Pytania do wiceburmistrza

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Pytania do wiceburmistrza

Postautor: tvpiaseczno » śr kwie 07, 2010 7:18 pm

W przyszłym tygodniu będzie przeprowadzony wywiad z wiceburmistrzem Malarczykiem. Tematy, które chcemy poruszyć to drogi gminne, Straż Miejska oraz czystość i porządek w mieście.
Prosimy o pytania w w/w tematach na e.mail:itvpiaseczno@wp.pl

W czasie wywiadu będziemy chcieli uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W przyszłości będą wywiady także z innymi osobami. Czekamy na propozycje osób oraz pytań, które Was nurtują i oczekujecie odpowiedzi.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pytanie do WiceBurmistrza

Postautor: Lukaszman » czw kwie 08, 2010 2:02 pm

Witam,
Pan wiceburmistrz Malarczyk jest odpowiedzialny m.in. za komunikację oraz drogi w Piasecznie. Często wspomina on w swoich wypowiedziach o podejmowanch poczynianiach w celu rozładowania paraliżu komunikacyjnego w centrum Piaseczna. W związku z tym bardzo prosiłbym o zapytanie jakie jest racjonalne wytłumaczenie dla istnienia ścieżki rowerowej na ul. Warszawskiej (odcinek od ul. Chyliczkowskiej do ul. Młynarskiej).

Obecnie na istniejącej ścieżce rowerowej parkują wbrew zakazu samachody osobowe. Czy nie można zastąpić istniejącej wyodrębnionymi miejscami parkingowymi tj. zostało to zrobione na ul. Sierakowskiej.

Liczę na ITV Piaseczno zwłaszcza w tym temacie, zwłaszcze że wspominałem Państwu o tym problemie kilkakrotnie
Lukaszman
 
Posty: 31
Rejestracja: pt sie 14, 2009 10:44 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » czw kwie 08, 2010 2:51 pm

Dziękujemy za pytanie. Czekamy na następne. Mogą być na bezpośredniego maila itvpiaseczno@wp.pl
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: krawczynskilukasz » pt kwie 09, 2010 7:25 am

Witam

moje pytania:

1. Dlaczego Rada Miejska nie była na bieżąco informowana o wyczerpaniu budżetu na odśnieżanie dróg i dopiero w marcu burmistrz Zalewski występił do Rady o przesunięcie 2.000.000 zł ze środków przeznaczonych na remonty dróg, ab y zapłacic zaległe faktury?
2. Jakie korzyści dla Piaseczna przyniósł wyjazd Burmistrza i Wiceburmistrza do Chin?
3. Co z parkingiem przy PKP? Jakiś czas temu P. Malarczyk prezentował prace budowlane na parkingu przy PKP? Pieniądze zostały wydane, parking nie działa. Kto za to ponosi winę czy będą wyciągnięte jakieś konsekwencję za jaskrawą niekompetemcję

pozdrawiam
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Agnieszka_G » pt kwie 09, 2010 7:36 am

Drogi w Piasecznie zmieniają zastosowanie w zależności od pisma jakiegoś mieszkańca, droga raz jest jednokierunkowa, za rok dwukierunkowa, za następny rok zmienia się organizacja wjazdu raz z tej raz z innej strony - czy nie można zrobić specjalistycznego, zbiorczego opracowania dla dróg, zbadać ich przepustowość i dopiero na tej podstawie klasyfikować przeznaczenie dróg.

Czy w tym roku będzie remont ul. Powstańców Warszawy wraz z chodnikami oraz czy będzie zakaz wjazdu tirów na tą ulicę.
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: malarczyk » pt kwie 09, 2010 11:17 am

DLA P. £ukasza Jrawczyńskiego.
Prywatny wyjazd do Chin dla Piaseczna znaczy tyle ile Pana wyjazd np. do Egiptu.
Malarczyk
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: malarczyk » pt kwie 09, 2010 11:18 am

Przepraszam za zmianę litery w nazwisku. Oczywiście winno być Krawczyńskiego.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: looky » pt kwie 09, 2010 7:45 pm

malarczyk pisze:Prywatny wyjazd do Chin

Wyjazd może i prywatny, pytanie czy za prywatne pieniądze czy za nasze... ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: malarczyk » pt kwie 09, 2010 11:21 pm

Zapewniam że za swoje.
W budżecie Gminy brak pozycji wyjazdy zagraniczne.
Pozdrawiam
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: Karol » sob kwie 10, 2010 12:31 am

malarczyk pisze:Zapewniam że za swoje.


pytanie 2. Czy w ramach urlopu czy jeszcze była dieta. ;-)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: Jacenty » sob kwie 10, 2010 12:49 am

Pytanie z dziedziny "komunikacja".

Czy planowana jest zmiana trasy linii nocnej?
W tej chwili autobus dojeżdża tylko do stacji PKP i mieszkańcy Zalesia Dolnego,Gołkowa i Głoskowa są skazani albo na taksówki albo na własny transport.

Mimo tego że nie mieszkamy w mieście Piasecznie,płacimy takie same podatki i chcielibyśmy być tak samo traktowani.

Druga sprawa.
Mówi się o parkingu przy PKP Piaseczno.
Przejeżdżałem dziś obok stacji w Zalesiu Górnym i wcale nie jest lepiej.
Czy gmina planuje zrobić coś w tej kwestii?

Pozdrawiam i cieszę się,że jest w gminie ktoś kto chce rozmawiać z mieszkańcami.
Chwali się :good:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: malarczyk » ndz kwie 11, 2010 7:20 pm

Do Karol.
Oświadczam, że również bez diet.
Wszelkie opłaty związane z pobytem w Chinach pokryłem z własnych środków.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: Karol » ndz kwie 11, 2010 7:25 pm

Tyle chciałem wiedzieć, dziękuję ;-)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: malarczyk » ndz kwie 11, 2010 7:26 pm

Do Jacenty.
Sprawą przedłużenia linii nocnej zajmę się na spotkaniu z ZTM w dniu 20 kwietnia.
W kwestii parkingu w Zalesiu Górnym, jest Pan pierwszą osobą poruszającą ten temat. W najbliższych dniach zorientuję się jak mogę pomóc zmotoryzowanym. Ewentualne sugestie proszę kierować na adres malarczyk@piaseczno.eu
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: Jacenty » ndz kwie 11, 2010 7:57 pm

malarczyk pisze:Sprawą przedłużenia linii nocnej zajmę się na spotkaniu z ZTM w dniu 20 kwietnia.


W imieniu moich Sąsiadów z góry dziękuję :)
Jeśli mogę coś zasugerować:na początku może nie wszystkie kursy,ale na przykład co drugi przedłużyć do Głoskowa?
Autobus nocny między przyjazdem a odjazdem stoi w Piasecznie 30 minut,więc przez ten czas mógłby spokojnie zrobić kółko.


malarczyk pisze:W kwestii parkingu w Zalesiu Górnym, jest Pan pierwszą osobą poruszającą ten temat.


A temu się dziwię.
Co prawda nie korzystam z parkingu w Zalesiu Górnym,ale przejeżdżając w piątek zauważyłem że jest tam problem z parkowaniem tak jak przy PKP w Piasecznie.
Mówi się tyle o parkingu w Piasecznie,ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby równolegle "pociągnąć temat" Zalesia Górnego?


malarczyk pisze:Ewentualne sugestie proszę kierować na adres malarczyk@piaseczno.eu


Adres zapisałem i jak tylko zauważę coś co można ulepszyć w naszej okolicy to na pewno się skontaktuję.

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Następna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron