WARSZTAT SAMOCHODOWY W PIASECZNIE - CO POLECACIE?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

WARSZTAT SAMOCHODOWY W PIASECZNIE - CO POLECACIE?

Postautor: eve1 » śr sty 19, 2011 11:10 am

Witam, może ktoś podrzucić namiar na dobry, sprawdzony i niekoniecznie najdroższy warsztat samochodowy w Piasecznie lub okolicy? Najlepiej taki, w którym też się troszkę znają na elektryce, ale niekoniecznie. Ew. jeśli nie macie nic godnego polecenia to chociaż napiszcie gdzie NIE naprawiać:)
eve1
 
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 19, 2011 11:02 am

WARSZTAT SAMOCHODOWY W PIASECZNIE - CO POLECACIE?

Postautor: looky » śr sty 19, 2011 6:11 pm

Jaka marka samochodu?
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

WARSZTAT SAMOCHODOWY W PIASECZNIE - CO POLECACIE?

Postautor: eve1 » śr sty 19, 2011 7:22 pm

W zasadzie to dwa autka, Peugeot 306 z 2000go i Nissan Almera z 97go. W Peugeocie sprzęgło do wymiany i dziwne stuki w lewym kole, a w Almerze wspomaganie szwankuje, wskaźnik paliwa nie działa i zamek centralny nie otwiera się z pilota, tyko z kluczyka. Na razie to tyle, ale autka nie pierwszej młodości i pewnie coś tam z czasem będzie wychodziło, więc fajnie by było jechać w pewne miejsce i wiedzieć że zrobią solidnie i nie zedrą:)
eve1
 
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 19, 2011 11:02 am

WARSZTAT SAMOCHODOWY W PIASECZNIE - CO POLECACIE?

Postautor: Kucyk » śr sty 19, 2011 8:19 pm

Skoro auta nie są funkiel-nówki to polecam warsztat Bogdana Kowalczyka! Jest w Zalesiu Dolnym na ulicy Orzechowej. Ja tam swoją dwudziestoletnią renówkę naprawiałem nie raz.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: grejfrutoowa » wt lut 08, 2011 3:31 pm

mojego ojca polecam :D
Awatar użytkownika
grejfrutoowa
 
Posty: 13
Rejestracja: czw cze 10, 2010 5:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » wt lut 08, 2011 9:04 pm

grejfrutoowa pisze:mojego ojca polecam

No właśnie szukałem kogoś konkretnie poleconego z dokładnymi namiarami.
Jutro jadę :D
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tutomash » pt lut 25, 2011 3:24 pm

looky pisze:No właśnie szukałem kogoś konkretnie poleconego z dokładnymi namiarami.
Jutro jadę

co i jak ?
szukam nowego mechanika kogo możecie polecieć?
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: WielkiGęgacz » pt lut 25, 2011 3:54 pm

Ja z autem do doktora jeżdżę TU Auta leczę u nich już kilka lat, pomijając drobne pomyłki, żadnych poważnych wpadek. Oddaje, odbieram i spokój gwarantowany.
Zaznaczam, że nie robiłem tam bardzo skomplikowanych napraw. Zwykłe wymiany uszkodzonych części, diagnoza itp.
Polecam.
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: looky » pt lut 25, 2011 7:07 pm

tutomash pisze:co i jak ?

Ech... Nie wyczułeś żartu ;)

Ja sporadycznie oddaję to Romka Kłosa na ul. Jana Pawła II obok Restauracji śródziemnomorskiej (chyba dobrze napisałem). Jak ktoś chętny to dysponuję namiarami.
Jak na razie jestem zadowolony z tego co robili :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Sella » śr cze 29, 2011 4:49 pm

Polecam serwisy http://start.polmotauto.pl - fachowa i szybka obsługa, przystępne ceny i monitoring dzięki któremu cały czas można obserwowac co się dzieje z autem :)
Sella
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 29, 2011 4:46 pm

Postautor: malarczyk » śr cze 29, 2011 5:35 pm

LSi Siedliska po lewj za mostem na Jeziorce.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: Robo_warrior » czw lip 07, 2011 6:55 pm

Po w sumie już trzeciej wizycie w tym punkcie - możemy chyba już polecić firmę KRIS Auto Serwis, Piaseczno przy Staszica. Znają się na swoim fachu. Dopiero co odebrałem tam mojego 5-letniego Hyundaia z przeglądu, uczciwie się obeszli z autem i moim (niezbyt zasobnym) portfelem, za robociznę wyszło ze 3x mniej niż w ASO. I umyli mi auto po przeglądzie i odebrałem czyste, co nie jest normą w małych serwisach :) .
Wielka zaleta to dużo obsługiwanych marek aut (specjalizacje na stronie mogą mylić, ale tak samo serwisują koreańce i japończyki) i łatwość umówienia się w dogodnym terminie (choć fakt, że mają spore obłożenie), możliwość podjechania na podnośnik w razie nagłej awarii. Oprócz Hyundaia mieliśmy u nich jeszcze dwukrotnie 10-letnią Yariskę na drobnych naprawach i co nam się spodobało, to że sami, nie proszeni, za friko naprawili urwany na mocowaniach fragment zderzaka, który trzymaliśmy w bagażniku. Odbierając auto można się było miło zaskoczyć :). Yarisa też tam umówimy. Więcej takich serwisów - polecamy :good:.

Edit: jak ktoś chętny na priva mogę podać co i za ile :).
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości