Upiór w Operze w O.K. Piaseczno

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Upiór w Operze w O.K. Piaseczno

Postautor: tutomash » pn lut 22, 2010 10:06 am

Obrazek

Zapraszam wszystkich na niemy film "Upiór w Operze" .


Tytuł: "Niemy Movie" gra na żywo do filmu "Upiór w Operze"
Kiedy: 23.02.2010 19.00 godz
Gdzie: Sala O.K. - ul. Kościuszki 49 - Piaseczno

Wstęp wolny

link
Opis

Wojtek Błażejczyk - gitara, kręciołek - znany także z DEMER DI www.demerdi.net
Jakub Bruszewski - bas, pad, loop station, - współtwórca NIC INNEGO www.myspace.com/nicinnego
Grzegorz Drojewski - gębofon - http://www.filmweb.pl/o139706/Grzegorz+Drojewski oraz http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Drojewski
Janek Jędrzejczyk - klawisze - aktywny jako znakomity akustyk i nagłośnieniowiec m.in. w Hard Rock Cafe
Maciek Zych - ewi - wspaniały saxofonista znany z WANNOLOTU www.myspace.com/wannolot

Zespół NIEMY MOVIE powstał tuż przed 6. Europejskim Festiwalem Młodego Kina 2008 (EFeMKa www.efemka.filmforum.pl/).Na zlecenie organizatorów niniejszego festiwalu chłopcy spotkali się po raz pierwszy by dokonać wiekopomnego dzieła jakim okazała się ścieżka dźwiękowa do filmu niemego z 1924r. "Zaginiony świat". Późniejsza współpraca przyniosła równie pyszne owoce w postaci dźwięku do niemego "Upiora w operze" z 1924.

NIEMY MOVIE miał przyjemność współgrać do filmu na tegorocznym EFeMKa 05.12.2009.

Ewenementem grupy jest niepodważalnie Grzegorz Drojewski, który fenomenalnie wciela się w filmowe postacie użyczając każdej oryginalnego głosu i kreując w ten sposób barwny dubbing na żywo. żywe dialogi, czasami z nutką improwizacji oraz nietuzinkowa i kalejdoskopowa oprawa muzyczna sprawiają, że kino nieme w wykonaniu NIEMY MOVIE na długo pozostaje w pamięci widza.
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Upiór w Operze w O.K. Piaseczno

Postautor: Martin » pn lut 22, 2010 10:11 am

Wybieram się, a przynajmniej mam w planach. :)




Zespół Niemy Movie gra na żywo do filmu Upiór w Operze
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zespół Niemy Movie gra na żywo do filmu Upiór w Operze

Postautor: AgatkaL » pn lut 22, 2010 3:28 pm

Hmmmm...brzmi ciekawie...chyba się wybiorę :)
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Zespół Niemy Movie gra na żywo do filmu Upiór w Operze

Postautor: tutomash » śr lut 24, 2010 7:28 am

AgatkaL pisze:Hmmmm...brzmi ciekawie...chyba się wybiorę

szkoda, że cie nie było, film był super, na początku spodziewałem się, że puszczą po prostu niemy film i będą do niego grać muzykę np. na pianinie.
Okazało się jednak, że podkładano głos i to całkiem nieźle, dużo było dobrych tekstów, podtekstów i niezły ubaw był, podkład muzyczny też był niezły, także jak na darmowy film to wielki pozytyw i jeszcze większe zaskoczenie. :good:
Nie mogę się doczekać jak pojawi się kolejny taki pomysł w OK-u. Gratulacje dla organizatorów i dla wykonawców.
Widziałem, że ktoś nagrywał film, mam nadzieję że pojawi się na forum i może wrzuci link, tak aby każdy mógł zobaczyć jak to wyglądało. :good:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zespół Niemy Movie gra na żywo do filmu Upiór w Operze

Postautor: AgatkaL » śr lut 24, 2010 8:11 am

Bardzo żałuję, że się nie pojawiłam...ale nie wyrobiłam się czasowo :( Po Twoim opisie, tym bardziej mi szkoda...buuuuuu
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Zespół Niemy Movie gra na żywo do filmu Upiór w Operze

Postautor: Martin » śr lut 24, 2010 8:21 am

Podpisuję się pod tym, co napisał powyżej Tomek. Byłem bardzo miło zaskoczony, ponieważ ja także nastawiony byłem, tylko na podkład muzyczny. Zabawny dubbing w wykonaniu Grzegorza Drojewskiego, był znakomitym uzupełnieniem dobrej muzyki.

:good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Upiór w Operze w O.K. Piaseczno

Postautor: looky » śr lut 24, 2010 1:52 pm

Cóż więcej mogę napisać... Było spox ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron