Forum Forum Powiatu Piaseczyńskiego Strona Główna
Szkoła nauki jazdy w Piasecznie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beata

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 10:26 am    Temat postu: Szkoła nauki jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Którą szkołę polecacie, do nauki jazdy? Ile kosztuje kurs na prawo jazdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pan G.

Wysłany: Sob Mar 13, 2010 10:26 am    Temat postu: Informacja
Powrót do góry
stentonik

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 11:33 am    Temat postu: RE: Szkoła nauki jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
http://lmgtfy.com/?q=NAUKA+JAZDY+CENY+PIASECZNO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jacenty

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 11:38 am    Temat postu: RE: Szkoła nauki jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Czego to nie wymyślą teraz.
Google szuka za mnie Mr. Green

A wracając do pytańska Beaty.
Ja na nauki chodziłem do Sławka koło Starej Mleczarni(Jana Pawła/Dworcowa).
Tylko podobno trzeba wybrać odpowiedniego instruktora.
Ten z którym jeździłem już u nich nie jeździ,więc nic nie podpowiem Wink
Beata

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 11:49 am    Temat postu: nauka jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
stentonik, bardzo przydatny link, ale z google potrafię korzystać. Problem polega na tym, że wyszukiwarka pokaże linki tylko do szkół nauki jazdy i już nie napisze, która szkoła jest dobra. Pozycja w wyniku wyszukiwania, nie jest odpowiednikiem, poziomu nauki jazdy w tej szkole. Dlatego zapytałam na forum o Wasze opinie. Jedni oceniają szkołę nauki jazdy po cenie kursu nauki jazdy, a drudzy po opinii osób, które skończyły kurs w danej szkole. Wolałabym zapłacić nawet więcej, żeby dobrze uczyli w takiej szkole i często wyjeżdżali na ulice w Warszawie.

Jacenty, dziękuję za informację. Chodzi o tę szkołę nauki jazdy www.slawek.auto.pl ? Bez problemu poruszałeś się później po ulicach w Warszawie? Zastanawiam się, czy wybrać szkołę w Piasecznie, czy jednak w Warszawie, bo tam później zdaje się egzamin. Czy ze szkoły Sławek jeździ się dużo po ulicach Warszawy, po trasach gdzie później jeździ się podczas egzaminu na prawo jazdy? Rolling Eyes
Powrót do góry
Jacenty

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:06 pm    Temat postu: RE: nauka jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Dokładnie ta szkoła.
Z jazdą po ulicach Warszawy nigdy nie miałem większych problemów,więc nie jestem obiektywny.

Co do samej szkoły w Piasecznie.
Wybierając szkołę w Piasecznie stąd zapewne będziesz zaczynała jazdy.
Ja egzamin miałem ma "O(d)lewiczej",więc musiałem z Piaseczna dojechać na żerań i nazat.
Wybierając szkołę w Warszawie już odpada Ci dojazd z Piaseczna do Warszawy a to dużo.

Oczywiście Sławek jeździ po trasach egzaminacyjnych.
AsgAarD_xxx

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:16 pm    Temat postu: RE: nauka jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego, na jakim stopniu zaawansowania jesteś i czym kierujesz się przy wyborze szkoły. Ja na kursy szedłem zupełnie zielony. Zrobiłem błąd, bo kierowałem się cena i poszedłem tam, gdzie najtaniej, czyli do LOK-u. O ile teoria była prowadzona naprawdę bardzo dobrze, to z praktyka było już - moim zdaniem - nieco gorzej.
Egzamin państwowy uwaliłem już 3 razy Crying or Very sad , ale w takich przypadkach ciężko jest stwierdzić, ile w tym winy szkoły, która prowadzi kurs, osoby, z którą się jeździło, egzaminatora, a ile winy kierowcy.

Są tacy, którzy zdają za pierwszym razem po kursie w najgorszej szkole świata, a są tacy, którym nawet Hołowczyc nie pomoże.

Z opowieści znajomych wiem, ze w Piasecznie najlepsza renoma cieszy się Sławek. Nie mam natomiast pojęcia, jaki jest przelicznik zdawalności w poszczególnych szkołach.
Beata

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:27 pm    Temat postu: Szkoła nauki jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Dziękuję Wam za informację. Wybiorę się do szkoły "Sławek", bo na stronie napisali, że 19 marca kolejny kurs na kat. B, więc zdążę się zapisać. Smile
Egzamin zdaje się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie przy Odlewniczej?
Powrót do góry
Jacenty

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:56 pm    Temat postu: RE: Szkoła nauki jazdy w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Beata napisał:
Egzamin zdaje się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie przy Odlewniczej?

Miejsce egzaminu wybierasz sobie.
Odlewnicza,Radiowa,Radom,Skierce...

Do wyboru do koloru Very Happy

Co do Loku to też słyszałem niepochlebne opinie.

Moja siostra nie posłuchała starszego brata i poszła do szkoły przy Chyliczkowskiej.
Zdała za pierwszym razem.

Więc w tym temacie raczej liczy się fart.
Beata

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 2:16 pm    Temat postu: egzamin na prawo jazdy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Jacenty napisał:
Beata napisał:

Tego nie wiedziałam. W takim razie, które miejsca egzaminacyjne polecacie?
Powrót do góry
richo

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Beata napisał:
Jacenty napisał:

Tego nie wiedziałam. W takim razie, które miejsca egzaminacyjne polecacie?

To, gdzie będziesz ćwiczyć.
Jacenty chyba miał na myśli Radarową i to miejsce właśnie polecam. Dość blisko.
Jacenty

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
O to to.
Radarowa.
Mylę cały czas te ulice Very Happy

A Ty Rychciu za którym razem zdałeś?
richo

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Jacenty napisał:
A Ty Rychciu za którym razem zdałeś?

Ekheemmm, za pierwszym! Ale miałem próbę generalną i prapremierę Wink
AsgAarD_xxx

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 7:48 pm    Temat postu: Re: egzamin na prawo jazdy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Beata napisał:
W takim razie, które miejsca egzaminacyjne polecacie?

Najlepiej takie, ktore sa z dala od Warszawy - Radom, Ostroleka itp. Nie ma tramwajow (pierszy duzy plus), ruch jest mniejszy (drugi duzy plus) i (podobno) egzaminatorzy nieco bardziej wyrozumiali od tych w stolicy.
Jacenty

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Zwłaszcza w Skierniewicach.

Kolega jakiś rok temu zdawał w poniedziałek.

-Dzień dobry Panie egzaminatorze
-Dzień doby.Ale wie Pan,że to nie jest Pana dzień?
-?
Beata

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Jacenty, straszysz mnie z tymi Skierniewicami? Very Happy
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: