Dostawcy prądu w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Dostawcy prądu w Piasecznie

Postautor: rosol » śr gru 17, 2008 1:56 pm

Mieszkam w Piasecznie juz ponad rok i do tej pory spedzilem 2 noce bez pradu. Kilka razy w trakcie dnia tez nie bylo pradu, nie mam tu na mysli krotkotrwalych wylaczen, tylko takie, ktore trwaja kilka godzin. Ostatnia zreszta byla wczoraj, od 9-17. Mieszkam w okolicy Oreznej, po drugiej stronie torow.

Jest to bardzo uciazliwe, tym bardziej ze wiele urzadzen, jak to w kazdym domu, jest na prad. Region energetyczny tlumaczy sie glupi, ze jest duzo przylaczen i maja przeciazenie. A ja mysle, ze maja stare transformatory i lataja je jak nasi drogowcy dziury na ulicach oraz nie maja przygotowanej infrastruktury pod takie obciazenie.

Najgorsze jest to, ze w okolicy Oreznej ciagle cos sie dzieje z pradem, nawet w nocy potrafia resetowac prad po awarii. Wydaje mi sie, ze inne czesci miasta nie maja takich problemow.

Ktos mi poradzil, zeby zwrocic sie do Urzedu Regulacji Energetyki po porade, moze ktos ma inny pomysl albo zna sposob zeby rejon nie robil takich numerow i zajal sie na powaznie inwestycjami w tej sprawie.
Podzielcie sie swoimi uwagami.
rosol
 
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ParanoiK » ndz gru 21, 2008 10:00 am

Ja też mam podobny problem na 11 listopada. Jest właśnie godzina 10:00, czyli już od jakichś 12 godzin nie ma prądu, a bateria w lapku mi się kończy. Może warto by było aby tą sprawą zainteresowała się nasza telewizja?
Pozdrawiam,
Kuba Wojewoda
Awatar użytkownika
ParanoiK
 
Posty: 48
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 9:46 am

Postautor: rosol » pn gru 29, 2008 9:57 am

Rozmawialem z refonem energetycznym (nie calym :-) ) . Powiedzieli mi, ze w rejonie Oreznej postawili nowy transformator i w styczniu maja dwa takie nowe postawic w Bobrowcu i Zalesiu Gornym.
rosol
 
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości