MEGA MUSIC KLUB WILGA

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

MEGA MUSIC KLUB WILGA

Postautor: Kacperek » pt lis 19, 2010 11:05 pm

Czy był ktoś z Was w MEGA MUSIC KLUB WILGA za Górą Kalwarią? http://www.megamusic.com.pl/indexblokada2.html Dostałem zaproszenie na Ostatki 27 listopada, ale nie wiem, czy nie lepiej pojechać do lokali bardziej znanych i w kierunku Warszawy?
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: leny » sob lis 20, 2010 8:58 pm

To miejsce jest bardziej znane od wielu warszawskich lokali.
Musisz wiedzieć że Wilga to typowa dyskoteka a nie klub. Nie każdemu się spodoba klimat miejsca. I tu od razu warto wspomnieć, że dyskoteka to nie znaczy, że za rogiem czai się koleś ze sztachetą i filuje komu przylać. Jest dużo ochrony i można się fajnie pobawić. Ja osobiście wolę typowe dyskoteki niż warszawskie kluby.
Wszystko zależy jaki lubisz klimat imprez i jaką muzykę.
Muzyka w Wildze to techno, dance, house, disco polo. Na jednej sali leci tylko mocne techno pod białe rękawiczki i gwizdki ;) a na większej sali masz przekrój dyskotekowych numerów. Co do wystroju to już kwestia gustu, jest mało miejsc siedzących. Plusem są ceny, piwo 4-5 zł, inne alkohole nie wiem.

Jak chcesz spróbować coś poza Warszawą to polecam Panoramę w Przęsławicach k. Grójca. To też typowa dyskoteka z zewnątrz nie zachęca wyglądem, ale w środku jest całkiem fajnie. Dwie sale, na większej techno-house, na mniejszej dance, 70-80, disco polo. Ceny znośne. Na małej sali sporo miejsca siedzącego.
W ostatki w obu miejscach na pewno będą tłumy. Trzeba się liczyć z tym że 3000-4000 tys osób w Przęsławicach będzie na pewno, w Wildze może nieco mniej.
Stanie w kolejkach 30-40 min to norma w ostatki, dlatego od razu podejdź do kogoś kto jest blisko kasy i poproś o kupienie biletów.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » sob lis 20, 2010 9:02 pm

zapomniałem dodać,
minusem może być jeszcze to, że jak Ci się coś nie spodoba i będziesz chciał się przetransportować do innego miejsca to wszędzie daleko.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron