własnym transportem, albo idziesz z buta. Piaseczno to nie Warszawa, żeby trzeba było między wspomnianymi miejscami przemieszczać komunikacją miejską. Parkingi są wystarczająco obszerne, a z buta obskoczenie tych miejsc zajmie Ci godzinkę.

Koniec tematu.

8)
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: Filipek » czw cze 30, 2011 3:01 pm

... przy ul. Czajewicza nie widziałem obszernego parkingu, a zdobycie miejsca parkingowego przed 20-ym każdego miesiąca jest trudne. Autkiem wjechałem na parking przy U. Komunikacji, docierając pod drzwi URZęDU byłem , zabrudzony[spodnie, buty ] mazią i zastanawiałem się, czy mogę tak przekroczyć próg URZęDU. Czystość butów świadczą o człowieku ! A tylko przeszedłem z 15 metrów.... i autko ucierpiało, :twisted: :lol: ........ jest koleżko nad czym dyskutować........ i nie jest to koniec tematu......... Radni, przyszli posłowie przeglądają fora ...... a dla poprawy życia mieszkańców należy wskazywać nasze uwagi, niedogodności, uciążliwości ! !!!
Filipek
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 21, 2011 12:23 pm

Postautor: amasoft » czw cze 30, 2011 10:26 pm

To stań sobie przy Czajewicza ale nie przy samych urzędach tylko gdzieś pomiędzy Gerbera i Sienkiewicza, tam jest dużo miejsca przy drodze a krótki spacerek nie zaszkodzi.
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości