Sauna w Piasecznie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Sauna w Piasecznie

Postautor: cooperwoolf » ndz paź 31, 2010 8:56 pm

Czy chcielibyście żeby w Piasecznie powstała nowa sauna? Wolicie jeździć do Warszawy, czy raczej pasowało by wam nam miejscu, ewentualnie w okolicach Zalesia Dolnego?
cooperwoolf
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 8:26 pm

Postautor: stentonik » ndz paź 31, 2010 9:52 pm

Nowa sauna? Tak, te co są już nam się znudziły, tyle ich jest...Na Górkach Szymona ja poproszę jedną :) Publiczna może być?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: looky » pn lis 01, 2010 1:04 pm

stentonik pisze:Publiczna może być?

Noooo, i najlepiej koedukacyjna :twisted:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Tulipano_0602 » pn lis 01, 2010 8:23 pm

Tylko sauna? Są na to klienci?
W klubie fitness "Tuan" na basenie są po dwie - fińska i parowa, osobno w części męskiej i osobno w damskiej.

Jaka miała by być ta sauna?
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: Kucyk » pn lis 01, 2010 9:05 pm

Tulipano_0602 pisze:Jaka miała by być ta sauna?


Jak za dawnych czasów! :P
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: pit72 » wt lis 02, 2010 1:12 pm

A może coś takiego:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hammam
Oryginalny pomysł, jakaś nowość i odmiana. Oczywiście sauny nie neguję.
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

Postautor: cooperwoolf » wt lis 02, 2010 6:01 pm

Tulipano_0602 pisze:Jaka miała by być ta sauna?

Sauna fińska, czyli sucha-tradycyjna. A na tym basenie to chyba jakaś chała jest? Na jakiej ulicy jest ten klub fitness "Taun"?
cooperwoolf
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 8:26 pm

Postautor: cooperwoolf » wt lis 02, 2010 6:10 pm

A i jeszcze jedno:

stentonik pisze:Nowa sauna? Tak, te co są już nam się znudziły, tyle ich jest...

Ile jest tych saun w Piasecznie? Czy ktoś mógłby wymienić wszystkie? Pytam się, bo nie jestem z Piaseczna, a chciałbym po prostu zbadać rynek tego miasta
cooperwoolf
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 8:26 pm

Postautor: pit72 » śr lis 03, 2010 1:03 pm

Na jakiej ulicy jest ten klub fitness "Taun"?




Dane kontaktowe

Sport & SPA Tuan Club
ul. Geodetów 23e
85-500 Piaseczno
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

Postautor: cooperwoolf » pt lis 05, 2010 12:20 pm

Ile jest tych saun w Piasecznie? Czy ktoś mógłby wymienić wszystkie? Pytam się, bo nie jestem z Piaseczna, a chciałbym po prostu zbadać rynek tego miasta
cooperwoolf
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 8:26 pm

Postautor: stentonik » pt lis 05, 2010 12:22 pm

Liczymy, zejdzie się do grudnia...


A internetu, panoramy firm czy innej książki teleadresowej to Pan badacz nie ma? Ile to roboty?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: cooperwoolf » pt lis 05, 2010 6:30 pm

Cóż sprawdzałem w internecie, ale pod terminami sauna nie zawsze można się dowiedzieć wszystkiego. Nie wiedziałem np., że jest klub fitness Tuan. Myślałem, że jest tylko jedna sauna na basenie w Piasecznie, ale nie w tym klubie więc pewnie chodziło o jeszcze inny basen. Myślałem, że miejscowi znają Piaseczno jak własną kieszeń i odpowiedzą zwyczajnie o ilu saunach wiedzą, liczyłem tylko na zwykłą uprzejmość.
cooperwoolf
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 8:26 pm

Postautor: Tulipano_0602 » pn lis 08, 2010 2:47 pm

cooperwoolf pisze:
Tulipano_0602 pisze:Jaka miała by być ta sauna?

Sauna fińska, czyli sucha-tradycyjna. A na tym basenie to chyba jakaś chała jest? Na jakiej ulicy jest ten klub fitness "Taun"?


Na ul. Geodetów:
http://www.tuanclub.pl/oferta/basen

Proponuję zobaczyć, raczej na chałę to nie wygląda. Saun jest 4 - dwie po stronie męskiej i dwie po żeńskiej (czyli nie są kooedukacyjne). Może nie duże, ale jakościowo przyzwoite. Klub tani nie jest - to wada, ale chały raczej nie przypomina.
Korty tenisowe (i badminton), squash, siłownia, sale do fintessu/tańca i rowerowa, oraz basen z saunami. Na samej górze jest jakieś SPA. Oferta nie najgorsza, i wszystko w jednym miejscu.

Proponuję zajechać i zobaczyć.

Tam nie ma opłat pojedynczych (a raczej są, ale jakieś zaporowe). Oni stawiają na klubowiczów którzy tam wykupią karnet na miesiąc (albo podpiszą umowę na rok). A wtedy jest bez limitów. Jak ktoś ma karnet "full option", czyli z basenem, to ma nielimitowany dostęp. Może chodzić na saunę nawet 3 razy dziennie przez 30 dni w miesiącu.

Czy samotna sauna ma rację bytu? Raczej trzeba by to z czymś połączyć, jakiaś "odnowa biologiczna" ogólnie. Tam jest ośrodek sportowy, basen, jacuzzi i sauny. A tak jechać gdzieś tylko na saunę?
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: lukiasz » wt lis 16, 2010 9:24 pm

Ja jeżdżę z żoną do Góry Kalwarii (niestety) basen + koedukacyjna sauna za jednym razem, nigdzie w okolicy tego nie ma niestety. w GOSIR pno trzeba sie zapisywać, oddzielne sale, kupę zachodu, tam wszystko w jednym miejscu. Do tego bąbelki inne atrakcje nie dużo, ale więcej niż w piasecznie (niestety)
Tuning w RPM, Dealer wydechów Magnaflow i elementów zawieszenia Ultra Racing

http://www.rpmotorsport.pl
Tein, Toyo, Nokian, JBL, Infinity Defi, Koni, Motul, Drag Wheels, Rota, ATS, EBC, Sparco, i inne
Awatar użytkownika
lukiasz
 
Posty: 87
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 9:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno/Jazgarzew


Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości