MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: Martin » pt cze 26, 2009 5:41 am

MICHAEL JACKSON NIE żYJE :(

Obrazek

Król muzyki pop został przewieziony do szpitala o godz. 21:14 naszego czasu. Reanimacja trwała godzinę. Teraz ciało jest w rękach koronera, który ustali przyczynę śmierci. Wcześniej ktoś z otoczenia Jacksona zadzwonił na telefon alarmowy i wezwał karetkę. Gdy zjawili się sanitariusze Jackson prawdopodobnie już nie żył. Przyczyną zgonu była wstrzymana akcja serca.

więcej: wiadomosci.gazeta.pl

[*] [*] [*]

:shock: :(


Obrazek
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: looky » pt cze 26, 2009 6:22 am

Wielka szkoda :(

Co prawda jako artystę to go nie za bardzo tolerowałem (zwłaszcza ostatnimi czasy), ale jego muzyka to coś wspaniałego.
Mimo, że Michaela już nie ma z nami to jego muzyka będzie wśród nas jeszcze długie lata....
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: teqilaa » pt cze 26, 2009 7:38 am

kurcze a mnie w gardle ścisneło... billi jean, dirty diana, smoth criminal, liberian girl, give in to me i wiele innych...to cudenka i perełki przy których zawsze mam gęsią skórę. Nie pochwalałm jego sposobu życia ale muze robił fenomenalną!!

:cry: :cry:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: Martin » pt cze 26, 2009 9:16 am

teqilaa pisze:Nie pochwalałm jego sposobu życia ale muze robił fenomenalną

Nikt go nie pochwalał za życie jakie prowadził, ale muzyka robi wrażenie do dnia dzisiejszego, nie mówiąc już o jego wpływie na rozwój tańca!

- www.youtube.com/watch?v=cC1TTz2bMmM
- www.youtube.com/watch?v=C-blEgMyJwU
- www.youtube.com/watch?v=PxPp5DovgA0

itd...
Ostatnio zmieniony pt cze 26, 2009 9:18 am przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: stentonik » pt cze 26, 2009 9:17 am

:( :( :(
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: Nobilium » pt cze 26, 2009 11:29 am

looky pisze:Wielka szkoda :(

Co prawda jako artystę to go nie za bardzo tolerowałem (zwłaszcza ostatnimi czasy), ale jego muzyka to coś wspaniałego.
Mimo, że Michaela już nie ma z nami to jego muzyka będzie wśród nas jeszcze długie lata....

Wyjąłeś mi to z ust.

Chciałem o tym fakcie napisać o 3 w nocy, ale myślalem, że każdy już będzie wiedział.

Jego muzyka była wykorzystywana w wielu filmach. BArdzo lubiłem go jako artystę, ale jako czlowieka nie. Szkoda, bo miałem nadzieję, że usłyszę go jesczze na koncercie w lipcu, bo chciałem sobie ściągnąć video z koncertu.

Współczucia. No cóż każdy kiedys musi umrzeć, jedni umierają młodzi drudzy starzy

EDIT
Bo na koncertach robił zawsze wielkie show - mialem nadzieję, ponownie obejrzeć tego typu show
Numer gg: 4750962
Awatar użytkownika
Nobilium
 
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 17, 2009 1:49 am
Lokalizacja: Piaseczno-Patronat

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: beton88 » sob cze 27, 2009 10:24 am

Dosyć kiepska sprawa, był kimś jeśli chodzi o muzykę, ale drażni mnie to co teraz w telewizji się dzieje. Porównują go do wszystkich do Marilyn Monroe, Kennedych, Elvisa i reszty, no i dodajmy jeszcze ze teraz w tv będzie milion rożnych wersji na co tak naprawdę umarł.
beton88
 
Posty: 19
Rejestracja: pt cze 26, 2009 8:56 am

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: Jacenty » sob cze 27, 2009 10:51 am

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6763258,Radio_Maryja_o_Jacksonie__Umarl__ale_biznes_bedzie.html

Radio Maryja poświęciło śmierci króla muzyki pop 1,5 minuty w głównym serwisie informacyjnym o godz. 20. To była ostatnia wiadomość serwisu.

- W Los Angeles zmarł nagle Michael Jackson. Lekarze podejrzewają atak serca. Zasłynął on nie tylko jako piosenkarz i krzewiciel popkultury, ale ekscentryk i skandalista. Podejrzewany o molestowanie dzieci miał kilka procesów, które jednak wygrał. U schyłku swego życia czekał go jeszcze jeden proces z arabskim szejkiem, od którego wziął ponad siedem milionów dolarów na nagranie dwóch kolejnych płyt. Jak mówi prof. Piotr Jaroszyński Jackson to modelowa postać masowej kultury pozbawionej wyższej wartości- mówił spiker.

Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL oraz wykładowca należącej do o. Tadeusza Rydzyka Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, uzupełnił:

- Za pośrednictwem tej muzyki masowej, bo to nie tyle popularna co masowa muzyka, niestety przekazuje się treści, które są często demoralizujące wręcz. Bo wiadomo, że ta muzyka masowa, ona od lat 50-tych jest zwłaszcza gdy chodzi o kraje zachodnie, w tym Amerykę, ona stała się pewnym przekaźnikiem treści demoralizujących, treści lewicowych, i to w sposób zdecydowanych. Ponieważ ta muzyka ma duży wpływ przede wszystkim na młodzież, która nie ma orientacji i nie rozumie skutków pewnych poczynań, ona w ten sposób jest jakby zarażana. I później to wpływa na ich postawę życiową. On umarł, ale biznes dalej będzie się kręcił. - podsumował Jaroszyński.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Re: MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: AsgAarD_xxx » sob cze 27, 2009 11:25 pm

beton88 pisze:Dosyć kiepska sprawa, był kimś jeśli chodzi o muzykę, ale drażni mnie to co teraz w telewizji się dzieje. Porównują go do wszystkich do Marilyn Monroe, Kennedych, Elvisa i reszty, no i dodajmy jeszcze ze teraz w tv będzie milion rożnych wersji na co tak naprawdę umarł.


Taaa... Jeszcze troche i oglosza zalobe narodowa.
Wielbienie kogos, gdy nie wie sie, kim on byl, to lekka glupota. Ale - na Boga! - w przypadki Jacksona wszyscy wiedza, ze Michael byl pedofilem i chyba nikomu to nie przeszkadza!! Ludzie, PEDOFILEM! Za cos takiego gosc nie zasluguje na miano czlowieka. I to niezaleznie od tego, co zrobil dla muzyki.

Moze ktos sie ocknie, gdy minie juz fala internetowych zniczy na naszej-klasie i onetowych tekstow: "wpisujcie miasta, ktore...".
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: teqilaa » ndz cze 28, 2009 1:38 pm

AsgAarD_xxx pisze:Ludzie, PEDOFILEM


jesteś pewien? tak całkiem obiektywnie, dorosły facet o umyśle 12 latka z wielką kaboną...prawda jest taka że wiemy tylko to co prasa napisała a to marne źródło wiedzy.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: AsgAarD_xxx » ndz cze 28, 2009 3:44 pm

Czy niewinny czlowiek wydawalby ponad 20 mln dolarow na to, by ofiary wycofaly pozew?
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MICHAEL JACKSON NIE żYJE

Postautor: teresa » pn cze 29, 2009 8:56 am

Obrazek

Sprzedał 750 milionów płyt i zostawił 500 milionów długów. Był zwany Królem Popu, ale i Jacko-Wacko (świr). Media rozpisywały się zarówno o jego artystycznych sukcesach i przełomowych piosenkach, jak i pokręconym życiu prywatnym: operacjach plastycznych, wybielaniu skóry, pedofilskich skandalach. Michael Jackson zmarł 25 czerwca, w wieku 50 lat, najprawdopodobniej na atak serca wywołany przedawkowaniem narkotyków. (...)

Pożegnanie legendy: www.tvn24.pl/0,10503,,,pozegnanie-legendy,raport.html
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pn cze 29, 2009 10:37 am

AsgAarD_xxx pisze:Czy niewinny czlowiek wydawalby ponad 20 mln dolarow na to, by ofiary wycofaly pozew


zeby nie zostac skazanym za cos czego sie nie zrobiło? hmmm mysle ze tak, niestety oskarzenie o molestowanie to bardzo trudna sprawa do udowodnienia, ze sie jest niewinnym. Nie zakładam że nie jest winny ale tez nie zakładam że jest, po prostu [cenzura] wiemy w tej sprawie.

20mln ... hmmm nie skusi kretaczy? łatwy cel łatwa kasa ...
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

7 rzeczy, za które kochaliśmy Jacksona

Postautor: Magda Kusznerewicz » pn cze 29, 2009 12:57 pm

7 rzeczy, za które kochaliśmy Jacksona. Moglibyśmy wymienić ich choćby 99, ale ta siódemka to zupełna podstawa. Oto powody, które sprawiały, żeo tym artyście nie zapomnimy nigdy.

Obrazek

1. Muzyka
2. Show
3. Moonwalk i choreografia
4. Styl
5. Skandale
6. Teledyski
7. Emocje

rozwinięcie punktów:
www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,6760917,7_.html
Magda
Awatar użytkownika
Magda Kusznerewicz
 
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 22, 2008 1:30 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 7 rzeczy, za które kochaliśmy Jacksona

Postautor: AsgAarD_xxx » pn cze 29, 2009 4:10 pm

Magda Kusznerewicz pisze:7 rzeczy, za które kochaliśmy Jacksona.

(...)

5. Skandale


Heh... Rece, nogi i inne czlonki opadaja...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości