Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Spartacus 999 » pn cze 06, 2011 11:54 am

Ostatnio zmieniony pn cze 06, 2011 3:59 pm przez Spartacus 999, łącznie zmieniany 1 raz
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Redakcja » pn cze 06, 2011 12:10 pm

Policjanci z Piaseczna zatrzymali 42-letniego Rafała Z. podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 54-letniego mężczyzny. Pomimo szybko podjętej reanimacji mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. Dziś prokurator przedstawi zatrzymanemu zarzut. Czyn ten zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności. http://kpppiaseczno.policja.waw.pl/portal/pp/409/24047/Zatrzymany_sprawca_smiertelnego_pobicia.html
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Roberto » wt cze 07, 2011 9:18 pm

To była kwestia czasu, kiedy w końcu wydarzy się coś takiego. Banda pijanych meneli pod sklepem (dawna Marta), która stała tam od 6 rano do 22 aż zamykali, agresywnie wymuszjąca pieniądze na alpagi. Na telefony o bijatykach i pijaństwie Policja reagowała po godzinie, dwu albo wcale :rozpacz:
Teraz menelstwo zniknęło, ciekawe na jak długo??
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: ola » śr cze 08, 2011 11:05 am

Roberto dla mnie porazką jest to że nikt nie zareagował na to że biją człowieka i zginął facet, który jako jedyny miał okazję wstawić się za słabszym.

Stajemy sie bezdusznym społeczeństwem, któremu wygodniej jest że nie widzi cos się dzieje
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Spartacus 999 » śr cze 08, 2011 11:13 am

Już dawno się takim staliśmy...
ola pisze:Stajemy sie bezdusznym społeczeństwem, któremu wygodniej jest że nie widzi cos się dzieje
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Mr.P » śr cze 08, 2011 11:15 am

ola pisze:Roberto dla mnie porazką jest to że nikt nie zareagował na to że biją człowieka i zginął facet, który jako jedyny miał okazję wstawić się za słabszym.

Stajemy sie bezdusznym społeczeństwem, któremu wygodniej jest że nie widzi cos się dzieje


no przeciez ktos zareagowal i za swoje dobre serce zaplacil najwyzsza cene :(

i dlatego przestalem sie dziwic ze nikt nie reaguje bo czy mozna wymagac takich poswiecen? to nie jest wygoda to strach

zyjemy w bardzo nieudolnym Panstwie do 12 lat za cos takiego na naszym garnuszku - cos tu jest nie tak
Awatar użytkownika
Mr.P
 
Posty: 143
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:42 am
Lokalizacja: Jazgarzew

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Ivona » śr cze 08, 2011 12:08 pm

Mr.P pisze:przestalem sie dziwic ze nikt nie reaguje bo czy mozna wymagac takich poswiecen? to nie jest wygoda to strach

Zgadzam się.
Mr.P pisze:zyjemy w bardzo nieudolnym Panstwie do 12 lat za cos takiego na naszym garnuszku - cos tu jest nie tak

Za coś takiego, powinna być bardziej surowa kara i to połączona z ciężkimi pracami na rzecz Państwa, a nie siedzą potem sobie w celach i utrzymują takich bezlitosnych zabójców za nasze podatki.
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Roberto » śr cze 08, 2011 1:12 pm

ola pisze:Roberto dla mnie porazką jest to że nikt nie zareagował na to że biją człowieka i zginął facet, który jako jedyny miał okazję wstawić się za słabszym.

Stajemy sie bezdusznym społeczeństwem, któremu wygodniej jest że nie widzi cos się dzieje

Choć to moje bezpośrednie sąsiedztwo :rozpacz: to dokładnie nie znam sprawy, byłem wtedy daleko na Kaszubach, ale doszły mnie słuchy, że ci faceci to byli znajomi. Jeden był agresywny wobec tej kobiety, a jego znajomy chciał go powstrzymać, bandzior dostał szału i go skatował, jeśli tak to brak reakcji ludzi mnie nie dziwi niestety :(
I jeszcze jedno!! Wspominałem, że to agresywne "kwestowanie" na alpagi trwało w tym miejscu od przynajmniej 10 lat! I od tego czasu w [cenzura] miała to Policja, Straż miejska CZYLI CI, KTÓRYM P£ACĄ ZA NASZE BEZPIECZńSTWO!!! I co oni wylegują się do góry jajami a szary Kowalski ma zgrywać Brudnego Harego?????????
To chyba jest coś popierdolone!!!
Ja, jak spora część mieszkańców tej części osiedla, mieszkam tu od małego, z częścią tym meneli ja chodziłem do szkoły albo moje dziecko, nie jestem anonimowy! Mam rodzine i do kórwy nędzy płace podatki :!: :!:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: wdolinski » śr cze 08, 2011 1:15 pm

Facet, który zginął to podobno Marek T. Nie piszę nazwiska bo oby to była plotka. Mój dobry znajomy z lat 70tych i 80tych.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Roberto » śr cze 08, 2011 1:23 pm

Podobna sytuacja jest na stadionie przy Chyliczkowskiej!
Wspomniałem o tym, że biegają, trenują tam nie tylko dorośli ale też samotne kobiety i dzieci. Ten stadion a raczej resztki trybun stały się miejscem libacji (niestety głównie młodzierzy). To dowcipnie mi zaproponowano abym o pomoc poprosił Kalicińską bo ona biega...
Uśmiałem się aż kolki dostałem
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Roberto » śr cze 08, 2011 1:29 pm

woytazo pisze:Facet, który zginął to podobno Marek T. Nie piszę nazwiska bo oby to była plotka. Mój dobry znajomy z lat 70tych i 80tych.

Nie mam pojęcia kto to, tak jak wspominałem taką słyszałem wersję. Kto by nie był, szkoda ludzkiego życia, no i facet zachował się w tym momencie tak jak powinien.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » śr cze 08, 2011 8:16 pm

Mr.P pisze: napisał:
Roberto dla mnie porazką jest to że nikt nie zareagował na to że biją człowieka i zginął facet, który jako jedyny miał okazję wstawić się za słabszym.

Stajemy sie bezdusznym społeczeństwem, któremu wygodniej jest że nie widzi cos się dzieje


no przeciez ktos zareagowal i za swoje dobre serce zaplacil najwyzsza cene

i dlatego przestalem sie dziwic ze nikt nie reaguje bo czy mozna wymagac takich poswiecen? to nie jest wygoda to strach

zyjemy w bardzo nieudolnym Panstwie do 12 lat za cos takiego na naszym garnuszku - cos tu jest nie tak


No wiem, ale przecież ktoś widział jak go biją, chocby ta kobieta, nie mogła wezwac pomocy ?? To mnie dziwi ...

Roberto pisze:To dowcipnie mi zaproponowano abym o pomoc poprosił Kalicińską bo ona biega...
Uśmiałem się aż kolki dostałem

Od tego jest policja
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr cze 08, 2011 8:28 pm

Staszewski wspaniale skomentował takie sytuacje:

Bijatyka jedna co dzień, strzały co tydzień.
Każdy udaje, że niczego nie widzi.


Kto ma uszy i ciekawość niech teraz słucha: http://soon.wrzuta.pl/audio/5eO9wAgtaEB ... _-_moj_los
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Re: Morderstwo w Piasecznie na ul. Kusocińskiego

Postautor: Beata » pt cze 10, 2011 12:45 pm

woytazo pisze:Facet, który zginął to podobno Marek T. Nie piszę nazwiska bo oby to była plotka. Mój dobry znajomy z lat 70tych i 80tych.

W ubiegłą niedzielę, na tyłach bloku zlokalizowanego przy ul. Szkolnej 8a został pobity na śmierć 54-letni Marek T., który ujął się za napadniętą kobietą. Pomimo, że była godz. 10 rano, masakrowanemu 54-latkowi nikt nie przyszedł z pomocą... http://kurierpoludniowy.pl/?wyd=pno&pag ... ul&id=7407
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron