Nocny Bieg Powstania Warszawskiego

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Nocny Bieg Powstania Warszawskiego

Postautor: Roberto » czw lip 08, 2010 8:36 am

24 lipca o godzinie 20 45 odbędzie się kolejny nocny Bieg Powstania Warszawskiego. Na dystansie 5 i 10 km dla biegaczy i wózków.
Podobno super sprawa, ja jeszcze nie biegłem ale się wybieram. Limit czasu 2 godziny sprawia, że można go przejść piechotą. Start z Konwiktorskiej do Krakowskiego Przedmieścia, Karową (wiaduktami w dół :) ) i nad Wisłą, Sanguszki do Konwiktorskiej (jedna pętla 5 km). W nocnej scenerii może być super zabawa!
Może się spotkamy na starcie :wink: ?


Wpisowe 30 zeta
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pn lip 26, 2010 1:56 pm

No i po biegu :D było super!! Zrobiłem życiówke na 10km.
Kupa luda biegła, świetny doping, piękne medale i pyszotowata zalewajka na koniec :)


P.S. Nareszcie ktoś pomyślał, aby po drodze dać pić gościom co się męczę na dyche
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

cron