Puławska zakorkowana rano, a po południu centrum Piaseczna

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Puławska zakorkowana rano, a po południu centrum Piaseczna

Postautor: Kowal » śr cze 09, 2010 9:24 am

Co się dzieje, że codziennie Puławska jest na maksa zakorkowana rano, a po południu centrum Piaseczna?
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

RE: Puławska zakorkowana rano, a po południu centrum Piasecz

Postautor: Ivona » śr cze 09, 2010 9:26 am

Kowal pisze:po południu centrum Piaseczna

Od 7 czerwca do 31 sierpnia 2010 roku przebudowa Placu Piłsudskiego - zmiana organizacji ruchu w centrum Piaseczna: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... 5&start=60
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » śr cze 09, 2010 9:26 am

Zmieniła sie organizacja ruchy :( Kościuszki jest wyciąta i największy ruch idzie ul. Jana Pawła i Wojska Polskiego :(
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Puławska zakorkowana rano, a po południu centrum Piaseczna

Postautor: Kowal » śr cze 09, 2010 9:31 am

Dzięki! Na razie mało kto jeszcze wie o objazdach, ale mam nadzieję, że całe wakacje nie będzie utrudniony ruch w Piasecznie i wiele osób znajdzie lepsze objazdy do swoich domów. Teraz, to chyba najlepiej poruszać się na pieszo, bo wracając z pracy korki są straszne. :(
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: ola » śr cze 09, 2010 9:33 am

no ja tez, bo od 2 dni autobusy 709 jeżdza jak chcą
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Puławska zakorkowana rano, a po południu centrum Piaseczna

Postautor: Kowal » śr cze 09, 2010 9:39 am

Tak 709 jeździ jak chce. Jeździłem do roboty samochodem, przesiadłem się w komunikację zbiorową autobusową, a teraz to już mi chyba tylko pociąg zostaje, żeby nie stać rano w korkach na Puławskiej, a wracając w centrum miasta. Jeździ ktoś pociągiem? Tłoczno jest rano do Wawy i przy powrotach do Piaseczna?
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: Finka » śr cze 09, 2010 12:31 pm

Czy jeździ jak chce to nie jestem pewna - zależy pewnie od godziny. Wsiadam po 16:00 na przystanku granicznym (Mysiadło) i nie zauważyłam większych opóźnień. Masakra się robi za Szkolną (przystankiem) - tam zaczynają się korki i dojazd do bazarku zajmuje mi baaaaardzo dużo czasu. Ale jak tylko 709 ruszy z bazarku to śmiga aż piszczy do samego PKP :P
Gosia
...Nie podoba mi się świat, gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko, że uważamy je za "uprzejmość"...
Awatar użytkownika
Finka
 
Posty: 181
Rejestracja: śr lip 16, 2008 12:27 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Michał Rosa » śr cze 09, 2010 4:33 pm

Zaraz rok szkolny skończy się. Dzięki temu ludzie na zmianę będę wyjeżdżać na wakacje, nie będą wozić dzieci do szkól. Korki powinny być odrobinę mniejsze.
Michał Rosa
www.michalrosa.pl
Awatar użytkownika
Michał Rosa
 
Posty: 73
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 5:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » śr cze 09, 2010 5:33 pm

Kowal pisze: 709 jeździ jak chce. Jeździłem do roboty samochodem, przesiadłem się w komunikację zbiorową autobusową, a teraz to już mi chyba tylko pociąg zostaje, żeby nie stać rano w korkach na Puławskiej, a wracając w centrum miasta. Jeździ ktoś pociągiem? Tłoczno jest rano do Wawy i przy powrotach do Piaseczna?


ja codziennie.

Rano o 8.45 jadę i jest spoko a w powtorach to zalezy o kotrej chcesz jechac

Ale wolę to niz Puławską
Michał Rosa pisze:Zaraz rok szkolny skończy się. Dzięki temu ludzie na zmianę będę wyjeżdżać na wakacje, nie będą wozić dzieci do szkól. Korki powinny być odrobinę mniejsze.


ale zaraz potem znów się zacznie, wiec to nie jest pocieszenie :(
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Piaseczno24.net » śr sie 11, 2010 10:06 am

Sprawdź, czy jest korek na ul. Puławskiej

W Internecie można już sprawdzić czy na trasie do Warszawy jest korek. Na pomysł systemu wpadł 21-letni mieszkaniec Piaseczna.

więcej: http://piaseczno24.net/news-sprawdz-czy ... ej,96.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Piaseczno24.net
 
Posty: 37
Rejestracja: sob cze 12, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: rosol » śr sie 11, 2010 4:01 pm

Proponuje zakupic Wam cb radio. Bedzie wiedzieli czy jets korek na Pulawskiej, dokad siega i czy policja/straz miejska stoi z raderem.
Koszt zakupu jest rowny przecietnemu mandatowi. Czyli jest oplacalne.
rosol
 
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron