Czy kupujecie odzież przez internet?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Czy kupujecie odzież przez internet?

Postautor: Melissa » pn lut 21, 2011 4:44 pm

Witam!

Chciałabym zapytać, czy kupujecie odzież w sklepach internetowych? Jeśli tak, to jakie macie rady dla osób, które nie mają w tym doświadczenia? Ostatnio znalazłam w sieci fajne żakiety damskie, ale jakoś nie wyobrażam sobie kupienia ubrania bez przymierzenia i obejrzenia się w tym w lustrze... Będę wdzięczna za wszelkie rady.

Pozdrawiam
Pozdrawiam :)
Melissa
 
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 17, 2010 10:52 am

Postautor: Karol » pn lut 21, 2011 5:46 pm

Zgodnie z polskim prawem masz 7 dni na oddanie produktu zakupionego przez internet bez podania przyczyny. ;-)

Sam nie kupuję, ale znajomi robią to tak:
1. W sklepie mierzą (dzięki czemu znają rozmiarówkę marki)
2. Wchodzą do netu i kupują (często jest sporo taniej)

Jednak nic nie zastąpi Ci przymierzalni w sklepie ;-)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: looky » pn lut 21, 2011 10:55 pm

Karol pisze:Zgodnie z polskim prawem masz 7 dni na oddanie produktu zakupionego przez internet


No nie całkiem.
Dokładnie to do 10 dni od otrzymania towaru, a w przypadku kiedy sprzedawca nas nie poinformował o tym prawie to czas jego obowiązywania wydłuża się nawet do 3 miesięcy.

Źródło: http://www.sklepy24.pl/zwrot_reklamacja_towaru

3 dni mogą zrobić różnicę :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » pn lut 21, 2011 10:58 pm

To jeszcze lepiej ;-) 7 dni rzuciłem z pamięci. Kiedyś miałem mały problem i rzecznik praw konsumenta tak mi powiedziała ;-)

Dzięki!
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: Agnieszka_G » wt lut 22, 2011 10:52 am

NIE
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Schiza » wt lut 22, 2011 10:59 am

Najczęściej masz podane na aukcji wszystkie wymiary, jak wiesz że Ci będzie dobrze w danym fasonie to kupuj. podchodź ostrożnie do aukcji z rozmiarem uniwersalnym- zazwyczaj jst to rozmiar S który naciąga się ładnie na M, ale na L to wątpię. Chińszczyzna typowa zawsze ma numerację o jeden w dół, czyli jeśli nosisz M to kupuj L.
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości