ASEAN-DEVELOPMENT Azjatyckie Biuro Nieruchomości

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

ASEAN-DEVELOPMENT Azjatyckie Biuro Nieruchomości

Postautor: karolhoang » ndz sie 31, 2008 11:25 am

Zapraszam do odwiedzenia i podzielnia się wrażeniami z naszego serwisu internetowego: www.e-development.pl

Oprócz prezentowania oferty naszej firmy, portal ma na celu pomóc Wietnamczykom w Polsce w lepszej integracji ze społecznością polską. Serwis jest dwujęzyczny, znajdują się tam przetłumaczone newsy z Polski, a także teksty o kulturze polskiej, polskiej kuchni, obyczajach, historii itp. Dodam, że jest to jak narazie jedyna taka strona w Polsce.

O naszej firmie:

Azjatyckie Biuro Nieruchomości i Wspierania Biznesu „ASEAN-DEVELOPMENT” działa na podstawie licencji nadanej przez Ministra Infrastruktury Nr 7752, numer polisy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – PO/02/033828/00/2008. Jesteśmy członkiem Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami :
-Rynek wtórny, pierwotny, nieruchomości komercyjne.
-Doradztwo kredytowe.
-Pomoc w uzyskaniu zezwolenia MSWiA na nabycie nieruchomości przez cudzoziemców.
-Weryfikacji stanu prawnego nieruchomości.
-Asystowanie przy negocjacjach.
-Przygotowanie projektów umów.
-Kompletowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji (odpisy z księgi wieczystej, wypisy z ewidencji gruntów, podkłady geodezyjne, wypisy i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, decyzje o warunkach zabudowy itd.).

Działalność w zakresie wspierania biznesu:
*Doradztwo i kompleksowa obsługa polskich i międzynarodowych podmiotów zainteresowanych zdobyciem wciąż niezagospodarowanego rynku Azjatów w Polsce. Oferujemy doradztwo przy tworzeniu produktów, a także obsługę przy opracowywaniu i wdrażaniu planów marketingowych dostosowanych do potrzeb klienta Azjatyckiego w Polsce. Naszymi klientami są zarówno małe firmy, jak również duże korporacje.
karolhoang
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 12:10 am

Postautor: karolhoang » ndz sie 31, 2008 11:34 am

Bedzie mi niezmiernie milo jezeli bedzie mozliwosc wspolprcy. Wszelkie informacje o wydarzeniach, imprezach kulturalnych itd. moga byc mi wysylane pod adres karolhoang@e-development.pl, beda one przetlumaczone i zamieszczone. Zapraszam do wspolpracy!
karolhoang
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 12:10 am


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości