ZAPYTANIE O NOWĄ INWESTYCJE

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

ZAPYTANIE O NOWĄ INWESTYCJE

Postautor: Krzysztof » czw maja 06, 2010 4:32 pm

Witam wszystkich, będących na tym forum chciałbym przeprowadzić ranking dotyczący sklepów odzieżowych. Czy uważacie ze sklep młodzieżowy typu: CROP lub HOUSE, byl by dobrym pomysłem? Chodzi mi o tereny Piaseczna, Góry Kalwarii lub Warki. Czy młodzież chętna jest dokonywać zakupów w takich sklepach, bo inwestycja dosyć duża, wiec popyt tez musi być nie mały. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi pozdrawiam
Krzysztof
 
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:20 pm

HOUSE

Postautor: Mariusz » czw maja 06, 2010 4:37 pm

HOUSE byłbym zainteresowany. :)
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

Postautor: Jacenty » czw maja 06, 2010 4:40 pm

Ja byłbym zainteresowany tym,żeby Pan wyłączył capslocka i zachował chociaż pozory interpunkcji.

Co do samego sklepu to myślę,że w Piasecznie się to nie sprawdzi.
Za blisko Warszawy,gdzie jest duży wybór takich sklepów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Tulipano_0602 » pt maja 07, 2010 11:14 am

Sklepów tu jest dostatek, a będzie jeszcze więcej. Może lepiej jakieś usługi? Propozycje spędzania wolnego czasu. Dla dorosłych. Dla dzieci.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

ZAPYTANIE O NOWĄ INWESTYCJE

Postautor: Ivona » pt maja 07, 2010 11:35 am

Jeżeli ktoś ma kapitał i myśli o nowej inwestycji, to po co kolejny sklep? Może lepiej coś związanego z rozrywką, np: jakiś klub dyskotekę?
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » pt maja 07, 2010 11:42 am

Jacenty ma rację ;-) Za blisko Stolicy, w Górze Kalwarii taki sklep tym bardziej nie będzie miał racji bytu, bo społeczność jest dużo mniejsza, a do Warszawy też potrafi dojechać ;-)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości