PRYWATNA śWIETLICA RÓżOWE OKULARY - DZIECI 6-12 LAT

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

PRYWATNA śWIETLICA RÓżOWE OKULARY - DZIECI 6-12 LAT

Postautor: rozowe okulary » pn maja 18, 2009 7:44 pm

Od 1 września rusza PRYWATNA śWIETLICA "RÓżOWE OKULARY".

Obrazek

Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 LAT.
Otworzona będzie od poniedziałku do piątku od 8 do 19.


W ofercie jest transport dzieci do i ze szkoły, dowoź na dodatkowe zajęcia. Oczywiście odrabianie z dziećmi lekcji. Dzieci będą miały do dyspozycji książki, puzzle, gry no i fantastyczne zabawki. Osobny pokój będzie z zabawkami sensorycznymi ( proszę nie mylić tego z integracja sensoryczną, bo do tego potrzebny jest terapeuta (przynajmniej jednego rewelacyjnego w Piasecznie mamy:). Dom, w którym będzie świetlica jest duży i ma piękny ogród, wiec jeżeli tylko pogoda pozwoli dzieci będą cały czas mogły być na dworze czy tez jak mówią Krakowiacy na polu :) Bardzo bym chciała , aby dzieci dobrze się tam czuły i wspaniale spędzały czas czekając na rodziców!!!!

Pomysłów mam sto tysięcy, ale chyba bardziej zależy mi na waszych sugestiach :) jak myślicie, czy ten pomysł może mi się udać?
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Od 1 września rusza prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: weronika » pn maja 18, 2009 9:03 pm

świetny pomysł z tą świetlicą! Nasze szkoły nie są przygotowane do przyjmowania coraz większej iloci dzieci, a rodzice w większości są zapracowani, tak więc takie świetlice byłyby idealne.

Jak mniej więcej, będą się kształtowały ceny w takiej świetlicy?
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: rozowe okulary » wt maja 19, 2009 10:16 am

przy podpisaniu umowy 100 zł wpisowe i wtedy miesieczny abonament wynosi 500 zł ( bez wzgledu na liczbe godzin, oczywiscie w cenie jest dowoz i odbior dzieci ze i do szkoly) bez podpisania umowy miesieczny abonament 650zł, jednodniowy pobyt 35 zł ( oczywiscie jezeli beda wolne miejsca, bo pierwszenstwo maja dzieci zapisane)) . Jezeli dziecko mialoby byc np 2 dni w tygodniu to mozna podpisac umowe i wtedy dziecko ma zapewnone,ze napewno bedzie mialo opieke w te dwa dni i zapłacic 70 zł tyg. chciałabym byc "elastczna" w kwestiach finansowych, mysle,ze wszystko da sie załatwic:) dowoz dzieci na dodatkowe zajecia bedzie dodatkowo platny. od pazdziernika ruszyly by tez zajecia dodatkowe tj. logopedja, zajecia wyrownawcze, warsztaty dziennikarskie ( dla takich dzieci to przede wszystkim zabawa jezykiem polskiem) muzyka (spiew, gry na instrumentach)
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Od 1 września rusza prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: teresa » wt maja 19, 2009 11:57 am

Bardzo fajny pomysł. Jak ruszycie to dajcie znać: co, gdzie i kiedy?
Ja roześlę wtedy informację po znajomych :)
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: Leelooo » wt maja 19, 2009 12:36 pm

rewelacyjny pomysł :))))
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: rozowe okulary » pt maja 22, 2009 3:07 pm

Reklama bbaaardzo mi sie przyda,wiec napewno sie zgłosze!!!!!!!
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Od 1 września rusza prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: nuis » pt maja 29, 2009 1:03 pm

A gdzie będzie ta świetlica ?

rozowe okulary pisze:Od 1 września rusza PRYWATNA śWIETLICA "RÓżOWE OKULARY". Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 LAT.
Otworzona będzie od poniedziałku do piątku od 8 do 19.


W ofercie jest transport dzieci do i ze szkoły, dowoź na dodatkowe zajęcia. Oczywiście odrabianie z dziećmi lekcji. Dzieci będą miały do dyspozycji książki, puzzle, gry no i fantastyczne zabawki. Osobny pokój będzie z zabawkami sensorycznymi ( proszę nie mylić tego z integracja sensoryczną, bo do tego potrzebny jest terapeuta (przynajmniej jednego rewelacyjnego w Piasecznie mamy:). Dom, w którym będzie świetlica jest duży i ma piękny ogród, wiec jeżeli tylko pogoda pozwoli dzieci będą cały czas mogły być na dworze czy tez jak mówią Krakowiacy na polu :) Bardzo bym chciała , aby dzieci dobrze się tam czuły i wspaniale spędzały czas czekając na rodziców!!!!

Pomysłów mam sto tysięcy, ale chyba bardziej zależy mi na waszych sugestiach :) jak myślicie, czy ten pomysł może mi się udać?
nuis
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 20, 2009 1:08 pm

prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: rozowe okulary » pt maja 29, 2009 4:15 pm

Dom ( dodam piekny i duzy:) z jeszcze piekniejszym ogrodem znajduje sie w Nowej Iwicznej przy głównej ulicy ok 2,5 km od Puławskiej. zdecydowałam sie wynając ten dom w tamtej okolicy, bo jest naprawde sliczny i z duzym ogrodem. a biorac pod uwage opcje wozenia dzieci ze i do szkoły mysle,ze to połozenie nie jest najgorsze zwłaszcza dla jadących do pracy do Warszawy, bo mozna dzieki temu pojechac skrótem do karczunkowskiej i ominac troche korków na Puławskiej.
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: rozowe okulary » pt maja 29, 2009 4:17 pm

mam nadzieję, ze w czerwcu ruszy strona internetowa, wiec tam bedą wszystkie wiadomosci. ewntualnie na pytania odpowiem pod numerem tel 604554451
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

UWAGA!!! MAM JUZ STONE INTERNETOWĄ!!!!!

Postautor: rozowe okulary » pn cze 08, 2009 2:32 pm

Bardzo serdecznie zapraszam na strone internetowa Prywatnej świetlicy "ROZOWE OKULRY" http://www.rozoweokulary.com/.
otwarta jestem na wszelkie sugestie. zapraszam tez do zapisywania swoich pociech!!!!!!:) :D
Prywatna świetlica Różowe Okulary
www.rozoweokulary.com
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

RÓżOWE OKULARY

Postautor: justynka » pn cze 08, 2009 3:03 pm

Fajny pomysł z tą świetlicą!
:good:
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: rozowe okulary » pn cze 08, 2009 3:10 pm

dziekuje za miłe słowa!!!:) prosze o przekazanie wiadomosci o swietlicy znajomym z dziecmi w wieku szkolnym:))))
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: teresa » pn cze 08, 2009 3:16 pm

Wyślę wieczorem znajomym link do tego wątku na forum + do strony świetlicy.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Od 1 września rusza prywatna świetlica RÓżOWE OKULARY

Postautor: Martin » czw cze 11, 2009 10:24 am

Poznałem Magdę (nick: rozowe okulary) osobiście podczas wczorajszego spotkania:
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=2596

Bardziej radosnej, optymistycznej i uśmiechniętej kobiety już dawno nie widziałem! :D Poznając osobiście Magdę i jej podejście do życia, pracy i dzieci: z czystym sumieniem mogę polecić RÓżOWE OKULARY, chociaż jeszcze nie uruchomili swojej działalności. Magda, ma głowę pełną pomysłów i na pewno dzieci - NIE będą nudziły się w świetlicy Różowe Okulary. Na pewno skorzystam z takiej formy opieki nad dzieckiem, jak tylko mój syn pójdzie do szkoły.

:good:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

RÓżOWE OKULARY

Postautor: rozowe okulary » czw cze 11, 2009 6:45 pm

Ta..... UROS£AM!!!!!!! :)

I dzięki wielkie za Taka rekomendacje!!!!!!!

I do zobaczenia następnym razem!
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości

cron