Forum Forum Powiatu Piaseczyńskiego Strona Główna
Cenne uwagi mieszkańców jaką szkołę podstawową w Piasecznie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Którą szkołę podstawową w Piasecznie polecacie?
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. świętojańska 18
37%
 37%  [ 12 ]
Szkoła Podstawowa nr 2, Al.Kasztanów 12
6%
 6%  [ 2 ]
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Główna 50
12%
 12%  [ 4 ]
Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Szkolna 14
43%
 43%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
Babetka

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 8:10 pm    Temat postu: Cenne uwagi mieszkańców jaką szkołę podstawową w Piasecznie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witam,

Już we wrześniu będę mieszkać wraz z moją rodzinką w Piasecznie (okolice ul.Poniatowskiego).

Mam prośbę do Was mieszkańcy - poradźcie mi wybrać szkołę podstawową.
Jeżeli macie jakieś uwagi na temat szkół w Piasecznie podzielcie się nimi proszę.

Dziękuję i pozdrawiam.
Embarassed Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pan G.

Wysłany: Sro Cze 03, 2009 8:10 pm    Temat postu: Informacja
Powrót do góry
Kinga Panasiuk

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 9:18 pm    Temat postu: Jaką szkołę podstawową wybrać w Piasecznie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Zacznijmy od tego, że dziecko musi być zameldowane w Piasecznie, aby przyjęli do szkoły.
Ze szkół podstawowych to za wielkiego wyboru w samym Piasecznie nie ma.

SZKO£Y PODSTAWOWE W PIASECZNIE:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
ul. świętojańska 18
05-500 Piaseczno
756-22-85
757-00-72

2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Piasecznie
Al.Kasztanów 12
05-501Piaseczno
756-73-14

3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Piasecznie
ul. Główna 50
05 – 502 Piaseczno
756-75-19

4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
ul. Szkolna 14
05 – 500 Piaseczno
756-74-39

Dobre opinie słyszałam o Szkole Podstawowej nr 5
Powrót do góry
rozowe okulary

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 9:35 pm    Temat postu: Jaką szkołę podstawową wybrać w Piasecznie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moj synek chodzi do trzeciej klasy w SP nr. 1 i ja baaardzo sobie chwale te szkołe!
nie duża, super nauczyciele......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonik

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 10:51 pm    Temat postu: Jaką szkołę podstawową wybrać w Piasecznie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Oczywiście że jedyneczka! Very Happy

Teraz już wszystko wyremontowane i nagrywają M jak Miłość ;p hahha

Co do sp nr 5 w gazecie (Co i Jak- podejrzewam) było napisane że jest najbardziej zatłoczoną podstawówką w całym powiecie !
Powrót do góry
weronika

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 7:23 am    Temat postu: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. świętojańska 18 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie w rankingach wygrywa Szkoła Podstawowa nr 1 przy ul. świętojańska 18 w Piasecznie. Szkoła nr 5 jest przeładowana, ale to dlatego, ze ma również dobrą opinię wśród mieszkańców i te przeładowanie wpływa na jakość nauki i komfort nauki - dzieci w szkole 5 - chodzą na kilka zmian do szkoły. Więc lepiej pomyśleć o szkole nr 1.
Powrót do góry
AsgAarD_xxx

PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 4:40 pm    Temat postu: Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Jako absolwent elitarnej ( Wink ) SP nr 5, zdecydowanie polecam właśnie tę placówkę.
PESTKA35

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 10:51 am    Temat postu: Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moja córka chodzi do szkoly nr 5 na ul.Szkolnej i jestem zadowolona.... Very Happy
Babetka

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 12:25 pm    Temat postu: Dziękuję Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za bardzo cenne uwagi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
lewin39

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Ja jako były absolwent szkoły nr 3 w Piasecznie ( obecnie jest to zespół szkół) polecam tę placówkę ... nowa baza lokalowa , fajne pracownie i ludzie .... szkoła trochę na uboczu , bo w sumie na granicy Piaseczna z Kamionką , więc daleko od centrum miasta i dlatego może mało popularna w rankingu ale z całą pewnością warta polecenia ... pozdrawiam kadrę Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Michał Rosa

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 1:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Polecam SP nr 3. Jestem absolwentem tej jednostki. Kadra jest bardzo dobra, nastawienie do dziecka również. Niedawno oddano do użytku nową część szkoły. Jej wielkim atutem jest to, że znajduje się na uboczu. Dzięki temu wiele problemów społecznych tam nie dociera Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
madz

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
ja chodziłam do świętej pamięci "szóstki" i moim zdaniem to była najlepsza szkoła, ale co poradzić, przerobili ją na gimnazjum. szkoda. ehh łezka się w oku kręci. Smile

a na chwilę obecną polecam "jedynkę". moja siostra tam chodzi i jesteśmy usatysfakcjonowani Very Happy siostra jest zadowolona, ilość dzieci w sam raz, wyremontowane boisko, jeszcze tylko remont sali sportowej i będzie idealnie. a podobno jest w planach.
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Ja w kwestii SP.nr 5, moim zdaniem szkoła nie radzi sobie z ilością uczniów, nie ogarnia tego , w szkole dzieją się różne dziwne rzeczy ,które jednak szkoła skrzętnie tuszuje ,żeby notowania jej nie spadły. W szkole panuje metoda SPYCHOLOGII, tzn. nikt się nie przejmuje uczniami sprawiającymi kłopoty bo i tak niedługo pójdą dalej i będzie po problemie .Nie wspomnę o nauczycielach , niektórzy nie powinni pracować z dziećmi ponieważ moim zdaniem nie mają odpowiednich kompetencji.Mam jednak to szczęście ,że mam to już za sobą .Zanim jednak wyślecie dzieci do tej szkoły nieźle się zastanówcie !!!
Powrót do góry
Loxia

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
stoi przede mą wybór szkoły dla syna. Mieszkamy na Młynarskiej. Która szkoła?
Sama chodziłam do 5 (stentonik pamiętasz? Smile) i to jest rejonowa. Ale może wybrać którąś inną?
argrabi

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rejonowa dla Poniatowskiego to jedynka.. Jest w miarę OK, po rozbudowie może być całkiem OK.
Loxia

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
od wczoraj zastanawiam się nad 5 (Szkolna), 1 (świętojańska) i 2 ( Zalesie Dolne)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Powiat Piaseczyński Strona Główna -> Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: