1% na rehabilitację córeczki Basi

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

1% na rehabilitację córeczki Basi

Postautor: Emi » śr sty 20, 2010 3:27 pm

:)
Witam wszystkich serdecznie :) Dołączyłam do forum już jakiś czas temu,ale nawał obowiązków,brak czasu i niezgłębienie sposobu "poruszania się" po forum sprawiło,że tak rzadko tutaj bywam :( Raz miałam możliwość brać udział w spotkaniu mieszkańców,które to bardzo miło wspominam...i mam nadzieję,że jeszcze wiele takich zaliczę :) ...W tym miejscu chciałabym baaardzo prosić Was wszystkich,Waszych znajomych,Rodzinę...o 1% podatku dochodowego na rehabilitację mojej 8,5-rocznej córeczki Basi... Wszystkie informacje zawarte są w ulotce zamieszczonej na portalu powiatu piaseczyńskiego (dzięki uprzejmości Marcina-jeszcze raz stokrotne dzięki :) )

http://www.powiat-piaseczynski.info/inf ... ,2205.html

pozdrawiam i dziękuję
Emilia :)
Awatar użytkownika
Emi
 
Posty: 51
Rejestracja: śr lut 18, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości