KRZYSZTOF TARCHALSKI strona Radnego Gminy Piaseczno

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

KRZYSZTOF TARCHALSKI strona Radnego Gminy Piaseczno

Postautor: lukasz » pn lis 17, 2008 9:54 pm

Do tej pory myślałem, że jedynie Mariusz Słowik z rady gminy Piaseczno ma swoją stronę internetową. Dziś dostałem maila z linkiem do strony kolejnego Radnego Gminy Piaseczno Krzysztofa Tarchalskiego: www.krzysztoftarchalski.pl

Krzysztof Tarchalski pisze:Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Piaseczna!

Witam Państwa na mojej stronie internetowej.

Mam nadzieję, że stanie się ona ważnym źródłem informacji o mojej działalności społecznej oraz aktywności na forum Gminy Piaseczno. Znajdą tu Państwo m.in. najnowsze informacje na temat naszej gminy, teksty moich wystąpień oraz program wyborczy, który będę realizować przez nadchodzące lata dzięki Państwa wsparciu.

Mam nadzieję, że strona ta ułatwi bezpośredni kontakt ze mną i z moim biurem we wszystkich nurtujących i ważnych dla Państwa sprawach. Liczę, że zechcą Państwo dzielić się ze mną swoimi uwagami.
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Krzysztof Tarchalski strona Radnego Gminy Piaseczno

Postautor: Tomasz » pn lis 17, 2008 9:56 pm

Do tej pory myślałem, że jedynie Mariusz Słowik z rady gminy Piaseczno ma swoją stronę internetową. Dziś dostałem maila z linkiem do strony kolejnego Radnego Gminy Piaseczno Krzysztofa Tarchalskiego

Może Radny Krzysztof Tarchalski stwierdził, że mieszkańcy działający w internecie to spory elektorat wyborczy i że trzeba pamiętać o wyborcach buszujących w internecie :)
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Postautor: jalokim83 » pn lis 17, 2008 11:35 pm

Dowiedziałem się, że okres niewoli należy liczyć od 1709 roku - tak jest w zakładce "11 listopada". Moja propozycja jest taka: od 1157 roku - poddania się i upokorzeniu Bolesława Kędzierzawego przed Fryderykiem Rudobrodym.

Dodam jeszcze, że na stronie tej http://www.krzysztoftarchalski.pl/index.php?p=1_8_Troch-o-11-listopada

jest odnośnik do strony: http://www.polonica.net/11Listopada1918.htm

na której czytam:
"Polska, Ojczyzna nasza od ponad szesćdziesięciu lat nie jest krajem wolnym i niepodległym,

to co jest obecnie, jest tworem żydo-komuno-masońskim, jest w rzeczywistości PRL-em Bis [PRL 2], ponieważ jest kontynuacja PRL-u, a nie jak twierdzą i wmawiają od 1989 roku żydokomunistyczne "autorytety", żydokomunistyczna "inteligencja" i żydokomunistyczne "elity" - III Rzeczpospolita, ...i juz IV ...ooo NIE!

To nie jest III Rzeczpospolita, ponieważ nie jest kontynuacją Niepodległej II Rzeczpospolitej,

obecna forma państwa została powołana [do życia] przez wrogie Polsce i Polskiej Racji Stanu siły i czynniki [czytaj: żydzi, komuniści, masoni, zdrajcy i dywersanci pochodzenia polskiego], które po pierwsze: nie reprezentowały całego narodu polskiego, a tylko elitarne grupy i frakcje żydo-komuno-masońskie, po drugie: są one antypolskie, antykatolickie i antynarodowe, i po trzecie: służą obcym interesom, organizacjom i państwom, [Bank światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Komisja Trojstronna, Unia Europejska, Izrael, Rosja, Niemcy, USA, masoneria, międzynarodowe żydostwo i światowa żydofinansjera]"

Ciekawe...
jalokim83
 
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 07, 2008 2:58 pm

Strona radnego www.krzysztoftarchalski.pl

Postautor: Rowerklub » śr gru 17, 2008 8:02 pm

Ciekawe artykuły na tej stronie. Wiele wiadomości bieżących. Warto zaglądać. Bardzo ciekawa strona!!
Rowerklub
Rowerklub
 
Posty: 27
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 8:39 am

KRZYSZTOF TARCHALSKI strona Radnego Gminy Piaseczno

Postautor: justynka » czw gru 18, 2008 10:00 am

Radny mógłby dołączyć do rozmów z mieszkańcami, czy obawia się czegoś jak Pan Mariusz Słowik, który przestał już z nami rozmawiać?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Rowerklub » pt lut 13, 2009 8:23 pm

Radny na swej stronie zapowiada desperacką obronę burmistrza przez radnych PO, co wy na to?
Rowerklub
Rowerklub
 
Posty: 27
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 8:39 am

Postautor: Jazgarzew » pt lut 13, 2009 10:47 pm

świetnie.
Wreszcie może dowiem się czym zajmuje się radny za MOJE pieniądze.

Bo jak na razie miałem okazji dowiedzieć się nic konkretnego.

Oby nie uciekł tak szybko jak Słowik.
My nie gryziemy,tylko czasami zadajemy niewygodne pytania.

p.s.czy mi się wydaje czy Rowerklub to nie jest czasem jakiś drugi profil radnego T. ?
Aż tak krucho ze stronką i poparciem,że trzeba promować przez konto fake?
"Teraz ze mną na solo nie wygrasz. Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i k... będę jak brzytwa".
Józef Oleksy

"Naród wspaniały,tylko ludzie ch..."
Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Jazgarzew
 
Posty: 22
Rejestracja: pt lut 13, 2009 10:29 pm
Lokalizacja: MIASTO BEZRADNYCH

Postautor: Rowerklub » ndz lut 22, 2009 12:48 pm

Kto wie co to za aneks był podpisany w 2004 r z Aquariusem i Elmarem . Radny na swej stronie wspomina o nich?
Rowerklub
Rowerklub
 
Posty: 27
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 8:39 am

KRZYSZTOF TARCHALSKI

Postautor: Tomasz » ndz lut 22, 2009 7:31 pm

Rowerklub pisze:Kto wie co to za aneks był podpisany w 2004 r z Aquariusem i Elmarem

Jest o tym informacja:
krzysztoftarchalski.pl/?news&nid=63 pisze:Szczytem jednak wszystkiego jest postępowanie z ogromnym majątkiem gminnym czyli siecią wodno-kanalizacyjną i gospodarką wodno-ściekową.
To pod rządami Józefa Zalewskiego niezgodnie z prawem użyczono wielomilionowy majątek wodnokanalizacyjny firmom Elemar i Aguarius.
W czerwcu 2008 r Elmar i Aquarius pisemnie zakwestionowali podpisane przez nich w 2004 aneksy . I mimo że miał 6 miesięcy czasu nic nie zrobił w celu wyegzekwowania umów. Natomiast dopiero w grudniu 2008r łamiąc wszelkie procedury , a być może i prawo podpisał porozumienie z Elemarem i Aquariuszem bardzo niekorzystne dla gminy, a zwłaszcza tworzonej Spółki, i przedłużył tak zwane użyczenie do października 2009 . Mało tego; podpisał akt notarialny powołujący spółkę komunalną wodnokanalizacyjną ze skandalicznymi błędami w wyniku którego, Sąd Rejestrowy nie zarejestrował powoływanej przez Radę Spółki. . Co ciekawsze: pan burmistrz Zalewski zawarł kuriozalne ugody z Elmarem i Aguariusem przed uzyskaniem wiadomości z Sądu o błędach zawartych w akcie notarialnym umowy spółki . O ile mi wiadomo burmistrz Zalewski nie jest jasnowidzem, chyba, że był świadomym istniejących błędów w podpisanym akcie notarialnym a błędy te były nieprzypadkowe. Wnioski nasuwają się same.
Takie działania narażają gminę Piaseczno na:
- ponad 50 milionową stratę w postaci podatku VAT jaką gmina będzie musiała zapłacić przy przekazywaniu po 1 kwietnia majątku nowo powołanej Spółce.
-utratę przyznanych środków unijnych ,
i są rażącym naruszeniem gospodarności i lekceważeniem prawa oraz samej Rady.
Czas ukrócić samowole i bezkarność burmistrza Zalewskiego , gdyż dalsze tolerowanie takiego stanu rzeczy jest szkodliwe dla gminy Piaseczno i jego mieszkańców.
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Postautor: Rowerklub » ndz lut 22, 2009 7:38 pm

Ale czego dotyczyły te aneksy?
Rowerklub
Rowerklub
 
Posty: 27
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 8:39 am

KRZYSZTOF TARCHALSKI

Postautor: Tomasz » czw lip 23, 2009 7:35 pm

Jedna ze sztandarowych postaci Prawa i Sprawiedliwości w Piasecznie Krzysztof Tarchalski decyzją władz regionalnych partii został wykluczony z jej szeregów. Zarzucono mu m.in., że podczas niedawnej kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego rozklejał w mieście plakaty Marka Jurka, lidera Prawicy Rzeczypospolitej. Krzysztof Tarchalski zrzuca wszystko na karb wewnętrznych utarczek w lokalnej strukturze PiS. – Od dwóch lat próbują się mnie pozbyć – mówi. Tarchalski od decyzji władz regionalnych partii odwołał się do Rady Politycznej na szczeblu krajowym. Zdecydowanie zaprzecza też zarzutom. – Wieszałem plakaty Arkadiusza Mularczyka, a Marka Jurka już ktoś wcześniej obok przykleił – tłumaczy.

źródło: Nad Wisłą nr 14 (280) - 23 lipca 2009
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

KRZYSZTOF TARCHALSKI strona Radnego Gminy Piaseczno

Postautor: Tomasz » pt lip 31, 2009 6:41 pm

Czy Tarchalski po wykluczeniu z szeregów partii całkowicie stracił pieniądze i nie stać go na opłacenie swojego serwera ze stroną?

Obrazek
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron