Piaseczno: przedszkole w soboty

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Piaseczno: przedszkole w soboty

Postautor: Aga1 » ndz sie 23, 2009 10:11 pm

Zbliża się początek roku szkolnego. W lokalnej prasie aż roi się od reklam prywatnych przedszkoli. Niestety większość z nich pracuje od poniedziałku do piątku, a gdzie zaprowadzić dziecko w sobotę?
Aga1
 
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 23, 2009 12:07 am

Piaseczno: przedszkole w soboty

Postautor: Martin » pn sie 24, 2009 12:21 am

Aga1 pisze:Niestety większość z nich pracuje od poniedziałku do piątku, a gdzie zaprowadzić dziecko w sobotę?

Z tego co wiem, to kiedyś była taka opcja w Przedszkolu Kleks www.przedszkole-kleks.pl gdzie na podstronie www.przedszkole-kleks.pl/przedszkole-kleks.html jest informacja:
Placówka nasza, opiekuje się dziećmi w dni powszednie w godzinach 7-19. Istnieje również możliwość skorzystania z sobotnich dyżurów.

Skontaktuj się z nimi www.przedszkole-kleks.pl/kontakt-kleks.html i dowiedz się jak jest teraz.

Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Przedszkole w soboty

Postautor: Aga1 » pn sie 24, 2009 10:32 am

Przedszkole Kleks w tym roku nie zapewnia opieki w soboty.
Aga1
 
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 23, 2009 12:07 am

Piaseczno: przedszkole w soboty

Postautor: justynka » pn sie 24, 2009 11:39 am

Możesz skorzystać z oferty normalnego przedszkola a na sobotę wozić dziecko do Klubu Dziecka: www.klubdziecka.pl lub Centrum Koala: www.koala.com.pl
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Przedszkole w soboty

Postautor: Aga1 » pn sie 24, 2009 8:21 pm

Dzięki za zainteresowanie, ale niezupełnie o to mi chodziło. W klubie dziecka już się dowiadywałam: tam nie ma zorganizowanych zajęć dla młodszych przedszkolaków (oczywiście mówimy o sobocie). Owszem wszystkie dzieci są mile widziane, jednak bawią się same ( chyba , że ktoś organizuje np. urodziny - wtedy moje dziecko mogłoby także uczestniczyć w zabawie ).
Aga1
 
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 23, 2009 12:07 am


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości