UFO na chińskim lotnisku

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

UFO na chińskim lotnisku

Postautor: Ivona » czw lip 08, 2010 12:52 pm

Wczoraj na godzinę zamknięto lotnisko Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach. Podobno na lotnisku chciało wylądować UFO. Wszystkie loty zostały skierowane na najbliższe lotnisko. Niestety żaden z pasażerów nie zauważył nic niepokojącego. Czyżby kosmici się rozmyślili? Pamiętajmy jednak, że UFO to skrót od “niezidentyfikowanego obiektu latającego”, więc to mogło być tak naprawdę wszystko.

http://wiadomosci.onet.pl/2195051,12,za ... ,item.html
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: BiałeMyszki » czw lip 08, 2010 2:23 pm

Jakie mądre te UFO - nawet wiedziało do czego służą nasze lotniska :)
BiałeMyszki
 
Posty: 20
Rejestracja: pt kwie 09, 2010 1:58 pm

UFO na chińskim lotnisku

Postautor: Kacha » czw lip 08, 2010 7:24 pm

Uśmiałam się. :lol: Od tego przeludnienia coś im się na oczy rzuca z tym UFO. :)
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: AsgAarD_xxx » czw lip 08, 2010 9:35 pm

Nie ma sie co smiac. Rosjanie maja niezbite dowody, ze UFO istnieje. Nagrali nawet film: http://www.youtube.com/watch?v=sQpbPHZV ... re=related
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Spartacus 999 » wt lip 13, 2010 11:33 am

Zauważyłem dużą dziurę naukową a propos piorunów kulistych które tworzą kilka punktów na niebie i poruszają się dobrowolnie po czym znikają, mało jest o tym w internecie. Sam widziałem 2 krotnie nad Warszawą zjawisko kilku punktów czerwonych na niebie głównie wieczory ok 22-24. I naprawdę się TO dziwnie poruszało, a na niebie zero chmurek ani deszczu. Miałem ze sobą kilkoro znajomych przy jednym z takich "zjawisk" i nazwaliśmy to UFO (po prostu nikt nie widział nigdy czegoś takiego, ani racjonalnie nie dało się wytłumaczyć co to w ogóle było).

"I believe"
:metalowiec:
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Schiza » wt lip 13, 2010 1:38 pm

Nie ma sie co smiac. Rosjanie maja niezbite dowody, ze UFO istnieje. Nagrali nawet film

Dla mnie to niezbity dowód.. :lezacysmieszek:
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Robo_warrior » pn lip 26, 2010 4:03 pm

UFO nie istnieje, dopóki się go samemu nie zobaczy :roll: . Inaczej chyba nie da rady uwierzyć. No może tylko gdyby prezydent USA wygłosił orędzie do narodu przyznając, że Area51 to jednak nie była bujda na resorach :roll: . Jak dla mnie lepiej aby UFO pozostało wyłącznie na filmach sci-fi, niegroźne, przyjazne, a jak zaczcie bruździć, to zawsze można wyłączyć telewizor ;).
PS. prawdziwi fani UFO czytali kiedyś Daenikena, ktoś pamięta?
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Postautor: AsgAarD_xxx » pn lip 26, 2010 9:10 pm

Robo_warrior pisze:PS. prawdziwi fani UFO czytali kiedyś Daenikena, ktoś pamięta?


Hehe pamietam, pamietam :).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron