Zmiana czasu z zimowego na letni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Zmiana czasu z zimowego na letni

Postautor: Kacha » sob mar 27, 2010 5:18 pm

W nocy z soboty na niedzielę (27 na 28 marca 2010 r.) pośpimy godzinę krócej. Wskazówki zegarów przesuwamy z godz. 2 na godz. 3 i tym samym przechodzimy z czasu zimowego na letni.
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: AsgAarD_xxx » sob mar 27, 2010 8:24 pm

Hehe a propos zmiany czasu, to zapisałem sobie na dysku wymianę zdań z onetu. Za każdym razem mnie ona rozbraja :lol: .

- Dla mniej zorientowanych. Nie ma potrzeby wstawania o 3, żeby przestawić zegarek na 2, wystarczy przed pójściem spać cofnąć zegar i problem z głowy, i tym sposobem pośpimy sobie dłużej.

- No nie! A ja przez 70 lat wstawałem o 3.00 przestawiać zegarki Dobrze, że są wśród nas lepiej zorientowani.

- Dziękujemy, Wasza Mądrości.

- Dzięki Tobie odzyskałem chęci do życia! Wstawanie o 3 rano, żeby cofnąć zegarek sprawiało, że nachodziły mnie różne straszne myśli. Teraz gdy wyjawiłeś mi swoją tajną technikę, będę mógł ją zastosować! Ah, życie jest piękne.

- Mówią, że Internet ogłupia. Bzdura!

- Bzdura - powinnaś wstać o 3, przestawić godzinę na 2 i stać przez godzinę. Gdy ponownie wybije trzecia, możesz iść z powrotem spać.

- Brawo! Pomyślałaś. Opatentuj to, może dostaniesz Nobla.

- Jednak Polak to kombinator. Wyraźnie jest napisane, że przestawiamy z 3 na 2. Cała Europa wstaje o 3 i przestawia na 2. Ale nie, Polak nie może się podporządkować, tylko musi kombinować, jakby tu oszukać przepisy!
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zmiana czasu z zimowego na letni

Postautor: Kacha » ndz mar 28, 2010 9:38 am

Cała prawda. :lol:
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron