Luźne rozmowy o ginekologu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Luźne rozmowy o ginekologu

Postautor: Krystian Marciniak » czw paź 15, 2009 10:00 am

Admin pisze:Wątek powiązany: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3272
lecz na luźne rozmowy na ten temat




ola pisze:bo nie mamy ochoty. albo to intymna sprawa, i nie chcemy aby wszyscy wchodzący wedzieli do jakiego lekarza chodzimy ?

W jakich Ty czasach żyjesz, że chodzenie do lekarza to intymna sprawa? Intymną sprawą mogą być ludzkie sprawy, które dzieją się w domu czy w łóżku, a nie opinie o lekarzach, z których wszyscy korzystają.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Leelooo » czw paź 15, 2009 10:02 am

hehehh odezwała sie świta Marcina.....

Martin zniknął i pokazał sie Krystian hmmm.... to napewno zbieg okolicznosci.:)

a odpowiadajac na Twoje pytanie...... to zaczelam od żartu i następny post miał byc z konkretna odpowiedzia ale akurat zaczęlam rozmawiac z Iwona przez inny komunikator.....

Jeżeli ktos inny zada to samo pytanie to odpowiem teraz nie czuje takie potrzeby gdyz Teqilla jest poinformowana...
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: ola » czw paź 15, 2009 10:02 am

Krystian Marciniak pisze:W jakich Ty czasach żyjesz, że chodzenie do lekarza to intymna sprawa? Intymną sprawą mogą być ludzkie sprawy, dziejące się w domu czy w łóżku, a nie opinie o lekarzach, z których wszyscy korzystają


a co to , czy nie przesadzasz przypadkiem ? Chciałabym zaznaczyć że kazdy ma swoja definicje i barierę intymności

wiec wybacz, ale nie ingeruj w to co dla mnie jest intymna sprawą.

ps. z ginekologa nie wszyscy korzystają , boT y chyba nie , no chyba że pod profilem Krystian Marciniak ukrywa sie kobieta :):)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Ginekolog w CM Puławska

Postautor: Krystian Marciniak » czw paź 15, 2009 10:05 am

Szkoda, że nie dzielicie się swoimi opiniami na forum i chyba inaczej traktujecie forum niż jest jego przeznaczenie.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Ginekolog w CM Puławska

Postautor: Leelooo » czw paź 15, 2009 10:06 am

Krystian Marciniak pisze:Szkoda, że nie dzielicie się swoimi opiniami na forum i chyba inaczej traktujecie forum niż jest jego przeznaczenie.


heheheh zbanuj nas ;)
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Krystian Marciniak » czw paź 15, 2009 10:08 am

Leelooo pisze:heheheh zbanuj nas

Nie mam takich uprawnień, a twój poziom odpowiedzi jest żenujący i dziwne, że osoba wypowiadająca się w taki sposób próbuje świadczyć jakieś usługi patrz. button w podpisie. :roll:
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Ginekolog w CM Puławska

Postautor: Martin » czw paź 15, 2009 10:10 am

Prośba do Wszystkich o przeniesienie rozmów nie związanych z tematem na PW. Dziękuję.

Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Leelooo » czw paź 15, 2009 10:11 am

Krystian Marciniak pisze:
Leelooo pisze:heheheh zbanuj nas

Nie mam takich uprawnień, a twój poziom odpowiedzi jest żenujący i dziwne, że osoba wypowiadająca się w taki sposób próbuje świadczyć jakieś usługi patrz. button w podpisie. :roll:


Nie znasz mnie i nie wypowiadaj o mnie opinii........
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: teqilaa » czw paź 15, 2009 10:13 am

o jesoooo jak akcja! :mrgreen: i nikt mi nie powie że [cenzura] nie potrafi namieszać :mrgreen: :wink:
dzięki Wszystkm za odzew i luzik kasztańmy sobie dalej :mrgreen: jako właściciel watka chyba mogę?
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » czw paź 15, 2009 10:14 am

Krystian Marciniak pisze:Szkoda, że nie dzielicie się swoimi opiniami na forum i chyba inaczej traktujecie forum niż jest jego przeznaczenie.


a gdzie jest napisane jakie przeznaczenie ma to forum ???

Krystian Marciniak pisze:Nie mam takich uprawnień, a twój poziom
odpowiedzi jest żenujący i dziwne, że osoba wypowiadająca się w taki sposób próbuje świadczyć jakieś usługi patrz. button w podpisie


bez komentarza
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krystian Marciniak » czw paź 15, 2009 10:14 am

Leelooo pisze:Nie znasz mnie i nie wypowiadaj o mnie opinii........

Nie znam, ale Twoje wypowiedzi i ich poziom daje mi obraz jaką możesz być osobą.
Martin pisze:Prośba do Wszystkich o przeniesienie rozmów nie związanych z tematem na PW. Dziękuję.

Sorry Martin.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » czw paź 15, 2009 10:16 am

Krystian Marciniak pisze:Nie znam, ale Twoje wypowiedzi i ich poziom daje mi obraz jaką możesz być osobą.


no tak, i kto tu teraz prezetuje swój poziom :) ??
nie masz licencjii na prawde i jedno słuszne stanowisko,
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Leelooo » czw paź 15, 2009 10:17 am

Krystian Marciniak pisze:Nie znam, ale Twoje wypowiedzi i ich poziom daje mi obraz jaką możesz być osobą.


i wzajemnie.....
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: teqilaa » czw paź 15, 2009 10:17 am

Krystian Marciniak pisze: i dziwne, że osoba wypowiadająca się w taki sposób próbuje świadczyć jakieś usługi

o jej! denerwujemy się? :roll:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Ginekolog w CM Puławska

Postautor: stentonik » czw paź 15, 2009 12:50 pm

Krystian Marciniak pisze:Szkoda, że nie dzielicie się swoimi opiniami na forum i chyba inaczej traktujecie forum niż jest jego przeznaczenie.


A Ty jakis zbok jestes czy co? czy z CBA ? Karte pacjenta i historie chorób tez chcesz?

Napisała dziewczyna co miała napisać na forum a reszte załatwiła poza, dziwne takie?
Poza tym wpierniczasz się co chwilę podjudzając do awantury jakbys znał bardzo dobrze uczestników rozmowy i wiesz, że nie pozostawią Twojego posta bez odpowiedzi jeśli wczesniej nie ustosunkują się do treści.

I nie oceniaj ludzi przez pryzmat forum, bo nie pozwolę sobie bezzasadnie obrażać moich przyjaciół. Poza internetem jest tak zwany real, więc jeśli nie znasz kogoś naprawdę to nie głoś osądów po tym co piszą w necie bo sie osmieszasz. Chyba, że internet to Twój real, to przepraszam. I współczuję.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Następna

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron