Zalesie Dolne żłobuś pod Dębem

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Zalesie Dolne żłobuś pod Dębem

Postautor: marrtka_b » wt paź 27, 2009 11:37 am

Zalesie Dolne żłobuś pod Dębem - nowy

Drodzy Rodzice,

Jestem mamą półtorarocznej Zosi, która od początku października chodzi do nowootwartego żłobka "Pod Dębem" w Zalesiu Dolnym.

Punk otworzył się właśnie od 01.10 i uratował mi tyłek, ponieważ w trybie natychmiastowym (brak należytej opieki - info na priv) zabrałam Zosię z innej prywatnej placówki.

Piszę posta w celu rozreklamowania, mam nadzieję, że nie krypto :).

Zosia póki co jest jedynym codziennym bywalcem - inne dzieci przychodzą na kilka godzin, co jakiś czas.
Nie mam zastrzeżeń do opieki, mała od rana "jedzie do Natalki", przekraczając próg krzyczy "Bawić" i od razu robi mamie papa.
Po południu. na pytanie czy jedziemy do domku odpowiada" nie-e".
W poprzednim żłobku, po roku chodzenia (poszła gdy miała niecałe 5 mies) ani razu się taka sytuacja nie zdarzyła

Jest systematycznie wysadzana na nocnik, myje ząbki itd.

O plusach i minusach placówki każdy pewnie zdecyduje sam - trzeba się tam wybrać, obejrzeć, porozmawiać, wyciągnąć wnioski.
A ja piszę właśnie po to :) No i po towarzystwo dla Zosi
Pozdrawiam, Marta, mama Zosi
marrtka_b
 
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 27, 2009 10:07 am
Lokalizacja: Baszkówka

Zalesie Dolne żłobuś pod Dębem

Postautor: kinga » wt paź 27, 2009 12:53 pm

Takie placówki są dla dzieci, więc bardzo dobrze, że nie tylko rodzice a przede wszystkim dzieci są zadowolone :)
Awatar użytkownika
kinga
 
Posty: 146
Rejestracja: czw lip 05, 2007 10:38 am
Lokalizacja: Józefosław


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości