LISTY DO REDAKCJI

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

LISTY DO REDAKCJI

Postautor: tvpiaseczno » ndz lis 28, 2010 2:46 am

Wczoraj otrzymaliśmy taki oto list:

Witam, Panie Mariuszu.
Jesteśmy wszyscy po I turze wyborów. Siedzę właśnie z rodzinką i rozmawiamy o tym, co ma nastąpić 5 grudnia. Bardzo pana proszę, aby podjął pan temat, który chcę teraz naświetlić. Otóż, granica zła, którą do tej pory widzieliśmy w konflikcie między Dąbkiem i Zalewskim - diametralnie się zmieniła. Teraz cezura wyborów znajduje się między Piasecznem (miastem i gminą) a tzw. Warszawką, partyjniactwem ciągniętym od samej góry. Jest to zatem bój o tożsamość lokalną, którą może zalać warszawskie wilanowsko-ursynowskie partyjniactwo. Oni bazują na nowych mieszkańcach gmin powiatu! Na tych, którzy tu tylko śpią i jeżdżą na zakupy do Auchan. Proszę, zastanówmy się nad tym. Nawet prof. Kulesza napisał dzisiaj w internecie, że idzie ofensywa partii zarządzanej centralnie. NO TO O JAKICH SAMORZĄDACH MY MÓWIMY? Pozdrawiam! £R
( Imie i nazwisko do wiadomości Redakcji)
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » ndz lis 28, 2010 8:59 pm

A mi się wydaje, ze wielokrotnie na antenie ITV Piaseczno były milusie i sliczniusie wywiady z Burmistrzem Zalewskim, a teraz robicie mu zwykłą kampanię. Wklejanie cudzych komentarzy i rzekomych listów do redakcji, które wołają jak do Boga, aby tylko wybory wygrał ktoś inny niz PO.

To niby kto to ma być ? Zalewski ?? Człowiek z wyrokiem na plecach, o którym nikomu na tym forum nie udało się dobrego słowa powiedzieć przez ostatnie kilka lat ?

Weź Pan przestań robic politykę, a zacznij robić telewizję. I tyle powiem w temacie ...
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: tvpiaseczno » ndz lis 28, 2010 9:49 pm

sanchez pisze:A mi się wydaje, ze wielokrotnie na antenie ITV Piaseczno były milusie i sliczniusie wywiady z Burmistrzem Zalewskim, a teraz robicie mu zwykłą kampanię. Wklejanie cudzych komentarzy i rzekomych listów do redakcji, które wołają jak do Boga, aby tylko wybory wygrał ktoś inny niz PO.

To niby kto to ma być ? Zalewski ?? Człowiek z wyrokiem na plecach, o którym nikomu na tym forum nie udało się dobrego słowa powiedzieć przez ostatnie kilka lat ?

Weź Pan przestań robic politykę, a zacznij robić telewizję. I tyle powiem w temacie ...


Powtarzam to samo w tym poście:

Na obecną chwilę niestety konstrukcja strony iTV Piaseczno uniemożliwia umieszczania komentarzy jak i dyskusji o różnych materiałach filmowych,oraz reportażach czy wywiadach, które pojawiają się na stronie. Stąd wiele wątków umieszczanych jest na tym forum.
W ciągu najbliższego czasu witryna strony iTV Piaseczno zmieni się diametralnie i stanie się ona bardziej otwarta na opinie mieszkańców. Do Redakcji iTV Piaseczno przychodzi wiele maili oraz telefonów , których praktycznie nie możemy zaprezentować. Obecnie trwają intensywne prace nad zmianą wizerunku strony oraz poprawą jakości prezentowanych materiałów filmowych. Będziecie Państwo mam nadzieję mile zaskoczeni.

Mamy prawo prezentować informacje oraz listy czy maile które do nas docierają. Prezentujemy niektóre z nich na tym forum ponieważ na naszej własnej stronie jeszcze nie jest to możliwe. Czytaj wyżej.
Interpretacja to sprawa każdego indywidualna i nie będziemy z tym polemizować.

Bardzo nas cieszy jeśli ktoś ma ochotę prezentować swoje poglądy z imienia i nazwiska za pośrednictwem iTV Piaseczno, niezależnie od opcji politycznych. Po to m.in jest stworzona ta telewizja, aby prezentować swoje poglądy. W okresie kampanii wyborczej aktywność mieszkańców bardzo się zwiększyła z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarzucanie, że jesteśmy w jakiś sposób tendencyjni jest nie na miejscu. Brak aktywności innych stron od nas nie zależy.
Ostatnio zmieniony ndz lis 28, 2010 10:03 pm przez tvpiaseczno, łącznie zmieniany 3 razy
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » ndz lis 28, 2010 9:55 pm

tvpiaseczno pisze:Interpretacja to sprawa każdego indywidualna

Obrazek
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: trzyfx » ndz lis 28, 2010 10:13 pm

Normalnie już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...
Chyba zacznę się pakować i jeżeli nie zmienimy burmistrza, to ja zmienię miejsce zamieszkania.
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » pn lis 29, 2010 2:03 pm

Panie ITV Piaseczno, robicie antyreklamę TYLKO jednemu z kandydatów, w dodatku w rzucający się w oczy, bezczelny i chamski sposób. Przeklejacie szkalujące czy wręcz wulgarne posty między forumami, ktorymi nie jesteście autorami. Publikujecie pocztę, namawiającą do głosowania na określonego kandydata.

To mają być obiektywne media ?!?!?!?!?!??!?

Panie kochany, przecież w ten sposób agitując, popłyniecie prędzej czy później razem z Józkiem !
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: ola » pn lis 29, 2010 2:09 pm

Najlepsze jest to że ten list jest bardzo podobny do posta na jednym z portali.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pn lis 29, 2010 2:30 pm

tvpiaseczno pisze:Mamy prawo prezentować informacje oraz listy czy maile które do nas docierają. Prezentujemy niektóre z nich



obiektywizm? bueheheheheheheeh :lezacysmieszek: :lezacysmieszek: :lezacysmieszek:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » pn lis 29, 2010 2:44 pm

Nie dość że robią kampanię Zalewskiemu, to jeszcze z ludzi na tym forum debili :evil:

No istny cyrk (Zalewski) na kółkach :)
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: ola » pn lis 29, 2010 2:53 pm

Sanchez jak się damy to zrobią :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » pn lis 29, 2010 3:16 pm

Celna uwaga :)

Chciałem napisać, że "próbują robić" :wink:
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: kondzior78 » pn lis 29, 2010 3:18 pm

Mnie to dziwi taki atak na itv, czyżby coś dla kogoś było niewygodne?! Kto zapłacił tego widać, widocznie inni zapłacili komu innemu, nie pamiętacie już kampanii PO w piaseczno24.net, Nad wisłą, albo ostatni numer Co i jak, gdzie lansowali się wszyscy z p. Krawczyńskim na czele i było OK i żadnych zarzutów o stronniczość, rozumiem w takim razie że w Piasecznie są jedynie słuszne media, które mogą umieszczać reklamy różnych partii i pozostałe, którym się obrzuca zarzutami.śmieszy mnie to bo część użytkowników zachowuje się jak fanatycy pewnego radia z klapkami na oczach. Peace 8)
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: teqilaa » pn lis 29, 2010 3:49 pm

to tak jakbyś powiedział że PiS zapłacił więcej TVP to i więcej ich widać ... :roll:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn lis 29, 2010 3:54 pm

to tak jakbyś powiedział że PiS zapłacił więcej TVP to i więcej ich widać ... Rolling Eyes



Hahaha

Kendzior78 - jak gazeta umieszcza taki materiał to zaznacza że tekst jest sponsorowany i przez kogo, i wtedy wiesz kto i dlaczego to napisał.
TO nie ataki tylko komentowanie zachować, które sama telewizja prowokuje - moja opinia jest taka że szkoda że wywołali taką burzę, bo to im szkodzi.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kondzior78 » pn lis 29, 2010 4:04 pm

Wiesz wydaje mi się, że jest to logiczne, że im częściej w TVP leciały spoty PISu to tym więcej zapłacili za emisje.

Teqilaa, a mam takie pytanie bo swoją wypowiedzią zwróciłaś moja uwage na to, otóż czy według Ciebie PIS lub inna partia w TVP może płacić za spoty wyborcze, a CENTRUM lub inna partia w ITV nie?

Ola, ale po każdym filmie "sponsorowanym" widziałem napis kto płacił za realizacje, więc nie rozumiem w czym problem?! może coś mi umknęło, więc jak możesz to wskaż mi filmik, który ewidentnie można zaliczyć do kampanii czyjejś partii i nie zawiera informacji, że to z jej środków sfinansowano.
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Następna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron