Serwis samochodowy poszukiwany

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Serwis samochodowy poszukiwany

Postautor: Koramina » pt gru 10, 2010 9:57 pm

Robaczki, szukam dobrego serwisu samochodowego, który ma doświadczenie w naprawie elektryki (dot. forda mondeo). Wyczytałam że dobry jest Car-Pol-Service na Józefa Poniatowskiego 15, ale nie wiem czy pracują w sobotę, a sprawa jest mega pilna Ma ktoś jakieś info? Ewentualnie może macie coś sprawdzonego w Piasecznie lub bliskich okolicach, będę wdzięczna za pomoc.
So tell me when you hear my heart stop,
You’re the only who knows
Tell me when you hear my silence
There’s a possibility
I wouldn’t know
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am

Postautor: Robo_warrior » śr gru 15, 2010 4:58 pm

Jeśli to jeszcze aktualne, to ja mogę zaproponować kontakt z firmą pod adresem http://www.paconavi.pl/ z Konstancina ul. Borowa, blisko Warszawskiej. Rodzice mieli przyjemność serwisować u nich elektrykę w Hondzie Civic i byli zadowoleni. W sumie tez się do nich wybieram z moim Hyundaiem, ale wciąż brakuje czasu i motywacji :(.
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Postautor: Koramina » pn gru 20, 2010 7:38 pm

Póki co samochód wylądował w Ursusie, ale warto mieć namiary na coś bliżej;)
So tell me when you hear my heart stop,
You’re the only who knows
Tell me when you hear my silence
There’s a possibility
I wouldn’t know
Koramina
 
Posty: 313
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:26 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron