Co tam Panie w Polityce?

TV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa. Podforum dedykowane piaseczyńskiej telewizji internetowej iTVPiaseczno. Będą tutaj umieszczane informacje o nowych reportażach. Czekamy również na Wasze sugestie i komentarze, co chcielibyście obejrzeć w iTV PIASECZNO.

Moderatorzy: tvpiaseczno, GTW

Co tam Panie w Polityce?

Postautor: tvpiaseczno » pn paź 25, 2010 9:51 pm

Zapraszamy na nowy, cykliczny program niekoniecznie polityczny. Komentatorem jest Krzysztof Dynowski sołtys Chyliczek.
W programie tym chcemy wyeksponować najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia niekoniecznie na poważnie , a może z dawką humoru. Tematyka też niekoniecznie zgodna z tytułem czyli nie zawsze politycznie. Czy nam się uda? Zobaczymy. Program będzie się ukazywał zawsze w poniedziałek wieczorem.
Czekamy na Wasze komentarze.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Co tam Panie w Polityce?

Postautor: Krzysztof Dynowski » pn paź 25, 2010 10:18 pm

To pierwsze nagranie, materiał w zasadzie na żywca, więc kilka niedoróbek jest, następnym razem będzie lepiej. W szczególności chodziło o Radnego Rosłona a nie Muchę, przepraszam też Radnego Szweycera za "sołtysią" wymowę nazwiska :)

Wielkie ukłony dla naszego hosta :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Co tam Panie w Polityce?

Postautor: AsgAarD_xxx » wt paź 26, 2010 7:31 am

Nie było źle :).
Mnie na przykład bardzo odpowiada taka konwencja rozmów o polityce. Na wesoło, czasem z lekką nutką złośliwości. Czekam na kolejną część :).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Co tam Panie w Polityce?

Postautor: Kucyk » wt paź 26, 2010 10:17 am

Buhahahaha! Dobry program! I nutką sarkazmu trąci. :D
Panowie przypominają mi trochę Rewińskiego z Piaseckim. Oby więcej było takiego podejścia do życia z przymrużeniem oka, bo powaga i nuda zabijają. A przynajmniej są przyczyną wielu groźnych chorób. :P
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Co tam Panie w Polityce?

Postautor: Martin » wt paź 26, 2010 6:46 pm

Bardzo dobry pomysł na program! Krzysiek :good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt paź 26, 2010 9:16 pm

No to teraz, żeby było bardziej interaktywnie, czekam na propozycje tematów na następny program - ktoś ma coś ciekawego, czy zdaje się na naszą "inwencję twórczą"?
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Kucyk » wt paź 26, 2010 9:34 pm

Krzysztof, jeśli ma być coś, to na pewno na luzie. Niech program będzie uśmiechniętą kontrą dla niewesołej rzeczywistości. Może tylko warto by przeprowadzać takie "dysputy" w odpowiednich plenerach aby dodać "smaczek". I nie denerwuj się Krzysztofie, ale to już inna historia... :D
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: AsgAarD_xxx » wt paź 26, 2010 9:52 pm

Gdyby to ode mnie zależało, poświęciłbym chwilkę tragicznym warunkom, w jakich muszą trenowac młodzi piłkarze Klubu Sportowego Piaseczno.
Dziury w jezdniach nie umywają się do tego, co się dzieje na boiskach w klubie...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Co tam Panie w Polityce?

Postautor: Kowal » czw paź 28, 2010 10:58 am

Podoba mi się. Jedynie za dużo Krzysztofie gestykulujesz rękoma, co mnie rozprasza.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Re: Co tam Panie w Polityce?

Postautor: AsgAarD_xxx » czw paź 28, 2010 11:06 am

Kowal pisze:Podoba mi się. Jedynie za dużo Krzysztofie gestykulujesz rękoma, co mnie rozprasza.


Jednych rozprasza, innych nie. Pamiętaj, że same słowa to raptem 7 (słownie: SIEDEM) procent przekazu. Pozostałe to: barwa głosu, tempo mówienia i - w głównej mierze - właśnie mowa ciała ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Co tam Panie w Polityce?

Postautor: Kacperek » śr lis 03, 2010 12:20 am

Dobry jest nowy 2 odcinek. :good:
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr lis 03, 2010 12:48 am

Ech, nie udało się być pierwszym :) Tak czy owak dziękuję w imieniu swoim i ekipy za miłe słowa :)

Jak widać po poście powyżej, drugi odcinek już "wisi" i ma się całkiem dobrze - tym razem troch więcej cięcia, ale i materiału nagraliśmy prawie godzinę, z czego ostało się 11 minut (wiem wiem, mciut za dużo nadal, pracujemy nad tym :)

Zgodnie z sugestiami, nie tylko zresztą wirtualnymi, z nieco mniejszą energią "machałem rękoma" (kto mnie zna ten wie, żem mocno ekspresyjny typ)

Czekamy na opinie, choć to już pewnie jutro (tudzież z rana).

EDYTA mówi:

żeby poprawności wszelakiej stało się zadość - wierszyk, zarówno poprzedni jak i obecny, autorstwa nieodżałowanego Andrzeja Waligórskiego - polecam!
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Jacenty » śr lis 03, 2010 5:16 am

Nikogo nie oszczędzacie :mrgreen:

A może wzorem serialu "Spadkobiercy" zacznijcie sprzedawać bilety na nagrania programu?
http://www.spadkobiercy.net/

Pozdrawiam z uśmiechem na twarzy
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: pminnesota » śr lis 03, 2010 7:06 am

Kolejny udany odcinek :)
Oby tak dalej!!! :good:
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Kucyk » śr lis 03, 2010 8:49 am

Heeeeee! Dajecie czadu jak fanatycy dżihadu!

Brawo! :good:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Następna

Wróć do iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron