szkoła podstawowa w Chylicach

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

szkoła podstawowa w Chylicach

Postautor: aga77 » ndz mar 28, 2010 3:52 pm

Proszę o informację-tych, którzy wiedzą jaki poziom nauki jest w szkole podstawowej w Chylicach.
Warto posłać tam dziecko?
aga77
 
Posty: 33
Rejestracja: pt mar 12, 2010 8:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » ndz mar 28, 2010 9:59 pm

Kiedy ja chodziłem tam do szkoły kilkanaście lat temu to opinia o niej była bardzo dobra. Nauczyciele którzy wtedy uczyli to ludzie wykonujący swój zawód z pasją a nie bo tak się potoczyło, czy z przymusu. Szkoła ta podoba mi się nadal bo nie jest duża, nie ma ścisku. Jestem w niej raz na tydzień i widzę że jest kilku nauczycieli, którzy pracują tam nadal. Nauczyciele jak i Panie woźne znają dzieci i wiedzą że dziecko jest z tej szkoły. Przy sali gimnastycznej jest cała duża ściana i gabloty z pucharami zdobytymi przez uczniów. Niedawno oddano do użytku nowe skrzydło szkoły, w którym jest stołówka i kolejne sale.
Widać że szkoła dobrze prosperuje, jest czysto, budynek z zewnątrz jest odmalowany, a i w środku niczego sobie.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: aga77 » pn mar 29, 2010 12:37 pm

Kilka dni temu byłam po raz 1-szy w tej szkole.W tej chwili interesuje mnie ta część, gdzie uczy się zerówka i 1-sza klasa, a ta część szkoły jest bardzo skromna.Zawsze tak jest, że każdy może wejść do szkoły i sobie pochodzić po niej?Dobrze by było gdyby tak jednak nie było.Godziny "pracy" świetlicy są nie na rękę rodzicom-świetlica jest czynna od 7:30, a o tej porze powinnam być w połowie drogi do pracy, do wawy.
żadna z podstawówek nie ma założonej strony www (tak mi się wydaje), a ta ma (waw!).
aga77
 
Posty: 33
Rejestracja: pt mar 12, 2010 8:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: aga77 » pn mar 29, 2010 12:39 pm

żadna-w znaczeniu "podstawówka w samym Piasecznie"
aga77
 
Posty: 33
Rejestracja: pt mar 12, 2010 8:04 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron