20 listopada Warszawski PKS Przegląd Kabaretowy Stolicy

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

20 listopada Warszawski PKS Przegląd Kabaretowy Stolicy

Postautor: Agnieszka Jarzębska » czw lis 12, 2009 1:00 pm

Witam,

może ktoś z Szanownego Forum miałby ochotę się wybrać :

- w piątek 20 listopada godz. 19.30
wstęp 12 zł
3 kabarety konkursowe + kabaret Forma

lub
- w sobotę 21 listopada na 18.45
wstęp 12 zł
4 kabarety konkursowe + Hlynur

miejsce: Warszawa, klub DGW, al. Niepodległości 141
więcej informacji znajdziecie na : http://www.pks.art.pl/pks.html


ja wybieram się na obydwa :D

Impreza naprawdę rewelacyjna !
Płakałam ze śmiechu na niektórych występach, bo nie mogłam się powstrzymać, o bólu mięśni twarzy po takiej dawce rozrywki już nie wspominając.

Przy scenie zawsze stoi takie pudełko, do którego widzowie wrzucają nagrody dla występujących kabaretów.
W zeszłym roku najfajniejszą nagrodą był wóz strażacki zrobiony z rolek papieru toaletowego i butelek plastikowych.

Idąc tą myślą:
- może mieszkańcy Piaseczna wspólnymi siłami by coś śmiesznego, oryginalnego zrobili,
:mrgreen:

jeżeli ktoś ma ochotę się wybrać to proszę o informację.
zajmę się rezerwacją biletów :)
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron