świadectwa Certyfikaty Energetyczne - Energia24.eu

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

świadectwa Certyfikaty Energetyczne - Energia24.eu

Postautor: mak » pn lip 26, 2010 2:58 pm

Tytuł: Energia24.eu - świadectwa Energetyczne Budynków i Mieszkań

Adres: http://energia24.eu

Obrazek

Opis:

Opracowuję świadectwa energetyczne budynków i mieszkań, zwane także certyfikatami energetycznymi. Działam głównie na terenie Powiatu Piaseczyńskiego i okolic. Dojeżdżam do Klienta. Oferuję konkurencyjne ceny i rzetelne wykonawstwo zleconych prac. Posiadam uprawnienia do wystawiania świadectw energetycznych wystawione przez Ministrerstwo Infrastruktury (nr MI/śE/501/2009). Wystawiam faktury VAT.

Przy zamówieniach łączonych atrakcyjne rabaty!

Zapraszam na stronę Energia24.eu, gdzie znajdują się przydatne informacje na temat świadectw Energetycznych oraz cennik usług.

Dane kontaktowe:
Małgorzata Kowalska, tel. kom. 603 624677, tel. 22 2139031, fax 22 2072117, kontakt@energia24.eu

Promocja dla forumowiczów: na hasło "Forum Powiat-Piaseczyński.info" 10% rabatu! :)

świadectwa Energetyczne są konieczne do odbioru nowego budynku lub mieszkania. Są także wymagane przy sprzedaży istniejących. Więcej informacji na mojej stronie Energia24.eu.

Pozdrawiam i zapraszam,
Gosia.

Niniejszy post został wysłany z konta męża. Aby się ze mną skontaktować proszę użyć danych kontaktowych podanych wyżej.
Awatar użytkownika
mak
 
Posty: 110
Rejestracja: wt lip 20, 2010 10:55 pm
Lokalizacja: Złotokłos

Postautor: mak » sob lis 20, 2010 3:47 pm

PROMOCJA - śWIADECTWO DOMU ZA 199 PLN

Promocja ważna do końca roku - na hasło "Forum Powiat Piaseczyński" :).

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,
Gosia.

Niniejszy post został wysłany z konta męża. Aby się ze mną skontaktować proszę użyć danych kontaktowych podanych wyżej.
Awatar użytkownika
mak
 
Posty: 110
Rejestracja: wt lip 20, 2010 10:55 pm
Lokalizacja: Złotokłos


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron