Nowa linia 739 do Józefosławia

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Nowa linia 739 do Józefosławia

Postautor: Nobilium » pn sie 31, 2009 11:46 am

Nie wiem czy temat był, ale nie znalazłem więc dlatego piszę:

od 01.09.2009 (wtorek)

Uruchomiona zostaje linia podmiejska 739 kursująca na trasie: METRO WILANOWSKA – Puławska – Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – JULIANÓW

Uruchomione zostają nowe przystanki (w granicach gminy Piaseczno):

* AGATOWA 01 i 02
* WILANOWSKA 01
* KOMETY 01 i 02
* MAGNOLII 01 i 02
* KAMERALNA 01 i 02
* XXI WIEKU 02
* JULIANÓW 01




Można powiedzieć tylko jedno:
NARESZCIE
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

Nowa linia 739 do Józefosławia

Postautor: Jakub » pn sie 31, 2009 12:08 pm

Nobilium pisze:Nie wiem czy temat był, ale nie znalazłem

Martin informował o tym w informacji:
739 nowa linia ZTM autobusem do Józefosławia i Julianowa
oraz na forum w wątku:
Komunikacja w Gminie Piaseczno

Nobilium pisze:Można powiedzieć tylko jedno:
NARESZCIE

:good:
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nowa linia 739 do Józefosławia

Postautor: Krystian Marciniak » pn sie 31, 2009 12:14 pm

Słyszałem już sporo głosów niezadowolenia od mieszkańców, z przebiegu trasy nowej linii na terenie Józefosławia i nie wiem, czy to nie było ustalane jakoś z mieszkańcami? Urzędnicy sami ustalili trasę, jak ma jechać autobus w Józefosławiu i Julianowie? Przecież działa u nich Stowarzyszenie Nasz Józefosław i Julianów - gdzie oni byli, jak trwały rozmowy ZTM z UMiG Piaseczno?
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Nowa linia 739 do Józefosławia

Postautor: Nobilium » pn sie 31, 2009 11:38 pm

A więc przepraszam, w takim razie Martin proszę o zamknięcie tematu
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

Re: Nowa linia 739 do Józefosławia

Postautor: kamilltee » wt wrz 22, 2009 7:58 pm

Krystian Marciniak pisze:Słyszałem już sporo głosów niezadowolenia od mieszkańców, z przebiegu trasy nowej linii na terenie Józefosławia i nie wiem, czy to nie było ustalane jakoś z mieszkańcami? Urzędnicy sami ustalili trasę, jak ma jechać autobus w Józefosławiu i Julianowie? Przecież działa u nich Stowarzyszenie Nasz Józefosław i Julianów - gdzie oni byli, jak trwały rozmowy ZTM z UMiG Piaseczno?


małe wyjaśnienie w imieniu Stowarzyszenia:

Rzeczywiście kilka osób mieszkających na ul. Ogrodowej chciało mieć bliżej do autobusu (o czym napisały na forum, nie słyszałem by w tej sprawie zwróciły się do gminy lub ZTM). Ulica Ogrodowa nie jest przystosowana do takiego ruchu: wąskie skrzyżowania z Geodetów i Działkową nie pozwalają na skręt autobusu, progi zwalniające (wykluczają ZTM) oraz kościół (gdzie w niedziele nie można przejechać sam osobowym) - wszytkie te fakty skutecznie to uniemozliwiają. Niestety autobus nie będzie jeździł po każdej z 4 ulic w tej wiosce. Stowarzyszenie nie uczestniczyło w rozmowach z ZTM, nie było nawet takiej możliwości, wysyłało natomiast petycje i prośby o uruchomienie tej linii. Opinia jak powyżej świadczy tylko o nieznajomości realiów "w terenie" i wydawania osądów na podstawie niepełnych informacji.


Zapraszamy na nowe forum mieszkańców www.jozefoslaw.com.pl/forum
kamilltee
 
Posty: 52
Rejestracja: wt lip 29, 2008 5:15 pm


Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron