Ciężarówka zniszczyła rogatki przejazadu w Zalesiu Górnym

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Ciężarówka zniszczyła rogatki przejazadu w Zalesiu Górnym

Postautor: Palec » sob sie 09, 2008 11:06 am

Dzisiaj około godz. 9:15 ciężarówka marki Iveco zniszczyła jedną z rogatek na przejeździe w Zalesiu Górnym.
Jechałem samochodem jako pasażer i zobaczyłem zamykające się rogatki, jadące przed nami Iveco chciało przejechać, ale kierowca w ostatniej chwili się rozmyślił i wrzucił wsteczny (o mało na nas nie wjechał)... Po przejechaniu pociągu pospiesznego kierowca nie czekając na podniesienie sie szlabanów ruszył niszcząc jeden z nich nie zatrzymał się, żeby kogoś o tym poinformować, tylko przyspieszył... Niewiele myśląc wyjąłem telefon i wykręciłem 112 (nie będzie mi nikt niszczył rogatek :P). Kierowca skręcił w kierunku Prażmowa krzycząc przez okno na pieszych, którzy przechodzili po pasach.
Jeśli mnie oczy nie zmyliły, to po godzinie jechał na tylnym siedzeniu radiowozu w kierunku Warszawy ;)
Artur Paluszek

Hurtownia zniczy - ceny producenta
Baniocha ul. Lipowa 3
022-727-52-13
Palec
 
Posty: 81
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 2:06 pm
Lokalizacja: Baniocha

Postautor: Jacenty » sob sie 09, 2008 6:56 pm

Byłem przed chwilą i wszytkie wyglądają na działające.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Palec » sob sie 09, 2008 7:35 pm

Nie ma jednej. Bodajże S3 (po prawej jadąc w stronę Jazgarzewa)
Artur Paluszek

Hurtownia zniczy - ceny producenta
Baniocha ul. Lipowa 3
022-727-52-13
Palec
 
Posty: 81
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 2:06 pm
Lokalizacja: Baniocha


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron