UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: Martin » czw gru 09, 2010 9:59 pm

Był wątek na temat poprzedniego Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=253,
w związku z tym, najwyższy czas założyć wątek dla nowego Burmistrza Piaseczna Zdzisława Lisa.

Obrazek

Rozmowa ze Zdzisławem Lisem, nowo wybranym burmistrzem Piaseczna
w gazecie NSiK: www.powiat-piaseczynski.info/nasz-sport ... SiK_12.pdf

Pierwszy wywiad z nowo wybranym burmistrzem Piaseczna
na iTV Piaseczno: http://www.itvpiaseczno.pl/laduj_film.php?id=927

Kanał na YouTube: http://www.youtube.com/zdzislawlis

Strona Zdzisława Lisa: http://www.zdzislawlis.pl
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: Martin » pt gru 10, 2010 2:51 pm

Zdzisław Lis serdecznie zaprasza na uroczystość złożenia ślubowania, która odbędzie się 14 grudnia 2010 r. o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zaprzysiężenie Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Postautor: Martin » wt gru 14, 2010 5:56 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: krawczynskilukasz » wt gru 14, 2010 9:37 pm

Miałem kiedyś takie marzenie - Piaseczno bez burmistrza Zalewskiego i starosty Dąbka. Połowa tego marzenia się dziś spełniła. :-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: Karol » wt gru 14, 2010 9:40 pm

Lis: Nie zawiodę. Tak mi dopomóż Bóg

Obrazek

Zdzisław Lis jest już pełnoprawnym burmistrzem Piaseczna. Na wtorkowej sesji rady miejskiej elekt złożył ślubowanie. Zabrakło dotychczasowego gospodarza gminy.

więcej: http://piaseczno24.net/news-lis-nie-zaw ... g,172.html
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: Kacperek » śr gru 15, 2010 8:57 am

W trakcie kampanii i wyborów, przewijało się hasło "POtrzeba zmian", więc teraz czekamy na zmiany.
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: Tulipano_0602 » śr gru 15, 2010 10:01 am



Wolałbym by nie powoływał się na magiczne moce, a raczej polegał na realiach. Ale zobaczymy... Mam tez nadzieję, że żadni kapłani, szamani czy inni urzędnicy religijni nic od Piaseczna nie dostaną. Już zajezdnia trolejbusów poszła za friko na materialne potrzeby duchownych (wiem, nie Piaseczno decydował). Wystarczy. Wolę by każda złotówka o jakiej będzie decydował poszła na realne potrzeby mieszkańców. Gdyby jakiś duchowny katolicki zwracał się choćby o 10 groszy do Piaseczna, trzeba im tą zajezdnię wypomnieć.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: don camillo » śr gru 15, 2010 12:48 pm

Ooo. Co za czasy. Już nawet nie można w Boga wierzyć, bo wypomną jakieś działki dla zakonników :D jeżeli Lis naprawdę jest wierzący to powinieneś się cieszyć :P bo za prawdziwą wiarą idzie prawdziwa moralność, a tej niestety przeważnie brakuje rządzącym. W każdym razie pożyjemy, zobaczymy :)
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: kondzior78 » czw gru 16, 2010 5:10 pm

Kto mi wytłumaczy dlaczego burmistrz Piaseczna p. Lis będzie zarabiał 12330zł brutto kiedy finanse gminy nie są w najlepszej kondycji? Poza tym w ogóle dlaczego aż tak dużo? Zarobki prezydent Warszawy są niewiele wyższe, obecnie 12740zł brutto czyli tylko kilkaset zł więcej niż naszego burmistrza, ale Warszawa jest nieporównywalnie większa od Piaseczna.

Druga sprawa. Kiedy nowy burmistrz zajmie się problemem zaśmiecania centrum miasta, ale nie tylko? Chodzi mi o zostawianie przez mieszkańców swoich domowych odpadów powieszonych lub postawionych na/przy ulicznych koszach na śmieci. Kiedy straż miejska zacznie egzekwować od mieszkańców obowiązek posiadania umowy z firmą wywożącą nieczystości? Bo chyba jest obowiązek ustawowy posiadania takiej umowy przez właścicieli nieruchomości, jak jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić. Pozdrawiam.
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: Kacperek » czw gru 16, 2010 5:29 pm

kondzior78 pisze:Kto mi wytłumaczy dlaczego burmistrz Piaseczna p. Lis będzie zarabiał 12330zł brutto kiedy finanse gminy nie są w najlepszej kondycji? Poza tym w ogóle dlaczego aż tak dużo? Zarobki prezydent Warszawy są niewiele wyższe, obecnie 12740zł brutto czyli tylko kilkaset zł więcej niż naszego burmistrza, ale Warszawa jest nieporównywalnie większa od Piaseczna.

Wynagrodzenie jest znane od dawna http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=641 Pensję przejął po poprzednim Burmistrzu Zalewskim, który i tak sobie zaczął podwyższać pod koniec kadencji http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=253&start=330
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: kondzior78 » czw gru 16, 2010 5:34 pm

To gdzie POtrzeba zmian, w tym przypadku nie obowiązuje ? :D :lol:
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: tvpiaseczno » czw gru 16, 2010 5:40 pm

POtrzeba zmian to było, teraz POtrzeba czasu .
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: don camillo » czw gru 16, 2010 6:22 pm

Zmiany? Ale PO co? :)
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

Re: UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Postautor: Roberto » czw gru 16, 2010 9:06 pm

kondzior78 pisze:Kto mi wytłumaczy dlaczego burmistrz Piaseczna p. Lis będzie zarabiał 12330zł brutto kiedy finanse gminy nie są w najlepszej kondycji? Poza tym w ogóle dlaczego aż tak dużo? Zarobki prezydent Warszawy są niewiele wyższe, obecnie 12740zł brutto czyli tylko kilkaset zł więcej niż naszego burmistrza, ale Warszawa jest nieporównywalnie większa od Piaseczna.

Druga sprawa. Kiedy nowy burmistrz zajmie się problemem zaśmiecania centrum miasta, ale nie tylko? Chodzi mi o zostawianie przez mieszkańców swoich domowych odpadów powieszonych lub postawionych na/przy ulicznych koszach na śmieci. Kiedy straż miejska zacznie egzekwować od mieszkańców obowiązek posiadania umowy z firmą wywożącą nieczystości? Bo chyba jest obowiązek ustawowy posiadania takiej umowy przez właścicieli nieruchomości, jak jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić. Pozdrawiam.


No wiesz teraz sprawa sie skomplikowała, zgodnie z pomysłem miłosciwie nam panującej władzuchny, to na gminach spoczywa cały ciężar dbania o gospodarkę śmieciową w gminie. Trzeba ogłośic przetarg, wybrac firmę itd, itp. :roll:
Teraz jest śnieg to i tak jest biało :D , jednym słowem, wyluzuj rajstopy 8)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw gru 16, 2010 9:19 pm

kondzior78 pisze:To gdzie POtrzeba zmian, w tym przypadku nie obowiązuje ? :D :lol:

Nie no spoko :) ja tam fanatyk PO to nie jestem :wink:
Ale obiektywnie rzecz biorąc, burmistrz za średnią krajowa robic nie będzie bo to obciach dla gminy, poza tym burmistrzem się jest 24 h na dobę i niby czemu ma miec mniej jak poprzednik, co, gorszy jest? Przecierz wygrał z Józkiem.
Szanujemy własną pracę i chcemy za nią godną kasę :?: To szanujmy pracę tego co ma myślec za nas (70-tysięczna gminę) i nie róbmy z niego dziada :wink:
A, że za naszą kasę? Każdy z nas bierze czyjąś kasę 8)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron