Forum Forum Powiatu Piaseczyńskiego Strona Główna
Domy weselne w naszej okolicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukiasz

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 3:49 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
hej

zaczynam szukać powoli miejsca na imprezkę życia (podobno)

znacie może jakieś fajne lokale w okolicy na około 100 osób?

chętnie poczytam Wasze opinie, dzięki

http://www.rpmotorsport.pl
Tein, Toyo, Nokian, JBL, Infinity Defi, Koni, Motul, Drag Wheels, Rota, ATS, EBC, Sparco, i inne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Pan G.

Wysłany: Sro Sie 05, 2009 3:49 pm    Temat postu: Informacja
Powrót do góry
via

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 3:56 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
lukiasz napisał:

zaczynam szukać powoli miejsca na imprezkę życia (podobno)

znacie może jakieś fajne lokale w okolicy na około 100 osób?

Polecam http://www.zajazdstaropolski.pl/

Bardzo fajna obsługa, pyszne jedzonko, bardzo ładna sala.... ja byłem bardzo zadowolony Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
Site Admin

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:10 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
£ukasz,

Pozytywne opinie słyszałem o Villa Park Julianna w Julianowie -> www.villajulianna.pl

Jeżeli w tych dwóch miejscach nie odnajdziesz, tego miejsca w którym chciałbyś mieć swoje wesele,
a lubisz staropolski styl to może zainteresuje Ciebie: Gościniec Oycowizna w Lesznowoli www.oycowizna.pl
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- mój prywatny blog oraz fotoblog ze zdjęciami

Ostatnio zmieniony przez Martin dnia Sob Sty 22, 2011 11:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
lukiasz

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:18 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
julianów nam sie bardzo podoba, za kilka dni jedziemy pogadać co i jak

ojcowizna z kolei byłą grana w tym roku i faktycznie było bardzo bardzo fajnie, ale chcemy coś innego, bo 2 imprezy rodzinne w tym samym miejscu to nic fajnego Laughing

Tein, Toyo, Nokian, JBL, Infinity Defi, Koni, Motul, Drag Wheels, Rota, ATS, EBC, Sparco, i inne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Martin
Site Admin

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:21 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
lukiasz napisał:
julianów nam sie bardzo podoba

Mają tam bajkową scenerię, którą każdy może również obejrzeć na ich stronie internetowej, więc może dogadacie się cenowo i tam urządzicie swoje wesele... Chociaż sam się tam nie bawiłem, to od znajomych słyszałem same pozytywne opinie i widziałem piękne zdjęcia, które zrobione były podczas wesela w Villa Park Julianna.
Powrót do góry
looky

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 8:23 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Polecam Ci salę weselną "DANA" w Siedliskach.
Mieliśmy tam wesele i wszystko udało się super. Goście również nie mieli żadnych zastrzeżeń. Cenowo wypadali bardzo korzystnie na tle innych okolicznych sal.
Jeżeli mogę Wam podpowiedzieć to przy rozmowach na temat sali wypytujcie o wszystko, nawet najgłupsze rzeczy od pokrowców na krzesła (w jednej sali nam krzyknęli 10zł za pokrowiec, inaczej zwykłe drewniane krzesła Confused ) przez tort weselny po obecność dzieci na weselu (w innej sali powiedzieli że absolutnie bez dzieci).

życzę powodzenia w szukaniu i w razie czego służę pomocą (mogę Wam również polecić orkiestrę i foto+kamerę z których również byliśmy zadowoleni).
W chwili obecnej pewnie byśmy skorzystali z usług naszych forumowiczów Wink - Marzeny i Piotra

GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martin
Site Admin

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 9:22 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
looky napisał:
Polecam Ci salę weselną "DANA" w Siedliskach.
Mieliśmy tam wesele i wszystko udało się super.

A nas tam nie było Sad
looky napisał:
W chwili obecnej pewnie byśmy skorzystali z usług naszych forumowiczów - Marzeny i Potra

Ja mam jeszcze taką szansę i skorzystam z ich usług, jak będę miał taką okazję, ale to może za kilka lat (na razie muszę odpocząć) Laughing
Powrót do góry
Mrooveq

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 10:51 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
W sali "Dana" gemeralnie wszystko OK, ale jest tam strasznie gorąco (mimo działającej klimy).
Ciekawie wygląda dom weselny Fryderyk : http://www.fryderyk.fcg.com.pl/fryderyk/fryderyk.swf,
fajna sala jest w Nadarzynie http://www.domweselny.com.pl/
ciekawie może być też w Białym £ugu http://www.lesnygosciniec.pl/oferta.htm.
Cenowo najlepiej wychodzi Hotel Groman.
Nie polecam natomiast La Musica w żabieńcu.
krystian

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 9:44 am    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Byłem na weselu w Villa Park Julianna w Julianowie i POLECAM!

Powrót do góry
Leelooo

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 10:19 am    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Martin napisał:
looky napisał:
W chwili obecnej pewnie byśmy skorzystali z usług naszych forumowiczów - Marzeny i Potra

Ja mam jeszcze taką szansę i skorzystam z ich usług, jak będę miał taką okazję, ale to może za kilka lat (na razie muszę odpocząć)

a zapraszamy...Wink

Powrót do góry
lukiasz

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 9:40 am    Temat postu: Re: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
krystian napisał:
Byłem na weselu w Villa Park Julianna w Julianowie i POLECAM!

nie bylo terminów więc temat odpadł od razu, zresztą cena też byłą dosyć zaporowa Crying or Very sad

W tym tygodniu jedziemy zobaczyć to miejsce http://www.salanawesela.pl/
na razie wygląda wszystko super i bardzo nam pasuje, zobaczymy jak będzie w rzeczywistości

Mrooveq napisał:

ciekawie może być też w Białym £ugu http://www.lesnygosciniec.pl/oferta.htm.

tutaj są do siedzenia ławki myśle że słaby pomysł, bo jak ktoś będzie chciał wstać to wszyscy muszą wstać Rolling Eyes

Powrót do góry
Jastrzębie

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:24 am    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
!!!! NIEAKTUALNE !!!!
tel. (22) 754 05 95
606 810 041

Ostatnio zmieniony przez Jastrzębie dnia Czw Paź 22, 2009 9:17 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
lukiasz

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:32 am    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
byliśmy oglądaliśmy, ale na oku mamy coś innego, w przyszłym tygodniu ustalamy termin

Powrót do góry
Mrooveq

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 12:02 pm    Temat postu: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
a pochwalisz się co znaleźliście?
lukiasz

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 1:03 pm    Temat postu: Re: Domy weselne w naszej okolicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Mrooveq napisał:
a pochwalisz się co znaleźliście?

jak już wsio załatwimy to tak Wink

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: