Mondovino Restauracja i Winoteka

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Lesznowola. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Lesznowola? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

Mondovino Restauracja i Winoteka

Postautor: weronika » śr sie 19, 2009 12:07 am

Czy ktoś z Was był w Mondovino Restauracja i Winoteka przy Słowiczej 1 w Mysiadle?
Lokal jest przy ul. Geodetów, 300m do ul. Puławskiej.
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mondovino Restauracja i Winoteka

Postautor: Martin » śr sie 19, 2009 6:19 am

weronika pisze:Czy ktoś z Was był w Mondovino Restauracja i Winoteka przy Słowiczej 1 w Mysiadle?

Oczywiście, że byłem a chociażby wczoraj po pracy, bo ma bardzo blisko :-)

Zjadłem dobrą pizzę, napiłem się bardzo dobrego czerwonego wina i spokojnie oddaliłem się w kierunku Piaseczna. Lokal jest jak najbardziej OK i jest w nim sporo miejsca, na zorganizowanie chociażby jednego ze spotkań mieszkańców. Ciekawy wystrój i wygodne siedzenia a ciekawy wygląd, uzupełnia jedna ściana cała w półkach z winem - jest w czym wybierać. Obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze np: dobrego wina. W menu kuchnia śródziemnomorska i regionalna, ale ja jedynie próbowałem pizzę, która jest dobra, jednak nie smakowała mi aż tak jak w pizzerii Słoneczniki w Piasecznie. Lokal posiada spory ogródek, który jest dobry w te ciepłe dni, jednak w środku restauracji jest sympatyczniej!

Można robić rezerwację telefoniczną, pod numerem: 603-778-275
Telefon do Mondovino Restauracja i Winoteka: 511-824-444

Na wizytówce widzę adres strony: www.mondovino.com.pl ale na razie nie działa...

Jak nazwa wskazuje "Mondovino Restauracja i Winoteka" jest tam też Pracownia Wino Tomka Budyty, gdzie organizowane są/mają być eventy winne indywidualne i B2B, szkolenia, warsztaty sommelierskie, degustacje wina itp. Więcej informacji pod numerem tel. 601-220-210 (informacja z wizytówki)

Lokal w moim odbiorze jest godny odwiedzenia, chociaż ceny nie są najniższe.
Na pewno nie raz jeszcze pojawię się w Mondovino!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mondovino Restauracja i Winoteka

Postautor: kinga » śr sie 19, 2009 7:56 am

Byłam już kilka razy w Mondovino i polecam!
Awatar użytkownika
kinga
 
Posty: 146
Rejestracja: czw lip 05, 2007 10:38 am
Lokalizacja: Józefosław

Mondovino Restauracja i Winoteka w Mysiadle

Postautor: teresa » śr sie 19, 2009 9:30 am

Nie byłam jeszcze w Mondovino, ale może wstąpię tam w któryś weekend po zakupach w Auchan :)
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Mondovino Restauracja i Winoteka

Postautor: krystian » śr sie 19, 2009 10:23 am

Chyba trzeba ruszyć tyłek z Piaseczna i pojechać do Mysiadła ;)
Awatar użytkownika
krystian
 
Posty: 141
Rejestracja: wt sie 21, 2007 3:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mondovino Restauracja i Winoteka

Postautor: weronika » śr sie 19, 2009 5:16 pm

Dziś się skusiłam i odwiedziłam Mondovino. Fajny wystrój, miła obsługa i dość pokaźna liczba win. Można u nich naprawdę zorganizować niezłą imprezę zakrapianą winem. Ogólnie również polecam i zapewne ich odwiedzę za jakiś czas :)
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Rozrywka w gminie Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron