Nominacje OSCARY 2010

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Nominacje OSCARY 2010

Postautor: weronika » sob lut 06, 2010 9:16 am

Znamy filmy i twórców, którzy będą walczyć o tegoroczne Oscary. Wśród najlepszych filmów znaleźli się faworyci - "Avatar" i "Hurt Locker" - które otrzymały po 9 nominacji. Wśród kobiet nominowane zostały m.in. Meryl Streep i Sandra Bullock, a wśród mężczyzn Jeff Bridges oraz George Clonney. Film "Królik po berlińsku" w reżyserii Bartka Konopki otrzymał nominację do Oscara w kategorii "krótkometrażowy film dokumentalny".

Dziesiątkę produkcji nominowanych w kategorii "najlepszy film" tworzą: "Avatar", "Hurt Locker", "W chmurach", "Bękarty wojny", "Precious", "Dystrykt 9", "Odlot", "Była sobie dziewczyna", "The Blind Side" i "A Serious Man"

Wśród reżyserów nominowano: Jamesa Camerona ("Avatar"), Kathryn Bigelow ("The Hurt Locker"), Quentina Tarantino ("Bękarty wojny"), Lee Danielsa ("Precious") i Jasona Reitmana ("W chmurach").

Aktorzy pierwszoplanowi: Jeff Bridges, George Clooney, Colin Firth, Morgan Freeman i Jeremy Renner.

Aktorki pierwszoplanowe: Sandra Bullock, Helen Mirren, Carey Mulligan, Gabourey Sidibe oraz Meryl Streep.

pełna listę nominowanych > http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 9_rok.html

Laureatów Oscarów poznamy 7 marca.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... Jedna.html
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » sob lut 06, 2010 11:48 am

Brakuje mi - Scherlocka Holmsa - moim zdaniem film jest genialny
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob lut 06, 2010 1:08 pm

Mi jak co roku w nominowanych brakuje aktora Rocco Siffredi. Wychowałem sie na jego filmach a role, które zagrał odcisnęły piętno na moim życiu. Jest wielki w każdym calu :) i zazdroszczę mu tych pięknych ról, siły i tego, że każdą scenę w swoich filmach kończy genialnie.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: leny » sob lut 06, 2010 1:48 pm

stentonik pisze:Mi jak co roku w nominowanych brakuje aktora Rocco Siffredi


noo, role gra dobre ;)
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: daro » ndz lut 07, 2010 10:44 am

stentonik pisze:Mi jak co roku w nominowanych brakuje aktora Rocco Siffredi. Wychowałem sie na jego filmach a role, które zagrał odcisnęły piętno na moim życiu. Jest wielki w każdym calu :) i zazdroszczę mu tych pięknych ról, siły i tego, że każdą scenę w swoich filmach kończy genialnie.


:lezacysmieszek: :lezacysmieszek: :lezacysmieszek:
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Nominacje OSCARY 2010

Postautor: Kacha » ndz lut 07, 2010 11:02 am

stentonik, super komentarz! Swego czasu Rocco podbijał Warszawę. :)
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: pminnesota » ndz lut 07, 2010 12:31 pm

Kacha pisze:Swego czasu Rocco podbijał Warszawę


I udało mu się "podbić serce" mojej koleżanki z wydziału... :twisted:
Wyobraźcie sobie, jak wówczas dziewczyna stała się "popularna" wśród męskiej części studentów! :lezacysmieszek:
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: AsgAarD_xxx » ndz lut 07, 2010 9:32 pm

Z Oscarami od dluzszego czasu jest to, co chocby z literackimi Noblami - DRAMAT!!!
Kto by kilkanascie lat temu pomyslal, ze o miano najlepszego filmu beda rywalizowaly takie wynalazki jak "Dystrykt 9" czy "Avatar"?
Z roku na rok jest coraz gorzej...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron