BEZDOMNY ROTTWEILER

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

BEZDOMNY ROTTWEILER

Postautor: hazel » pt sty 28, 2011 3:11 pm

Dzisiaj(tj.28.01.11) na ul. Wojska Polskiego widziałam bezdomnego rottweilera(znaki szczególne-facet,czerwona obróżka i ogonek!), zadzwoniłam na straż miejską, więc mam nadzieję, że zabrali go do ochronki. Piszę tą wiadomość, bo mam również nadzieję, że właściciele go szukają, ale jeżeli nie, to B£AGAM, niech ktos się nim zainteresuje! Pies nie wykazuje agresji, natomiast jest bardzo przestraszony, utyka na przednią łapkę( może to być spowodowane solą, która jest na chodnikach i zimnem,niekoniecznie jest to uraz łapki-ponieważ pies chodzi po Piasecznie od rana). Wzięłabym go sama, ale mam już psa, który nie toleruje konkurencji.
Jeżeli ten rotek trafi do schroniska(jeśli nie umrze na ulicy:( ) to prawdopodobnie spędzi tam resztę życia, proszę, nie pozwólcie na to!
hazel
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 10:53 am

Re: BEZDOMNY ROTTWEILER

Postautor: stentonik » pt sty 28, 2011 9:24 pm

hazel pisze:Jeżeli ten rotek trafi do schroniska(jeśli nie umrze na ulicy


Ja bym nie zasnął gdybym nie miał pewności, że łajza został szczęśliwie przewieziony do schroniska. Najwidoczniej psiak nie ma szczęścia do ludzi...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Robo_warrior » wt lut 01, 2011 10:52 am

Chyba właściwym miejsce do powiadomienia jest lecznica weterynaryjna Redline z £azów/Wólka Kosowska, która wygrała przetarg na odławianie i opiekę nad bezpańskimi zwierzakami, pisano o tym w Kurierze Południowym.
Bezdomny rottweiler to chyba jednak pewne zagrożenie, szczególnie jak zgłodnieje, to wszak nie jest zwykły pies pokojowy :).
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron