Internet w Piasecznie - co polecacie?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Internet w Piasecznie - co polecacie?

Postautor: ruphert » śr kwie 09, 2008 9:25 am

Interesujemy się podpięciem internetu na osiedlu od alternatywnego dla Netii dostawcy, mamy do wyboru dwie firmy: Robbo i MGSystem. Którą z nich polecacie, jakie są wasze opinie na ich temat?

Czy są jeszcze jakieś inne sensowne opcje w Piasecznie?
ruphert
 
Posty: 120
Rejestracja: pt sty 18, 2008 3:56 pm

Internet w Piasecznie - co polecacie?

Postautor: teresa » śr kwie 09, 2008 9:38 am

ruphert pisze:Czy są jeszcze jakieś inne sensowne opcje w Piasecznie?

Ja mam ASTER i jestem bardzo zadowolona. Telewizja + internet + telefon.

W Piasecznie jest, chyba też:
- Airbites: www.myairbites.pl
- Multimo: www.multimo.pl
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: trzyfx » śr kwie 09, 2008 9:45 am

Ja również proponuję Aster. Ostatnio Aster trochę rozbudowało swoją sieć w Piasecznie, więc może są gdzieś blisko Was. Załatwiałem podłączenie osiedla na którym ja mieszkam - trochę to trwało, ale udało się. Napisz gdzie jest to Twoje osiedle, a być może będę mógł Tobie pomóc w tej sprawie.
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dostęp do internetu w miejscowości Piaseczno

Postautor: Jankes » śr kwie 09, 2008 9:57 am

Dostęp do internetu w Piasecznie dostarcza kilku operatorów. Oprócz tych wymieniowych już w wątku, to jest jeszcze:
- WaveNet - www.wavenet.pl
- Konstancin Net: www.knc.pl
Jednak z tych wszystkich, najwięcej pozytywnych opinii jest o ASTER!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dostęp do internetu Piaseczno

Postautor: justynka » śr kwie 09, 2008 10:07 am

ruphert korzystałam kiedyś z usług Robbo i co prawda nie miałam wielkich powodów do narzekania, to teraz po przejściu na Aster jestem bardzo zadowolona, bo zwiększyłam sobie usługi w jednym kablu. Nie muszę się martwić teraz o dodatkowe kable do TV i telefonu. Wszystko zapewnia mi Aster. Jeżeli 3fx wie już jak załatwić połączenie osiedla z Aster, to skorzystaj z jego rady a na pewno będziecie zadowoleni.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ruphert » śr kwie 09, 2008 10:20 am

3fx pisze:Ja również proponuję Aster. Ostatnio Aster trochę rozbudowało swoją sieć w Piasecznie, więc może są gdzieś blisko Was. Załatwiałem podłączenie osiedla na którym ja mieszkam - trochę to trwało, ale udało się. Napisz gdzie jest to Twoje osiedle, a być może będę mógł Tobie pomóc w tej sprawie.


Osiedle £abędzia (ul. £abędzia) na granicy z Mysiadłem.

Aktualnie mamy tylko oferty od dwóch wyżej wymienionych operatorów, dlatego szczególnie interesuje mnie opinia na ich temat.
ruphert
 
Posty: 120
Rejestracja: pt sty 18, 2008 3:56 pm

Postautor: trzyfx » śr kwie 09, 2008 12:34 pm

Wyszukiwarka Aster ma w Mysiadle dostępne ulice Okrąg, Topolowa, Krótka. To są okolice ulicy £abędziej. To że ulica jest dostępna w wyszukiwarce oznacza, że usługi są już tam dostępne (nie sprawdziłem dokładnie - nie znam numerów budynków) lub trwają prace które mają na celu udostępnienie usług w tych lokalizacjach.

Złóż w Aster wniosek o podłączenie osiedla - odpowiedzą Tobie i będziesz wiedział co i jak.

MGSystem - nie znam.
Robbo - nie polecam, ale znam osoby które są zadowolone z Robbo.
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Internet w Piasecznie - co polecacie?

Postautor: Jakub » śr kwie 09, 2008 8:24 pm

Mam ASTER i polecam ASTER!

:good:
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ruphert » śr kwie 09, 2008 8:27 pm

Jeśli mam być szczery to mam aktualnie Aster w Warszawie, ale nie jestem zadowolony. Ceny mają dość wysokie, a co najgorsze szantażują użytkowników wyłączeniem dostępu do internetu za "łamanie regulaminu". Nie spotkałem się z takim zachowaniem u innych dostawców.
ruphert
 
Posty: 120
Rejestracja: pt sty 18, 2008 3:56 pm

Internet w Piasecznie - co polecacie?

Postautor: Kinga Panasiuk » czw kwie 10, 2008 6:24 am

£amanie regulaminu? co masz na myśli? Mam u siebie od 3 lat Aster i nie miałam z nimi najmniejszych problemów!
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Internet w Piasecznie - co polecacie?

Postautor: ruphert » czw kwie 10, 2008 7:16 am

Kinga Panasiuk pisze:£amanie regulaminu? co masz na myśli? Mam u siebie od 3 lat Aster i nie miałam z nimi najmniejszych problemów!

Ale sprawdzasz skrzynkę pocztową którą masz w asterze? Nie wiadomo o co chodzi, bo nie piszą konkretnie ;)
ruphert
 
Posty: 120
Rejestracja: pt sty 18, 2008 3:56 pm

Postautor: trzyfx » czw kwie 10, 2008 8:05 am

ruphert - przeczytaj sobie ten regulamin:)

Regulamin jest załącznikiem do umowy i powinieneś się z nim zapoznać. Skoro dostałeś ostrzeżenie to znaczy że świadomie lub nieświadomie łamiesz postanowienia tego regulaminu.

http://www.aster.pl/files/wwa/pliki/regulaminy/regulamin_internet_070705.pdf

Polecam punkt 4. Naruszenie Regulaminu:)
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ruphert » czw kwie 10, 2008 8:11 am

3fx pisze:ruphert - przeczytaj sobie ten regulamin:)


Znam regulamin, ale jeżeli ktoś stwierdza że naruszam regulamin:
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z wiarygodnymi informacjami, które
wpłynęły do Operatora,

...

4.1.3 informujemy, że podjęte działania polegały na umieszczaniu w Sieci
lub w sieci Internet informacji niezgodnych z prawem lub naruszających
prawa osób trzecich.

to chciałbym wiedzieć co dokładnie zrobiłem - czym złamałem regulamin, oraz skąd te informacje. Tego typu ostrzeżenia dostaje masa użytkowników, często się okazywało że ktoś miał trojana na komputerze, ale jak na podstawie takiej informacji stwierdzić że to trojan? Powodem może być również źle zabezpieczony komputer o czym również jest w tym emailu
Z uwagi na powyższe zwracamy Państwa uwagę na prawidłowe zabezpieczenie komputera.
Jak coś do mnie mają to niech piszą jasno, nie jestem jasnowidzem i nie wiem co im nie pasuje. Ma to szczególne znaczenie, gdy się ma wykupiony dostęp na dwa komputery, i mieszka się z kimś jeszcze - wtedy nie wiadomo, czy to my coś robimy źle, czy może drugi lokator... Ja Asterowi serdecznie dziękuję za taką współpracę ;)

Ale sprawa Astera tu nie ma znaczenia, ja ktoś lubi tego typu maile to jego sprawa. Ciągle czekam na opinie od użytkowników Robbo i MG System.

Pozdrawiam.
ruphert
 
Posty: 120
Rejestracja: pt sty 18, 2008 3:56 pm

Postautor: nadgob » czw kwie 10, 2008 1:30 pm

Czy są jeszcze jakieś inne sensowne opcje w Piasecznie?

Korzystam z połączenia Air Bites, cenowo mają najlepszą ofertę, co do jakości również nie mam zastrzeżeń.
Mogę polecić z czystym sumieniem.

Obrazek
nadgob
 
Posty: 53
Rejestracja: pn wrz 17, 2007 11:50 am
Lokalizacja: Piaseczno

Internet w Piasecznie - co polecacie?

Postautor: jaca » czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Witam - jestem mieszkańcem oś Słowicza
Internetu używam od 2000r. Kiedyś od firmy PULSNET , jak sprzedali się dla ASTER' to korzystałem z ASTER i ROBBO.
Od roku mam MG SYSTEM gdyż mają tez kablówkę w ofercie.
ROBBO - miał kiepską jakość, brak serwisu w weekendy, chociaż był nietani.
ASTER - fakt - przyzwoita jakość ale Jaka KASAAA - płaciłem 140 pln /m-c za net z TV, a po promocji przywalili mi 190 pln/m-c !!!!!!
Od kiedy MG System podłączyło os Słowicza jest OK - żadnej awarii, a jak miałem wirusa, to przyszli i gratis poprawili kompa - o instalacji ROBBO słyszałem, że kogoś prąd kopnął na ul. Pelikanów i afera była.
jaca
 
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron