Warszawski Festiwal Rowerowy

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Warszawski Festiwal Rowerowy

Postautor: looky » pt paź 16, 2009 3:40 pm

Warszawa doczekała się wreszcie spektakularnego festiwalu sportu rowerowych. W dniach 17-18 października do stolicy zjadą się miłośnicy dwóch kółek z całej Polski. Będą rywalizować w zawodach XC, BMX, trial i kilku innych dyscyplinach.

Warszawski Festiwal Rowerowy odbędzie w weekend 17-18 września w Parku Szczęśliwickim. Ozdobą tych zawodów będzie wyścig XC z udziałem krajowej czołówki kolarzy i kolarek górskich, a także gościa specjalnego. Szczegóły ujawnimy niebawem.

Niewątpliwą atrakcją będzie też Uphill Szczęśliwice, a więc wjazd na czas na największy w Europie sztuczny stok narciarski (ponad 200 m długości, nachylenie stoku ok. 14%).

W programie zawodów ponadto: Puchar Polski w BMX&MTB Freestyle, a także pokaz trialowy z udziałem Andrzeja Kramarczyka, jednego z największych specjalistów na świecie w tej dyscyplinie.

Warto odwiedzić Warszawski Festiwal Rowerowy również ze względu na targi rowerowe, które będą towarzyszyć imprezie. Serdecznie zapraszamy!

źródło: www.imprezysportowe.pl

http://www.festiwalrowerowy.com.pl
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » pt paź 16, 2009 3:54 pm

Hę... - festiwal przełożony na za rok z powodu pogody :roll:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości