Ubezpieczenie samochodu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Ubezpieczenie samochodu

Postautor: mlody » czw lip 16, 2009 1:54 pm

Piszcie proszę gdzie macie ubezpieczone samochody i jaką składkę płacicie. Chciałbym sobie porównać jak to wyglada w naszym regionie. Szukam teraz właśnie TU, w którym wyjdzie mi najmniejsza składka, problem w tym, że TU jest tak wiele, że nie wiem za bardzo od których zacząć.
Awatar użytkownika
mlody
 
Posty: 8
Rejestracja: śr lip 15, 2009 10:42 am

Postautor: looky » czw lip 16, 2009 2:59 pm

mlody pisze:Piszcie proszę gdzie macie ubezpieczone samochody i jaką składkę płacicie

Jak dla mnie post trochę bez sensu.
Na wysokość ubezpieczenia ma wpływ zbyt wiele mogących się różnić czynników:
- wiek kierowcy
- wypadkowa przeszłość
- wiek i marka samochodu
- i wiele innych

Najlepiej idź sobie do jakiejś agencji ubezpieczeniowej gdzie mają kilka ubezpieczalni i wyliczą Ci gdzie wyjdzie najtaniej.
Ja przy OC skupiłem się na telefonicznym kontakcie i najtaniej wyszło mi w AXA, w dodatku można rozłożyć na 4 kwartalne raty.
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: mlody » pt lip 17, 2009 12:44 pm

looky pisze:
mlody pisze:Piszcie proszę gdzie macie ubezpieczone samochody i jaką składkę płacicie

Jak dla mnie post trochę bez sensu.
Na wysokość ubezpieczenia ma wpływ zbyt wiele mogących się różnić czynników:
- wiek kierowcy
- wypadkowa przeszłość
- wiek i marka samochodu
- i wiele innych

Najlepiej idź sobie do jakiejś agencji ubezpieczeniowej gdzie mają kilka ubezpieczalni i wyliczą Ci gdzie wyjdzie najtaniej.
Ja przy OC skupiłem się na telefonicznym kontakcie i najtaniej wyszło mi w AXA, w dodatku można rozłożyć na 4 kwartalne raty.


Zgodzę się, że wszystkie te czynniki mają decydujący wpływ na wysokość ubezpieczenia, ale z drugiej strony – jeśli powiedzmy Tobie (z 10% zniżek) najtaniej wyszło tu i tu, to mi (z 60%) całkiem możliwe że wyjdzie podobnie... Czyż nie? Ja też raczej zdecyduję się na ubezpieczenie telefoniczne, sprawdzę właśnie w Link4, Axie i Liberty direct. Do agencji nie chciałbym iść, bo dużo słyszałem o praktykach tam stosowanych i wolę jednak poszukać sam.
Awatar użytkownika
mlody
 
Posty: 8
Rejestracja: śr lip 15, 2009 10:42 am

Postautor: pminnesota » pt lip 17, 2009 12:50 pm

Spróbuj Allianz Direct lub Aviva Commercial Union - oni dają dobre ceny, bo chcą przejąc część klientów PZU.
Link 4 ma zbyt ch*jowe opinie wśród moich znajomych, którzy korzystali z ich usług, chociaż mogły to być wyjątki...
Pozdrawiam,
Przemass

*********************************
Somewhere beyond happiness and sadness...
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: looky » pt lip 17, 2009 12:57 pm

pminnesota pisze:Link 4 ma zbyt ch*jowe opinie wśród moich znajomych, którzy korzystali z ich usług

To zależy czy bierzesz OC czy AC.
Jak samo OC to nie ma co patrzeć na opinie - bierz gdzie najtaniej :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pt lip 17, 2009 1:55 pm

mnie OC najtaniej wyszło w pzu ...
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pt lip 17, 2009 2:10 pm

Link 4 ma zbyt ch*jowe opinie wśród moich znajomych, którzy korzystali z ich usług, chociaż mogły to być wyjątki


słyszałam o przypadku ze kierowna za Link 4 dostał w twarz po kraksie,
takie ma złe opinie
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: arturo » pt lip 17, 2009 2:47 pm

ola pisze:słyszałam o przypadku ze kierowna za Link 4 dostał w twarz po kraksie,
takie ma złe opinie


No aż tak.... to nieźle.
.:aRt:.
Awatar użytkownika
arturo
 
Posty: 301
Rejestracja: sob maja 30, 2009 6:03 am
Lokalizacja: Warszawa/Ochota

Postautor: mlody » pn lip 20, 2009 12:42 pm

ola pisze:
Link 4 ma zbyt ch*jowe opinie wśród moich znajomych, którzy korzystali z ich usług, chociaż mogły to być wyjątki


słyszałam o przypadku ze kierowna za Link 4 dostał w twarz po kraksie,
takie ma złe opinie

Podejrzewam, że tam chodziło bardziej o to kto zawinił, niż gdzie sprawca ma wykupione OC... Osobiście nie sugerowałem się tymi opiniami i sprawdziłem sam. Za OC w Link4 zaproponowali 434 zł, w AXIE 550, a w Liberty Direct 448 zł. Nie przeciągałem tego już dłużej (zależało mi na czasie) i wziąłem w L4.
Awatar użytkownika
mlody
 
Posty: 8
Rejestracja: śr lip 15, 2009 10:42 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron