Netia Wifi i gry online (pytanie do graczy)

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Netia Wifi i gry online (pytanie do graczy)

Postautor: Robo_warrior » śr sie 11, 2010 11:50 am

Czy możecie podać (ktoś kto ma i gra) jak się grywa online (jaka gra i jaki zwykle jest ping) na piaseczyńskich łączach Netii? Zastanawiam się nad opcją od 1 do 8 Mb i nie wiem czy np. opcja 8 Mb max na łączu radiowym zmieni coś w stosunku do łącza 1 Mb podczas gier online.

Porównywarkę mam z kablowym łączem Neostrady, np. na Neo 512 Kb średni ping w Battlefielda 2 na serwerze niemieckim miałem ok 100-150 (dało się jakoś grać), a ściąganie plików ze stron PL z prędkością ok 50-60 kb/sek na stałym poziomie. Dla Neo 1Mb ściąganie ok. 100 kb/sek, pingu w grach nie miałem okazji sprawdzić.

Nie mam doświadczenia z tym Wifi Netii, może ktoś wyjaśnić jak to działa i jak w praktyce wygląda prędkość w grach dla opcji od 1 do 8 Mb? :)
Instalować chcę na ul. Staszica (Netia ma tutaj swoje okablowanie, widziałem w ścianie budynku, studzienki).
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron