Wakacje z Koalą w Piasecznie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Wakacje z Koalą w Piasecznie

Postautor: Martin » czw maja 17, 2007 7:39 pm

Jeśli chcesz zapewnić dziecku rozwój oraz świetną zabawę w Piasecznie w czasie wakacji, skorzystaj z Wakacji z KOALĄ! Oferta wakacje z Koalą w Piasecznie! (...)

czytaj więcej: Wakacje z Koalą
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pt maja 18, 2007 7:05 am

Jednym słowem mieszkańcy Piaseczna, mają w wakacje miejsce, gdzie z powodzeniem mogą zaprowadzić swoje dzieci ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kameleon » pt maja 18, 2007 1:06 pm

Koleżanka z pracy za prywatne przedszkole w Piasecznie płaci ~ 700 PLN miesięcznie (nie znam konkretów), a w Koali na wakacje jest na przykład cena: 250 zł/tydzień. Czyli na cały miesiąc wychodzi średnio: 1000 zł (średnio po 4 tygodnie ma tydzień). Nie wydaje się Wam to drogie? Nie znam się na tym, nie mam dziecka, ale patrze na to z finansowego punktu widzenia.

Zauważyłem w userach, że na forum jest zarejestrowana osoba z Koali: Ania Malec CRD KOALA, może coś nam podpowie?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Katrin » pt maja 18, 2007 3:04 pm

kameleon pisze:Nie wydaje się Wam to drogie?

Jak ktoś nie ma co zrobić z dzieckiem w wakacje, to na pewno skorzysta. Na szczęście prywatne przedszkole Kleks w Piasecznie, do którego chodzi mój synek jest otwarte w wakacje i nie muszę szukać alternatywnej opieki w okresie wakacyjnym.
Awatar użytkownika
Katrin
 
Posty: 184
Rejestracja: czw lut 15, 2007 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wakacje z KOALĄ

Postautor: Ania Malec CRD KOALA » sob maja 19, 2007 10:32 pm

Słuszna uwaga. Dziękuję. Podałam cenę za 1 tydzień zajęć ponieważ w czasie wakacji niektórzy rodzice będą potrzebowali opieki dla dziecka na 1 lub 2 tygodnie pomiędzy wyjazdami. Jeśli ktoś chciałby przysyłać dziecko do Koali przez cały miesiąc może wynegocjować zdecydowanie niższą cenę. Np. dzieci, które przychodzą do Koali w ciągu roku na codzienne zajęcia adaptacyjne płacą 350 zł MIESIęCZNIE.
Ania Malec CRD KOALA
 
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 12, 2007 10:26 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » ndz maja 20, 2007 9:19 am

Ania Malec CRD KOALA pisze:Jeśli ktoś chciałby przysyłać dziecko do Koali przez cały miesiąc może wynegocjować zdecydowanie niższą cenę.

To jest dobry sposób. Możliwość negocjowania cen zawsze zachęca ludzi.
:good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » ndz maja 20, 2007 4:02 pm

Moja sąsiadka ostatnio przeżywała, że nie będzie miała gdzie zostawić swojego dziecka w wakacje, bo państwowe przedszkole będzie nieczynne. Wysłałem jej link do tej informacji, może się zainteresuje wakacjami w Koali. ;)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ania Malec CRD KOALA » ndz maja 20, 2007 8:51 pm

Dziękuję!
Ania Malec CRD KOALA
 
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 12, 2007 10:26 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pn maja 21, 2007 7:46 am

Witam serdecznie Panią z Koali. Jak miło, że grono osób na tym forum stale powiększa się o ciekawe osoby.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ania Malec CRD KOALA » pn maja 21, 2007 11:23 am

Mi też jest bardzo miło. W ogóle mam wrażenie, że na tym forum zebrali się wyjątkowo mili ludzie.
Ania Malec CRD KOALA
 
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 12, 2007 10:26 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pn maja 21, 2007 11:26 am

Ania Malec CRD KOALA pisze:mam wrażenie, że na tym forum zebrali się wyjątkowo mili ludzie.

Też mam takie wrażenie, ale to tylko działa na plus dla tego forum i może zachęcą się do zarejestrowania inni mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pn maja 21, 2007 7:18 pm

Otrzymałem od Ani z Koali informację o zniżkach do umieszczenia w informacji. Oferta została zmodyfikowana i pod cenami dodana została oferta zniżek: Wakacje z Koalą
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lucja » wt cze 26, 2007 9:21 pm

Zauważyłam, że na forum pojawia się Pani Ania Malec z CRD KOALA, tak więc skorzystam z okazji i zapytam na forum. Sąsiadka jest zainteresowana ofertą wakacje z Koalą i czy jest ona aktualna? Jeżeli się coś zmieniło, lub nie ma już miejsc to proszę o informację. Dziękuję w imieniu sąsiadki.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » śr cze 27, 2007 8:22 am

lucja pisze:Sąsiadka jest zainteresowana ofertą wakacje z Koalą i czy jest ona aktualna?

Na ich stronie http://crdkoala.ovh.org/wakacje.html cały czas jest ta informacja, to pewnie jest aktualna, ale może niech lepiej się Ania z Koali wypowie.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: lucja » śr cze 27, 2007 10:15 pm

Jankes pisze:może niech lepiej się Ania z Koali się wypowie.

Liczę na kilka słów od Pani Ani z Koali, w końcu to forum i warto o tym porozmawiać.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron