Szkoła Rodzenia Piaseczno

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Szkoła Rodzenia Piaseczno

Postautor: elizka » śr kwie 29, 2009 11:15 pm

witam, jestem "nowa" na forum, dotychczas szperałam tylko bez logowania się.

mam pytanie, jestem psychologiem, zamierzam otworzyć w Piasecznie szkołę rodzenia w ciągu jakiegoś miesiąca dwóch, mam fajna i profesjonalna położną i fizjoterapeutkę, myślicie, ze to ma sens?

Dziewczyny, mężowe, dajcie znać co o tym sadzicie?

Jutro mam wizytę w urzędzie gminy, będę się starała, żeby osoby zameldowane w Piasecznie miały kurs za darmo lub chociaż dofinansowany....

chętnie nawiążę również współprace z doradcą laktacyjnym

p.s. jakie godziny zajęć by najbardziej pasowały? po 18+
dzięki za pomoc

:D
elizka
 
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 11:03 pm
Lokalizacja: Józefosław

szkoła rodzenia piaseczno

Postautor: Artur N. » śr kwie 29, 2009 11:20 pm

Elizka: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... .php?t=554
Jednak na tyle młodych małżeństw mieszkających tutaj, na pewno przyda się kolejna.

Pozdrawiam ;)
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Szkoła Rodzenia Piaseczno

Postautor: Jakub » czw kwie 30, 2009 12:06 am

elizka pisze:myślicie, ze to ma sens?

Wszystko ma sens, jeżeli będziesz robiła to z odpowiednim podejściem! Jeżeli z Twojej Szkoły Rodzenia wyjdą jakieś zadowolone kobiety, to na pewno polecą innym.
Artur Najdeker pisze:na tyle młodych małżeństw mieszkających tutaj, na pewno przyda się kolejna

Artur ma rację! Wystarczy spojrzeć na ilość młodych małżeństw, które chodzą po ulicach Piaseczna, a to właśnie oni za jakiś czas byliby Twoimi klientami.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron