Os. Lech- Kuny leśne albo i co...

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Os. Lech- Kuny leśne albo i co...

Postautor: pocztapolska » pn cze 01, 2009 12:53 am

Oj.. jaka późna pora.

Witam wszystkich, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu (na Forum) ale jakąś godzinę temu przechadzałem się z psem po moim osiedlu Lech w Piasecznie (odprowadzałem dziewczynę). I tak idę a tu nagle widzę kota (obok takich blaszanych garaży, naprzeciwko wybudowanego budynku, skrzyżowanie ulic Młynarskiej i Zgody ) ale jakoś tak mi nie pasował, za krótkie nóżki. Oddałem psa pod opiekę dziewczyny i poleciałem za tym czymś, co skryło się pod samochodem. No i patrzę a to KUNA LEśNA http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuna_le%C5%9Bna ! Oczywiście wpierw myślałem że tchórzofretka http://pl.wikipedia.org/wiki/Tch%C3%B3rzofretka która jakoś, może komuś zwiała. Albo ogólnie jakaś fretka..:] Ale ta była cała brązowa, wiem bo jak zaczęła uciekać spod samochodu, to miałem ją metr może dwa przed sobą i cała była dobrze oświetlona (pysk czarny). ALE TO NIE KONIEC. Ta poleciała gdzieś za blaszaki to już jej nie goniłem. Odprowadziłem dziewczynę (która mieszka bardzo blisko tego miejsca), no i jak wracałem BACH kolejna, tym razem pod APTEKĄ na Lechu, jestem w 100% pewien że to nie ta sama, bo ta wyleciała z terenu Liceum które jest obok Lecha. Pies oszalał:], ta poleciała pod samochody i już jej nie szukałem bo było ciemno i nic nie widziałem. Nie możliwe żeby to była ta sama Kuna albo i co.... :P

Teraz będę nosił nocami aparat to strzelę zdjęcie na potwierdzenie, o ile będę miał szczęście.

Pozdrawiam i Dobranoc!

:o
pocztapolska
 
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 01, 2009 12:31 am

Os. Lech- Kuny leśne albo i co...

Postautor: Martin » pn cze 01, 2009 8:46 am

Może to była Kuna domowa a jeżeli faktycznie leśna, to może przyszła z Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w poszukiwaniu jedzenia? Niezłe zwierzaki można spotkać na terenie Piaseczna. Następnym razem weź ze sobą aparat i umieścisz zdjęcie na naszym podforum fotograficznym: FAUNA / FLORA.


Pozdrawiam
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Os. Lech- Kuny leśne albo i co...

Postautor: justynka » pn cze 01, 2009 12:22 pm

Tak się zastanawiam, bo Kuny chyba nie są groźne dla ludzi?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Os. Lech- Kuny leśne albo i co...

Postautor: pocztapolska » pn cze 01, 2009 11:14 pm

Pewnie! będę cykał zdjęcia, ale dzisiaj chodziłem i nic...

.....może to kuna domowa, nie jestem znawcą :/

Pozdrawiam!
pocztapolska
 
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 01, 2009 12:31 am

Postautor: pocztapolska » pn cze 08, 2009 4:42 pm

Znów to samo, 3.00 w nocy... ale nie miałem aparatu:/

pozdrawiam
pocztapolska
 
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 01, 2009 12:31 am


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości