święto Trzech Króli dniem wolnym od pracy w zamian za obiór

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

święto Trzech Króli dniem wolnym od pracy w zamian za obiór

Postautor: justynka » śr sty 06, 2010 11:44 am

PO złożyła w Sejmie projekt ustanowienia święta Trzech Króli dniem wolnym od pracy - poinformował Grzegorz Schetyna. Szef klubu PO dodał, że projekt zakłada także zniesienie obowiązku dawania pracownikom dnia wolnego w zamian za święto przypadające w sobotę. (...)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... olnym.html
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr sty 06, 2010 12:21 pm

justynka pisze:zniesienie obowiązku dawania pracownikom dnia wolnego w zamian za święto przypadające w sobotę.

bez sensu.
i po co nam dzień wolny w 3króli-ktoś coś świętuje?? Wiąże się z tym jakaś tradycja?? Dzień jak co dzień.
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Mr.P » śr sty 06, 2010 12:43 pm

Schiza pisze:bez sensu.
i po co nam dzień wolny w 3króli-ktoś coś świętuje?? Wiąże się z tym jakaś tradycja?? Dzień jak co dzień.


jestem tego samego zdania, a jak ksieza chca miec wiecej ludzi w kosciolach to mysle ze winni wyjsc do ludzi nie do politykow

ostatnie msze o 18tej to jakis zart - ja pracuje do 18tej w wawie i potem poltorej godzinki w sniegu i mrozie do domu, potem obiad i po zaspokojeniu podstawowego pragnienia moge myslec o zbawieniu
droga krzyzowa o 17tej

misje mielismy na plus bo pozno - wiec bylem ale znowu sluchanie o aborcji i o tym ze homoseksualisci nie moga adoptowac - nie dla mnie

wole posiedziec na cmentarzu u dziadkow w ciszy pomyslec o tym co przedemna, we mnie itp
Awatar użytkownika
Mr.P
 
Posty: 143
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:42 am
Lokalizacja: Jazgarzew

Postautor: looky » śr sty 06, 2010 3:00 pm

Schiza pisze:bez sensu.

Dokładnie jestem tego samego zdania.
Już lepiej by Wigilię Bożego Narodzenia zrobili wolnym dniem. Przynajmniej jakieś korzyści by ludzie z tego mieli.

Poza tym taka zamiana to skórka za wyprawkę - świąt wypadających w sobotę dzięki którym jest odbiór dnia wolnego jest więcej niż jedno... :lol:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr sty 06, 2010 3:28 pm

looky pisze:Już lepiej by Wigilię Bożego Narodzenia zrobili wolnym dniem. Przynajmniej jakieś korzyści by ludzie z tego mieli.

ja miałam w tym roku wolną wigilię...bo właśnie sobie odebrałam za 26go :lol:
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » śr sty 06, 2010 3:42 pm

a tam wybory ida wiec zaczyna sie sezon na dobrych wujków hehehehe
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » śr sty 06, 2010 7:56 pm

Schiza pisze:ja miałam w tym roku wolną wigilię...bo właśnie sobie odebrałam za 26go

Ja tak samo, ale Agnieszka pracowała do 15 (a mieli do 16) i weź tu naszykuj kolację na np. 17 :roll:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr sty 06, 2010 10:04 pm

looky pisze:Ja tak samo, ale Agnieszka pracowała do 15 (a mieli do 16) i weź tu naszykuj kolację na np. 17

dokładnie tak. Te pajace zamiast się zajmować świętem, które tak na prawdę z żadną tradycją się nie wiąże, powinni wigilie wolną zrobić i tyle.. brak im logicznego myślenia :shock:
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: zemfiroczka » czw sty 07, 2010 4:21 pm

A Kropiwnicki w £odzi wczoraj sam sobie zarządził świętowanie...
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am

Postautor: ola » pt sty 08, 2010 2:34 pm

ja też jestem przeciwna,
ja jestem za oddzielaniem Państwa od Religii, a to prowadzi do powstawania coraz to nowych świąt i dni wolnych.


zemfiroczka pisze:A Kropiwnicki w £odzi wczoraj sam sobie zarządził świętowanie...
_________________


tak i wszyscy urzednicy dostali wolne, w myśl zasady interesanci są dla urzedu :):) a co ich interesuje człowiek, który musi odebrac jakieś zaświadczenie lub dokuemnt, nie są rozliczani z wyników i efektywnosci tak jak my wszyscy pracujący w niepaństwowych firmach
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: zemfiroczka » pt sty 08, 2010 5:08 pm

ola pisze:
zemfiroczka pisze:A Kropiwnicki w £odzi wczoraj sam sobie zarządził świętowanie...


tak i wszyscy urzednicy dostali wolne, w myśl zasady interesanci są dla urzedu :):)


Ja się dziwię, że nadal go nie odwołali, przecież co jakiś czas błyska jakimś poronionym pomysłem.
"nie wyciągaj mi tu środkowego palca
nawet nie znasz mnie,
a może i znasz, ale nie do końca(...)
co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa
bez czy w pasach bezpieczeństwa "
Awatar użytkownika
zemfiroczka
 
Posty: 1539
Rejestracja: wt kwie 07, 2009 1:15 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości