Rezygnacja ze stanowiska Sołtysa Wsi żabieniec

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa żabieniec, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Podforum moderuje Sołtys Wsi Żabieniec. Zapraszamy mieszkańców żabieńca.

Moderatorzy: adam, GTW

Rezygnacja ze stanowiska Sołtysa Wsi żabieniec

Postautor: Honorata Kalicińska » wt sty 06, 2009 2:02 pm

Szanowni Państwo

Z powodu ważnych spraw rodzinnych z dniem 1 stycznia 2009r. ustępuję ze stanowiska Sołtysa Wsi żabieniec. Pragnę wyrazić przekonanie, że okres 5 lat mojej działalności był udanym i owocnym czasem, zarówno dla moich mieszkańców, jak i osobiście dla mnie. Wiele się nauczyłam, zdobyłam nowe doświadczenia, nawiązałam wiele kontaktów i przyjaźni. Myślę, że mieszkańcy poczuli się lepiej w naszej wsi, o którą walczyłam z takim zaangażowaniem, na jakie było mnie stać, dobro żabieńca stawiając zawsze na pierwszym miejscu. Naszym wspólnym sukcesem jest coraz częstsze włączanie się w sprawy sołeckie nowych osób oraz poświęcanie przez mieszkańców swojego czasu, aby wspólnie osiągnąć cele ważne dla żabieńca. I to jest piękne.
Nadal będę działać w sferze społecznej, ale stanowisko Sołtysa jest na tyle zobowiązujące, że nie mogę go odpowiedzialnie zajmować bez szkody dla rzetelnego wypełniania obowiązków.
Mam nadzieję, że za jakiś czas znowu aktywnie włączę się do pracy społecznej. Obecnie jednak muszę poświęcić więcej czasu sprawom rodziny, która do tej pory zawsze mnie wspierała i pomagała mi w pracy.
Jestem przekonana, iż mój następca będzie aktywnie pełnił swoją funkcję. W miarę możliwości będę mu służyła swoim doświadczeniem i pomocą.
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy bezinteresownie mi pomagali, wszystkim mieszkańcom którzy stali za mną murem, wszystkim żabienieckim dzieciom, które przysporzyły mi tyle radości.
Na nadchodzący rok życzę przede wszystkim zdrowia, radości i ciepła rodzinnego.

Honorata Kalicińska
Honorata Kalicińska
honorata.kalicinska@wp.pl
Awatar użytkownika
Honorata Kalicińska
 
Posty: 79
Rejestracja: pn lis 17, 2008 8:49 am
Lokalizacja: żabieniec

Rezygnacja ze stanowiska Sołtysa Wsi żabieniec

Postautor: teresa » wt sty 06, 2009 2:15 pm

Powodzenia w sprawach rodzinnych.

Czy w takim wypadku odbywają się nowe wybory na Sołtysa, czy Pani zgłosiła kogoś na swoje miejsce?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Rezygnacja ze stanowiska Sołtysa Wsi żabieniec

Postautor: Honorata Kalicińska » wt sty 06, 2009 2:44 pm

teresa pisze:Powodzenia w sprawach rodzinnych.

Czy w takim wypadku odbywają się nowe wybory na Sołtysa, czy Pani zgłosiła kogoś na swoje miejsce?



tak, będą wybory w terminie wyznaczonym przez Burmistrza
Honorata Kalicińska
honorata.kalicinska@wp.pl
Awatar użytkownika
Honorata Kalicińska
 
Posty: 79
Rejestracja: pn lis 17, 2008 8:49 am
Lokalizacja: żabieniec

Rezygnacja ze stanowiska Sołtysa Wsi żabieniec

Postautor: lukasz » czw sty 15, 2009 6:49 pm

Honorata Kalicińska, sołtys żabieńca, zdobywca tytułu Sołtys Roku 2006, z dniem 1 stycznia zrezygnowała z funkcji. Uzasadnia to sprawami rodzinnymi – chce więcej czasu poświęcić na wychowanie dwójki małych dzieci.

Młoda jak na sołtysa Kalicińska przez ostatnie pięć lat była jednym z najaktywniejszych przedstawicieli wsi w gminie. Udało się jej przede wszystkim zrealizować wielkie marzenie: zorganizować świetlicę dla dzieci żabi Dołek, w której bezpłatnie zdobywają one wiedzę i umiejętności oraz spotykają przyjaciół. Aby nie obciążać nadmiernie swego następcy, Honorata Kalicińska postanowiła, że nadal będzie koordynatorką zajęć w świetlicy. Nie wyklucza, iż za kilka lat powróci do bardziej aktywnej pracy na rzecz wsi.

Nowy sołtys żabieńca zostanie wybrany po przyjęciu przez radę miejską Piaseczna odpowiedniej uchwały o przedterminowych wyborach.

źródło: Nad Wisłą nr 1 (267) 15 stycznia 2009
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wybory w żabieńcu

Postautor: Honorata Kalicińska » pn lut 02, 2009 7:54 am

Dnia 13 lutego o godz. 16.30 w świetlicy przy ulicy Leśnej 1 , odbędą się Wybory Nowego Sołtysa Wsi żabieniec

zapraszam mieszkańców żabieńca
Honorata Kalicińska
honorata.kalicinska@wp.pl
Awatar użytkownika
Honorata Kalicińska
 
Posty: 79
Rejestracja: pn lis 17, 2008 8:49 am
Lokalizacja: żabieniec


Wróć do Podforum Żabieniec

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron