Motocykle motycykliści Piaseczno

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Motocykle motycykliści Piaseczno

Postautor: witoldjusz » śr kwie 29, 2009 8:53 am

Dziwi mnie ze nie znalazłem tego tematu na forum. W Piasecznie mamy sklepy z motocyklami oraz kilka znanych sklepów z wysokiej jakości odzieżą motocyklową. Wystarczy się rozejrzeć w słoneczny dzień i od razu widać jak wielu w Piasecznie jest motocyklistów, co jest zrozumiałe bo mieszkańcy okolic Piaseczna często mają garaże i dojazd do pracy jest łatwiejszy na motocyklu.

Chciał bym ruszyć ten temat. Nie wiem czy organizowane są w Piasecznie jakieś zloty motocykli :?: ale nic o tym nie słyszałem, może warto by było nad czymś takim się zastanowić po pierwsze dla zabawy oraz w ramach promowania tego typu pojazdów, ponieważ nie zgodzę się ze stwierdzeniem ze motocykliści to "dawcy organów" (tylko ci którzy podpisali odpowiednie oświadczenie), ponieważ rozwaga i rozsądek sprawiają, że 2-ślady wcale nie muszą być takie niebezpieczne.

Poddaję temat motocykli pod dyskusję :P
Awatar użytkownika
witoldjusz
 
Posty: 43
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:47 pm

Motocykle, motycykliści w Piasecznie

Postautor: Martin » śr kwie 29, 2009 9:04 am

Dianaaa, która od czasu do czasu pojawia się na forum mieszkańców,
na pewno należy do wielbicieli motocykli i motocyklistów ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Motocykle i motycykliści w Piasecznie

Postautor: Dianaaa » śr kwie 29, 2009 11:01 pm

Dzięki Marcin za zareklamowanie mnie ... faktycznie jestem motobabą z zamiłowania ale w tym sezonie niestety skazana jestem na środki komunikacji miejskiej.

Co do motocyklistów z Piaseczna i okolic to jest ich sporo, częściowo znamy się z innego forum, natomiast nie ma czegoś takiego jak zlot piaseczyńskich motocyklistów ... w większości spotykamy się w trasie, przypadkowo pod jakąś knajpą lub pizzerią ... a z latającymi babami dodatkowo na naszych babskich spotkaniach - ale te zawsze odbywają się w Warszawie...
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Motocykle, motycykliści w Piasecznie

Postautor: Artur N. » śr kwie 29, 2009 11:13 pm

Dianaaa, to może powinniście od czasu do czasu zorganizować jakiś zlot w Piasecznie?
Jest trochę terenów, gdzie mogliby zatrzymać się motocykliści.
Artur Najdeker
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Dianaaa » czw kwie 30, 2009 5:59 am

Faktycznie, jest kilka miejsc, gdzie takowy mógłby się odbyć ale ... prawda jest taka, że wypadałoby zrobić go w weekend ... a biorąc pod uwagę, że sezon w Polsce jest dość krótki a pogoda zmienna, to każdy kto kocha jeździć zdecydowanie przedłoży dalszy wypad w Polskę lub nawet za granicę ponad zlot w Piasecznie ... sama też bym tak zrobiła, gdybym w tej chwili miała swoje 2oo ...
może po sezonie ... zobaczymy ile osób wyrazi zainteresowanie tu na forum ...
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Piaseczno Rajders

Postautor: Martin » pn gru 28, 2009 10:45 am

Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Motocykle motycykliści Piaseczno

Postautor: Mr.P » wt gru 29, 2009 8:50 am

no jest motocyklistow u nas duzo, przez to po pulawskiej w korkach jezdzi sie super /nie dlatego ze motocyklisci tacy kulturalni sa, tylko dlatego ze wiekszosc osob stojacych w korku ma znajomych albo rodzine smigajaca na 2oo. wg mnie kierowcy aut z pulawskiej sa najbardziej przyjemnymi kierowcami w Polsce.

to tak tylko chcialem dodac 2gr od siebie ;)
Awatar użytkownika
Mr.P
 
Posty: 143
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:42 am
Lokalizacja: Jazgarzew

Szkodał nauki jazdy motocyklem

Postautor: ggorzki » czw sty 28, 2010 12:28 pm

A jakby ktoś chciał poszerzyć grono motocyklistów, to jaką szkołę na kategorię 'A' polecalibyście w Piasecznie? Mam namiary na dobrą szkołę ale Bemowo leży za daleko :wink: i szukam czegoś pod domem
ggorzki
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 28, 2010 11:54 am

Postautor: Dianaaa » czw sty 28, 2010 12:44 pm

jak by ci tu powiedzieć ... moim zdaniem są tylko dwie dobre szkoły motocyklowe i niestety do każdej z nich jest daleko - ale warto, bo się poświęcić:

http://www.pro-motor.pl/ oraz http://www.kulikowisko.pl/
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kamilltee » śr lut 03, 2010 10:06 pm

Ja też polecam Kulika.

a propos zlotów - jest przecież msza na otwarcie / zamknięcie sezonu w Nowej Iwicznej

Miło by było rozpocząć nową świecką tradycję małych spotów w okreśony dzień o określonej porze. Może Bocznica ?

Jużdawno mi się znudziło jeździć w czw do >2 O O< przy Zachodnim.

Dodam, że myślę tu o klasie classic, turystycznej i off-turystycznej a nie o plastikowym wyścigu zbrojeń :)
kamilltee
 
Posty: 52
Rejestracja: wt lip 29, 2008 5:15 pm

Postautor: Dianaaa » śr lut 03, 2010 10:30 pm

trochę bliżej niż 2oo jest CRANK http://club.crank.pl/
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kamilltee » czw lut 04, 2010 10:18 am

ooo tego nie znałem, na ścianach widzę raczej klimat OFF (czyli mój :) )

no tylko pytanie - czy chcemy lokalny spot + przelot
czy knajpe - a i tak się piwa nie napijemy

bywałem jeszcze kiedyś na forcie na Racławickiej
kamilltee
 
Posty: 52
Rejestracja: wt lip 29, 2008 5:15 pm

Postautor: Dianaaa » czw lut 04, 2010 10:35 am

latanie lataniem bo wtedy to tylko Tymbark ale jak chcesz u nas wybrać się na piwo to polecam przepysznego żywczyka z kija i darty w eMka Pub (Powstańców Warszawy 20 B) lub bilard w 8ball (http://www.8ballclub.pl/) a jak dobre na jedzonko to do Zawrotnicy (Sienkiewicza 14) ... wcale nie trzeba do Warszawy jeździć ...
Awatar użytkownika
Dianaaa
 
Posty: 176
Rejestracja: pt cze 06, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kamilltee » czw lut 04, 2010 5:56 pm

ja myślałem o Zawrotnicy na bocznicy jako miejsce spotu + wylotu na kołach
w końcu wątek jest o motocyklach a nie o piwie :)


Artur napisał o zlocie - ja tam dużych zlotów nie lubię - ale cykliczne spoty i poznanie lokalsów z własnej kategorii byłoby ciekawe.

Doszło do tego, że znam 100 osób z całej Polski z którymi regularnie robimy zloty naszej marki (Suzuki DR) a nie znam nikogo z Piaseczna.
kamilltee
 
Posty: 52
Rejestracja: wt lip 29, 2008 5:15 pm

Postautor: Lechśnik » czw lut 25, 2010 9:02 pm

Witam!

Poszukuję do wynajęcia garażu na motocykl, może być na dostawkę. Proszę o jakieś namiary. Pozdrawiam
Lechśnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 25, 2010 8:54 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości

cron