Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Jacenty » pn lip 28, 2008 12:49 pm

Kolega z sąsiedztwa wysłał e-maila do czterech radnych:
-Katarzyny Hernik
-Michała Szweycera
-Andrzeja Swata
-Pawła Obłozy

Sprawa dotyczyła bezpiecznego przejścia przy szkole w Gołkowie na ulicy Głównej.

Zgadnijcie ilu radnych z tych czterech osób odpisało i kto??
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Kontakt z naszymi piaseczyńskimi radnymi

Postautor: teresa » pn lip 28, 2008 1:01 pm

Jacenty pisze:Sprawa dotyczyła bezpiecznego przejścia przy szkole w Gołkowie na ulicy Głównej.

Czy za Gołków przypadkiem nie odpowiada Pan Mariusz Słowik? Czy on tylko Głosków?
Zgadnijcie ilu radnych z tych czterech osób odpisało i kto??

Z tych radnych to jedynie Katarzyny Hernik przewija się w informacjach o imprezach kulturalnych, a pozostali jak zostali wybrani, tak siedzą cicho. Ktoś z tych radnych w ogóle odpisał?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: maciek » pn lip 28, 2008 1:07 pm

Jacenty pisze:-Katarzyny Hernik
-Michała Szweycera
-Andrzeja Swata
-Pawła Obłozy

Z tych Radnych to może Pani Hernik z MGOK Piaseczno odpisała, lub Michał Szweycer z Józefosławia, ale znając życie odpisali, że teren nie jest w ich zasięgu i żeby zgłosić się do innych radnych? Oczywiście fantazjuję i chciałbym poznać, jak było naprawdę.
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
maciek
 
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 28, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » pn lip 28, 2008 1:14 pm

Odpisała pani Kasia Hernik :good:

Kolegę zaprosiłem do dyskusji na naszym forum więc może wkrótce sam się pojawi i opisze co i jak napisał 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: maciek » pn lip 28, 2008 1:51 pm

Jacenty pisze:Odpisała pani Kasia Hernik

Czyli tak jak myślałem i napisałem :)

O czym świadczy brak odpowiedzi pozostałych radnych?
Każdy na pewno potrafi sobie na to odpowiedzieć.
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
maciek
 
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 28, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Jankes » pn lip 28, 2008 2:03 pm

Jacenty pisze:Odpisała pani Kasia Hernik

Skoro na 4 radnych odpisała tylko jedna osoba, to może trzeba maile wysyłać zbiorowo do wszystkich radnych na maila: rada@piaseczno.eu Może wtedy będzie większe zainteresowanie z ich strony?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Martin » pn lip 28, 2008 4:07 pm

Jankes pisze:Skoro na 4 radnych odpisała tylko jedna osoba, to może trzeba maile wysyłać zbiorowo do wszystkich radnych na maila: rada@piaseczno.eu

Jaką masz pewność w jaki sposób jest stworzony ten adres? Serwery mailowe oferują tworzenie maili osobowych, jak również grup mailowych. Trudno stwierdzić, czy wspomniany przez Ciebie adres jest mailem, czy grupą mailową. Może się okazać, że jest to zwykły mail, który jest odbierany przez Radnego pełniącego dyżur. Wysłałem pytanie do Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno: czy jest to grupa mailowa, pod którą podpięci są wszyscy radni gminy Piaseczno?
Jacenty pisze:Sprawa dotyczyła bezpiecznego przejścia przy szkole w Gołkowie na ulicy Głównej.

Jacenty, jeżeli to możliwe to prześlij mi na maila więcej informacji na ten temat, podepnij jakieś zdjęcia i opiszemy to na łamach serwisu e-mieszkańców, a następnie wyślę maila do UMiG Piaseczno z prośbą o odpowiedź. Załączcie również odpowiedź Radnej Kasi Hernik. Wykorzystujcie serwis e-mieszkańców do opisywania spraw ważnych z waszego punktu widzenia. W takim celu właśnie został stworzony ten serwis, aby każdy mieszkaniec mógł poruszyć na jego łamach - ważne sprawy. Nie jestem w stanie być wszędzie i nie wiem o wszystkim, dlatego liczę na informacje wysyłane przez mieszkańców.

Serwis e-mieszkańców jest tworzony przez mieszkańców dla mieszkańców i Wy również możecie współtworzyć ten serwis. Nie chciałbym, abyście traktowali ten serwis, jako stronę tworzoną przez 2-3 osoby. Każdy może mieć swój udział w informowaniu o sprawach ważnych - pozostałych mieszkańców. Wszystkie ważne sprawy, które chcielibyście poruszyć na łamach serwisu e-mieszkańców www.powiat-piaseczynski.info wysyłajcie na adres mailowy: info@powiat-piaseczynski.info Oczywiście rozmowa na te tematy, jest również jak najbardziej wskazana. Warto pokazywać, że mieszkańcy angażują się w sprawy tego regionu.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Mariusz Słowik » pn lip 28, 2008 6:03 pm

Martin pisze:
Jankes pisze:Skoro na 4 radnych odpisała tylko jedna osoba, to może trzeba maile wysyłać zbiorowo do wszystkich radnych na maila: rada@piaseczno.eu


O nie!

Tylko nie tu
!


Ostatnio – na Komisji Planowania Przestrzennego - wpadło mi do rąk pismo protestujących mieszkańców z Julianowa. Coś wydało mi się znajomego? Przecież to oni dzwonili do mnie kilka miesięcy temu? Dlaczego mi nie powiedzieli, ze złożyli pismo, przecież miałem dostać do wiadomości? A tu data chyba z kwietnia. Ja patrzę a wysoko jak byk jest napisane, że „do wiadomości radnego Mariusza Słowika”.

Skoro nikt nie doręcza pism radnym, do wiadomości których są kierowane, pomimo że jest stempel kancelarii i łatwo można to ustalić, to nie łudźcie się że ktoś będzie dawał nie ewidencjonowaną pocztę elektroniczną. Najlepiej do radnego zadzwonić, bo nie każdy codziennie sprawdza pocztę.
Radny Rady Miejskiej w Piasecznie III, IV i V kadencji 1998-2010
http://www.mariuszslowik.eu
Awatar użytkownika
Mariusz Słowik
 
Posty: 96
Rejestracja: wt lip 22, 2008 7:10 pm
Lokalizacja: Rada Miejska w Piasecznie

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Martin » pn lip 28, 2008 6:49 pm

Mariusz Słowik pisze:O nie!
Tylko nie tu!

Kto w takim razie odbiera te maile? Wysłałem maila do Biura UMiG Piaseczno i jestem ciekawy, co też odpiszą mi w tej sprawie...
Mariusz Słowik pisze:Najlepiej do radnego zadzwonić, bo nie każdy codziennie sprawdza pocztę.

OK wchodzę na stronę gminy Piaseczno na podstronę z informacją o Radnych i są tam takie kontakty do radnych:

KONTAKT DO RADNYCH GMINY PIASECZNO ZE STRONY PIASECZNO.EU:
Wysocka-Jońska Dorota: d.jonska@onet.eu
Witkowski Roman Tomasz: 502-326-691
Swat Andrzej: swat@piaseczno.eu
Borowska Teresa: 0-692 446 433
Biernadska-Hernik Katarzyna: katarzyna.hernik@kulturalni.pl, 0 603 66 99 45
Burzyński Gerard: brak
Choiński Jarosław: brak
Hubl Andrzej: brak
Kaczorowski Wojciech: brak
Kubal Piotr Cezary: 510 992 161
Mizerski Andrzej: 601-440-657
Mucha Zbigniew Tadeusz: jamucha@o2.pl, 0602-184-511
Nowacki Leszek Henryk: brak
Obłoza Piotr Tomasz: p.obloza@piaseczno.pl, 602 621 145
Podlaski Ryszard Andrzej: 0692-598-260
Rosłon Antoni Krzysztof: brak
Roszkiewicz Jolanta Małgorzata: brak
Słowik Mariusz: slowikmariusz@poczta.onet.pl, 504-250-350
Szweycer Michał Stanisław: michal@szweycer.pl, 0 506 108 742
Tarchalski Krzysztof Roman: ktarchalski@gmail.com, 0-508-035-043
Wierzchowski Józef: brak
Woźniak Magdalena Anna: coijak@onet.eu, 603 543 123

Sporo radnych nie ma kontaktu mailowego, a tym bardziej telefonu. W jaki sposób mają skontaktować się z nimi mieszkańcy gminy Piaseczno, skoro nie ma do tych osób kontaktu na stronie gminy piaseczno.eu? Czy jest jakaś inna strona z informacją o radnych i możliwości skontaktowania się z nimi?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Kinga Panasiuk » pn lip 28, 2008 9:31 pm

Sam się zastanawiam, w jaki sposób kontaktować się z Radnymi skoro mail: rada@piaseczno.eu, nie trafia do Radnych lub trafia z dużym opóźnieniem, a na oficjalnej stronie gminy nie ma pełnego kontaktu - sposobu kontaktowania się z radnymi?
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Krystian Marciniak » wt lip 29, 2008 12:58 pm

Martin pisze:Sporo radnych nie ma kontaktu mailowego, a tym bardziej telefonu. W jaki sposób mają skontaktować się z nimi mieszkańcy gminy Piaseczno, skoro nie ma do tych osób kontaktu na stronie gminy piaseczno.eu?

Bardzo dobre pytanie. Dlaczego nie każdy Radny udostępnia swój telefon do publicznej wiadomości na stronie gminy Piaseczno?
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: woy » wt lip 29, 2008 5:17 pm

Witam,

W sprawie przejścia dla pieszych na Głównej pisałem dwa tygodnie temu - 4 adresy plus adres policji. Odpowiedziała jedynie Katarzyna Hernik, proponując wystąpienie w tej sprawie ( interpelacja, modne słowo ostatnimi czasy).

A policja? żenada, nie pierwszy raz zero odzewu, niech zdejmą ze strony ten adres internetowy bo po co tam wisi jak nieaktywny. Policję na ulicy widuję jedynie jak radiowóz podwozi niedaleką sąsiadkę z pracy!
Potestuję jeszcze dzielnicowego, telefoniczny kontakt nie działa, ale może to urlopowy czasokres.

Rodzice dzieci występowali w tej sprawie, wiem to od forumowicza z gazety, niestety szczegółów nie znam, przez pewien czas w ciągu roku szkolnego straż miejska o 8-smej rano bywała przy przejściu ( o przejściu PRZY SAMEJ SZKOLE, słabej widoczności i brawurze kierowców napiszę przy okazji). Zapewne dyrekcja szkoły też coś robiła w sprawie, czekam na odzew.

Proponuję poczekać do września, ma być nowa dyrektor w szkole, może będzie chciała wesprzeć sprawę. Przygotuję zdjęcia, zgram sąsiadów, może ktoś z rodziców się ujawni i poprzez radną K.H. sprawę można nagłośnić.
Znikam na urlop i obecnie nie podziałam, zresztą pośpiechu poza rokiem szkolnym nie ma.

pozdrawiam
woy.
woy
 
Posty: 38
Rejestracja: pn lip 28, 2008 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno/Gołków, kiedyś Warszawa

Kontakt z piaseczyńskimi radnymi

Postautor: Martin » wt lip 29, 2008 5:53 pm

woy pisze:Proponuję poczekać do września, ma być nowa dyrektor w szkole, może będzie chciała wesprzeć sprawę. Przygotuję zdjęcia, zgram sąsiadów, może ktoś z rodziców się ujawni i poprzez radną K.H. sprawę można nagłośnić.

Woytek, tak jak wspomniałem w swojej pierwszej wypowiedzi w tym wątku, chętnie poruszę dodatkowo ten temat na łamach serwisu e-mieszkańców.
woy pisze:Znikam na urlop i obecnie nie podziałam

Ja również wkrótce znikam na urlop, tak więc jak odświeżysz temat, to daj mi znać i działamy.

----------------------------------------------------

Otrzymałem odpowiedź od Małgorzaty Idaczek (Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno), że adres mailowy rada@piaseczno.eu, jest do Biura Rady Miejskiej, odpowiedzialnej za przekazywanie korespondencji Radnym. Jak to się ma do tego, o czym napisał Mariusz Słowik? Korespondencja z UMiG Piaseczno - trwa dalej...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Joniec » wt lip 29, 2008 11:18 pm

woy pisze:Witam,

Zapewne dyrekcja szkoły też coś robiła w sprawie, czekam na odzew.



pozdrawiam
woy.


Też coś robiła.
Gmina podjęła decyzję o zrobieniu świateł przy tym przejściu. Miało to nastąpić rok temu, jednak z powodu budowy kanalizacji [mieszkańcy Gołkowa wiedzą jak teraz wygląda Główna], wstrzymano się.
Tak więc sprawa wydaje się być zakończona, środki są zarezerwowane, decyzja jest podjęta :)
Wg. dyrekcji światła mają powstać niedługo.
Awatar użytkownika
Joniec
 
Posty: 235
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:46 am
Lokalizacja: Pno

Postautor: woy » śr lip 30, 2008 6:49 am

Super informacja. Ciekawe dlaczego nikt z sąsiadów nic nie wie, zapewne sprawę . W jakim dokumencie gminy jest to zadanie przedstawione?
>jednak z powodu budowy kanalizacji [mieszkańcy Gołkowa wiedzą jak teraz wygląda >Główna], wstrzymano się.

Główna wygląd ok, wszyscy narzekają ale przecież system w jakim jest robiona czyli zamknięcie części pasa to dobry pomysł.

pozdrawiam
w.
woy
 
Posty: 38
Rejestracja: pn lip 28, 2008 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno/Gołków, kiedyś Warszawa

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 16 gości

cron