KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI dla każdego!

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI dla każdego!

Postautor: DEFACTO LUPUS » śr wrz 01, 2010 5:59 pm

Dostałam przyzwolenie od szefa :wink: więc zostawiam informacje gdyby ktoś był zainteresowany robimy koszulki z dowolnymi nadrukami. Wystarczy do nas napisać, a z pewnością się dogadamy :D : wilk@defacto-lupus.pl gg 4532019 . Zawsze przed kupnem wysyłamy wizualizację, żeby można było zobaczyć jak mniej więcej będzie wyglądał nadruk na koszulce. Pozdrawiam! Ewelina.
DEFACTO LUPUS
 
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 3:18 pm

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI dla każdego!

Postautor: Kacperek » śr wrz 01, 2010 6:07 pm

W necie macie jakieś przykłady swoich nadruków, dotychczas zrobionych koszulek?
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

koszulki

Postautor: DEFACTO LUPUS » śr wrz 01, 2010 6:15 pm

Część przykładów można znależć na naszej aukcji http://allegro.pl/koszulka-koszulki-z-w ... 67335.html ale tylko te wykonywane za pomocą folii flex, inne zdjęcia zrealizowanych projektów mogę podesłać,nie ma problemu.
DEFACTO LUPUS
 
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 3:18 pm

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: tvpiaseczno » śr wrz 01, 2010 6:41 pm

Tu też wykonywane są koszulki z dowolnymi nadrukami i nie tylko koszulki ale inne gadżety z nadrukiem również FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI ul. Sierakowskiego 12c przy Skwerze Kisiela w Piasecznie tel. 22 756 29 99
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: DEFACTO LUPUS » śr wrz 01, 2010 6:49 pm

:D My też robimy inne gadżety z nadrukami, drukujemy obrazy na płótnie, wykonujemy naklejki ścienne, można u nas zamówić ulotki, plakaty, wizytówki, itd., projekty graficzne,dużo tego u nas :wink: www.defacto-lupus.pl
DEFACTO LUPUS
 
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 3:18 pm

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: Robo_warrior » pt wrz 03, 2010 12:29 pm

De facto takie produkty graficzne robi dużo firm o mniej lub bardziej uznanej marce jak choćby gadżety z Empiku czy Rossmanna; pytanie co robicie aby się wyróżnić wśród tych najlepszych. Jakoś nie zachęca mnie reklama w stylu: dużo tego u nas, zadzwoń/napisz, a na pewno się dogadamy, tak reklamuje się zwykle pan Czesiek jak chce położyć glazurę na balkonie :P .
Wypadałoby nieco bardziej się wysilić, podać konkretne przykłady z cenami, specjalny rabat dla użytkowników forum też byłby pomocny. W sumie to zależy tylko od inwencji jak by się tu wypromować, aby nie stracić czasu swojego i czytelników ogłoszenia ;).
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: DEFACTO LUPUS » pt wrz 03, 2010 1:10 pm

Mój post wyżej to tylko odpowiedź na post tvpiaseczno;), proszę tego nie traktować tak osobiście :D. A co do reklamy to my nie jesteśmy tacy jak inne firmy, nie obiecujemy gruszek na wierzbie, myślę, że forma "z nami można się dogadać" jest wystarczająca dla osób, które potrzebują czegoś na indywidualne życzenie :) . W przeciwieństwie do gadżetów z Chin, które można z powodzeniem spotkać w ww przez Pana sklepach nie robimy masówki - jakość naszych produktów jest na zupełnie innym poziomie :wink: Pozdrawiam gorąco w te chłodne dni :) .
DEFACTO LUPUS
 
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 3:18 pm

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: looky » pt wrz 03, 2010 1:29 pm

Robo_warrior pisze:pan Czesiek jak chce położyć glazurę na balkonie

A częściej terakotę bądź gres :P ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: Robo_warrior » pt wrz 03, 2010 2:24 pm

No niech będzie, że terakotę :roll: .
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: mak » pt wrz 03, 2010 8:18 pm

:spammer: :spammer: :spammer:
Wszystko fajnie, ale można było sobie zadać trochę trudu i odnaleźć specjalny dział forum na takie ogłoszenia: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... m.php?f=22 :evil:
Awatar użytkownika
mak
 
Posty: 110
Rejestracja: wt lip 20, 2010 10:55 pm
Lokalizacja: Złotokłos

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: DEFACTO LUPUS » pt wrz 03, 2010 9:46 pm

Wszystko fajnie, tylko trzeba było zobaczyć pierwszego posta w którym jest informacja, że admin pozwolił mi zostawić wiadomość i napisał, żebym zostawiła post w dziale "o wszystkim" :x Więc proszę nie mieć do mnie pretensji skoro sam admin mnie tutaj skierował!
DEFACTO LUPUS
 
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 3:18 pm

KOSZULKI Z DOWOLNYMI NADRUKAMI

Postautor: Martin » sob wrz 04, 2010 6:36 am

Michał, wskazane przez Ciebie podforum jest miejscem na promowanie stron mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Na podforum wolna strefa poruszane są tematy, nie związane z powiatem piaseczyńskim, więc jest o wszystkim i jest to odpowiednie miejsce na taki wątek.

Ewelina, napisała do mnie z pytaniem o możliwość umieszczenia informacji, którą umieściła. Po pierwsze zostałem miło zaskoczony pytaniem (większość firm spamuje, bez zadania sobie trudu i zgłoszenia się do moderatora lub admina forum), po drugie jest to firma z Lublina, który bardzo lubię i wiele razy tam byłem (bliskie strony rodzinne). Przy innych firmach, które jedynie pojawiają (rejestrują) się, aby zostawić spamerski wpis - nie mam skrupułów i usuwam wątek, jednak przy tym wpisie, wszystko odbyło się tak jak powinno i nie jest spamerskim wpisem, a informacją o usługach / ofercie.

Pozdrawiam wszystkich :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » sob wrz 04, 2010 11:01 am

mak pisze:można było sobie zadać trochę trudu i odnaleźć specjalny dział forum

To teraz kolego zadaj sobie trochę więcej trudu i napisz co powinieneś napisać ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: mak » sob wrz 04, 2010 1:21 pm

OK - jeśli uzgodnione z Martinem to faktycznie nie SPAM - zwracam honor ;) i przepraszam. Odebrałem to jako SPAM dlatego, że "przyzwolenie szefa" zrozumiełem jako przyzwolenie szefa firmy na reklamę w internecie, a nie że "admin pozwolił mi zostawić wiadomość i napisał, żebym zostawiła post w dziale o wszystkim" - to jednak nie jest tożsame i nie było to napisane w pierwszym poście. A że SPAMu nie cierpię, napisałem co napisałem...
Awatar użytkownika
mak
 
Posty: 110
Rejestracja: wt lip 20, 2010 10:55 pm
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: Jacenty » sob wrz 04, 2010 4:30 pm

To ja nie spamując zadam pytanie:
ile by kosztowało wykonanie 5 do 7 t-shirtów.

Z tyłu duży napis w dwóch rzędach,z przodu małe logo na piersi i mały napis.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Następna

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości